Jump to content
Dogomania

Pies a kołnierz


szymonsz

Recommended Posts

[quote name='szymonsz']
Kurde myślałem, że z weterynarzami nie ma takich problemów jak z polską służba zdrowia![/QUOTE]
Są wieksze. :evil_lol:
Mam nadzieje że psiak przejdzie przez zycie w zdrowiu i nie bedziesz miał okazji sie o tym przekonać.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

hmmm właśnie się zastanawiam, po jakim czasie od szycia zaczyna swędzieć? Nie mam kołnierza ale suka się nie interesuje w ogóle szwami. Miała ranę na czole od innego psa (nie mojego). Całe zajście i szycie było w sobotę. Kołnierz gdzieś mi przepadł, na razie ją obserwuję. Zawiązanie głowy chyba wiele nie da? :P Mam nadzieję, że nie będzie drapać, bo druga psinka będzie się bała ukołnierzonego psa ;)

Link to comment
Share on other sites

Korczysław nosił kołnierz przez 3 dni bo sobie zababrał oko (geniusz). Nie było mowy o zdejmowaniu bo pies iał straszliwą panikę przy próbie zdjęcia kołnierza, ale w krótkim czasie się do niego przyzwyczaił.
Polecam stawianie miski na niskim stołeczku:p
Jedyne straty wynikające z chodzenia w kołnierzu to wykoszone kwiatki po obu stronach ścieżki do ogrodu:angryy:

Link to comment
Share on other sites

mój pies po operacji (zerwane więzadło krzyżowe) nosił kołnierz przez 2 tygodnie. Przez pierwsze dwa dni było ciężko ale potem się przyzwyczaił. Nosił go cały czas- 24h/dobę, zatem w nim jadł, spał, wychodził na spacery. Wzbudzał sensację i politowanie niemniej to tylko z zewnątrz wygląda strasznie, w rzeczywistości wcale nie jest tak najgorzej. Mój pies dzięki temu że nosił kołnierz miał nawet 2 tygodnie wolnego od kagańca zatem chyba mu się podobało :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...