Jump to content
Dogomania

III GRAND PRIX TERIERÓW TYPU BULL


Marek

Recommended Posts

JESU! :o aż mną wstrząsneło!!!!żadnych szeleszczących dresów!bosze to byłby dopiero problem nikt z moich znajomych i w rodzinie nie ma!pewnie ja się z wami zgadzam normalny ciuch schludny przyjemny dla oka i odpowiedni do sytuacji to podstawa,a tłuste włosy i powyciągane swetry to już wogóle poniżej krytyki.ale o czym my tu gadamy?skoro ktos tak przychodzi na wystawę to znaczy że nacodzień też ma taki styl i nic swoim gadaniem nie zmienimy bo im poprostu z tym dobrze

Hihihihihi a ja Wam pokaze jak na codzien wygladam w domciu oczywiscie ,a jak na wystawie

I powiem szczerze ,ze UWIELBIAM porozciagane swetry :oops: :D i spodnie od dresu :wink:

Dag - bardzo prosze o zmiane na link :oops: - to juz kiedys bylo ,ale nie pamiertam gdzie szukac :cry:

1D.JPG

A tu wystawy

EUROPEJSKA 2003

babej2m.JPG

Miedzynarodowe badz jakies prestizowe :

bamberZw.JPG

bamber.JPG

Krajóweczka:

xandi.JPG

A tu Wam pokarze PRESTIZOWA WYSTAWE W USA :

http://www.amstaff.org/2004pictures.htm

Warto popatrzec - oj gdyby u nas tak wygladala prezentacja psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak to nie na temat wlasnie JAK NAJBARDZIEJ :D

TAK POWINNY WYGLADAC WYSTAWY z udzielem TAKICH HANDLERÓW a ZWIERZAKI to jak od linijki :D stojace jeden za drugim w ciasnych odstepach.I zarówno psy jak i handlerzy NIE PRZESZKADZAJA sobie - jednak mozna ,kazdy wie gdzie jego miejsce i kazdy wie jak zaprezentowac psa i kazdy wie jak sie ubrac :wink:

:wink: Zadna z kobiet nie ma bucików na szpilkach :wink: 8)

Mnie F.Sindelars tez sie PODOBA :)

Link to comment
Share on other sites

Czuję do Freda wielki sentyment, jego hodowla cieszy się wielką estymą i poważaniem. Mnie osobiście bardzo podobają się jego psy. Do stycznia tego roku posiadałem amstaffkę po................Fredzie Sindelarsie !!! To był fajny psiak !!!

W Stanach psy są przygotowywane naprawdę wyśmienicie, mają też wspaniałe charaktery, stąd stoją w takim gąszczu i są spokojne jak baranki obserwując, co ich pan robi. Podobnie bullowate w Anglii....... No, ale wszędzie tam raczej nie widzi się na wystawach dresiarzy, ludzi z przypadku itp. Każdy wie, po co tam przybył, jak psa przygotować i zaprezentować. A to przecież sztuka !!! :D

Ech ! Gdybym to ja miał taką hacjendę jak Ty....................!!! Biegałyby równie piękne psiaki !!! Twoje są wspaniałe !!!

Gratulacje za Częstochowę ! Byłem i wszystko widziałem ! :laola:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje jest mi tym badziej MILO :oops: :)

Co do hacjendy - niestety nie jest moja :( ,a tylko pozyczona :wink: (wynajmuje taki starszy domek) , na szczescie wlasciciel nie ma NIC przeciwko moim zwierzakom. :D

A co do Sindelar's :wink: wlasnie staram sie ja PROWADZIC obecnie mialam miot AST gdzie zarówno od matki jak i ojca wystepuja psy z lini Sindelar's (uwielbiam ta linie) na niej bazuje H.Brezinova -Tipit z Hanky zapewne wiesz :)

a to moja obecna mala pradziadowie pochodza od Freda :wink:

rakja.JPG

No tak troszke odbieglismy od tematu :oops: - moga byc pretensje :-?

Link to comment
Share on other sites

Noooooooooooooo !!! Śliczne zwierzątko !!! Ja również uwielbiam tę linię, ten typ i temperament !!! :D

Ja dopiero myślę o hacjendzie.................... Mam działkę na wsi, prawie 2 ha ziemi......................... Ale trzeba trochę (?!!!!!) grosza.............

Link to comment
Share on other sites

Noooooooooooooo !!! Śliczne zwierzątko !!! Ja również uwielbiam tę linię, ten typ i temperament !!! :D

Ja dopiero myślę o hacjendzie.................... Mam działkę na wsi, prawie 2 ha ziemi......................... Ale trzeba trochę (?!!!!!) grosza.............

Zwierz ma dopiero 6-sc miesiecy ,takze w fazie rozwoju :wink: :)

Wlasnie grosz jest potrzebny - dzialke tez mamy ,tylko 10 arów,ale zawsze ,niestety grosza za malo na zaczynanie czegokolwiek :( - najpierw musimy uzbroic :roll: i dzialke i sie w cierpliwosc :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hi hi !!! To tak jak ja !!! Będziemy sie spotykać zapewne na wystawach. Mam takie małe - też 6-cio miesięczne cudeńko - bullinkę Agatas Bed and Beauty. Wszyscy są w niej niemiłosiernie zakochani, na czele ze mną oczywiście ! Co ciekawe - jest tak pełna uroku, że uwielbiają ją wszyscy na osiedlu ! A to już coś !!!

Link to comment
Share on other sites

Nawet na pewno !

Chyba zaraz kliknę nowy topik. Ciekaw jestem, kto ma jakieś pamiątki, figurki itp. z naszymi bullowatymi. Może ktoś się pochwali swoją kolekcją. Sam takich gadżetów poszukuję. Myślę, że będzie jakaś bratnia duszyczka................. :D

Link to comment
Share on other sites

Jak to nie na temat wlasnie JAK NAJBARDZIEJ :D

TAK POWINNY WYGLADAC WYSTAWY z udzielem TAKICH HANDLERÓW a ZWIERZAKI to jak od linijki :D stojace jeden za drugim w ciasnych odstepach.I zarówno psy jak i handlerzy NIE PRZESZKADZAJA sobie - jednak mozna ,kazdy wie gdzie jego miejsce i kazdy wie jak zaprezentowac psa i kazdy wie jak sie ubrac :wink:

Staff-ka ja rozumiem to, że handler wychodząc ze swoim psem musi jakoś wyglądać (to nie podlega dyskusji), moje doświadczenie z wystawami jest minimalne i w tym jedna międzynarodówka (Sopot), gdzie jakiś rewelacji w ciuchach nie widziałam, więc moje doświadczenie jest niewielkie, ale porównywałam je z tym co widziałam (jak już pisałam) na animal, ale ja trafiłam już na brokaty i koronki (zresztą między innymi było i o tym jak te kobity miały problem co na siebie wdziać).

Wersja pokazana przez ciebie moim zdaniem jest w porządku. Tu ludzie również się postarali o to by jakoś wyglądać.

:wink: Zadna z kobiet nie ma bucików na szpilkach :wink: 8)

Nie zrozumiałyśmy się, chodziło mi o to, iż ja miałabym problem i myślę, że jeżeli będę chciała Lapidło wystawiać gdzieś więcej niż nasze polskie wystawy, to będę miała ten problem. Chodzi o to, że ja do jakiegoś elegantszego ciucha to nosze tylko szpilki i jak do tej pory nie wyobrażałam sobie nic innego, ale chyba będę musiała zacząć sobie wyobrażać.

Hihihihihi a ja Wam pokaze jak na codzien wygladam w domciu oczywiscie ,a jak na wystawie

I powiem szczerze ,ze UWIELBIAM porozciagane swetry i spodnie od dresu

A co do tych dresów i swetrów, to jak widzę nie są one z tych szeleszczących to po pierwsze, a po drugie podejrzewam, że większość z nas chodzi po domu na sportowo, bo tak po prostu jest najwygodniej

Link to comment
Share on other sites

chciałam wam powiedzieć że ja tą rozmowę o kreacjach wystawowych potraktowałam pół serio i że nie zamierzam nikogo krytykować że w domu przy sworze psów ubiera się wygodnie.ja też chodzę w spodniach dresowych po domu ale na wywiadówkę czy na zakupy to już ubieram coś innego.a co do eleganckich kreacji to naprawdę nie posiadam bo nie czuję się dobrze w sztywnych ciuchach.wystawa to takie miejsce jak na mój nos gdzie trzeba czuć się swobodnie i nie myśleć jak ja wyglądam czy kiecka mi się nie zadarła albo obcas w trawie utknął tylko pewnym krokiem sunąć i prezentować swoje cudo.jeżeli ktoś poczuł się dotknięty to przepraszam bo nie miałam takiego zamiaru.

Link to comment
Share on other sites

chciałam wam powiedzieć że ja tą rozmowę o kreacjach wystawowych potraktowałam pół serio i że nie zamierzam nikogo krytykować że w domu przy sworze psów ubiera się wygodnie.ja też chodzę w spodniach dresowych po domu ale na wywiadówkę czy na zakupy to już ubieram coś innego.a co do eleganckich kreacji to naprawdę nie posiadam bo nie czuję się dobrze w sztywnych ciuchach.wystawa to takie miejsce jak na mój nos gdzie trzeba czuć się swobodnie i nie myśleć jak ja wyglądam czy kiecka mi się nie zadarła albo obcas w trawie utknął tylko pewnym krokiem sunąć i prezentować swoje cudo.jeżeli ktoś poczuł się dotknięty to przepraszam bo nie miałam takiego zamiaru.

Nie wiem czy Wam dziewczyny zaczela dokuczac "jesienna apatia" :roll: - przeciez nikt a tym bardziej ja nie czuje sie urazona :o traktuje rozmowe bardzo na luzie ,stad sie pojawila "wiesniare w dresach" :wink:

Ps.Te gacie od dresu wlasnie szeleszcza :wink: tylko juz sa tak sprane,ze nie widac ,ze to ten wydajacy szelest material :wink: :D

KAZDY UBIERA SIE JAK MU WYGODNIE I TYLE :D :D dajcie spokój ,a tak w ogóle wolalabym o SAMOCHODACH porozmawiac niz o ciuchach :-,a tym bardziej np.kosmetykach - to juz totalny KOSMOS dla mnie :roll: :D

Ale jednak to DOGOmania ,wiec najlepiej o psach :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Hej, a ja widziałam kiedyś na klubowej w Austrii panią pędzącą na ring taką oto: czarna elegancka spódnica, szykowna bluzka, biżuteria, złoty ciężki naszyjnik i takaż bransoleta szerokosci jakieś 8 centymetrów, szpilki, w jednej ręce smycz (pies nie pamiętam jaki) a w drugiej zapalony papieros.

Pani wchodząc na ring papierosa na podłogę i butem przydeptała.

Czy ktoś się dziwi, że panią dokładnie pamiętam a psa nie?

Link to comment
Share on other sites

No cóz :-? ludzie i parapety nie sa tylko w POLSCE ,owa pani przynajmniej zgasila paierosa (takie obrazki juz widzialam nie raz :wink: ,jak w biegu przed wejsciem do ringu palacz gasil peta)

A ja widzialam w POlsce na ringu pana z zapalonym papierosem w jednym reku w drugim suka na ringówce ,a papieros raz za razem pociagany podczas oceny juz innych psiaków z jego klasy ,a jak psa chcial ustawic(nie majac najmniejszego o tym pojecia) papierosa wkladal do ust zapalonego ma sie rozumiec :-? jego ubranko handlerskie to wlasnie rozciagniety sweterek i niedopasowane dzinsy :roll:

Inny z kolei (w dodatku prezes pewnego polskiego oddzialu) wchodzil na ring w GUMOFILCACH (chyba wszyscy wiedza jak one wygladaja) i zmarznieta suczke AST(która od godz.10 trzymal na deszczu :evilbat: bez jakiegokolwiek zadaszenia czy przykrycia -sam mial kapelusz i peleryne) ustawial ja jak juz suka z zimna nie mogla ustac ,wlasnie podnoszac ja noga obuta w gumofilc :evilbat: :evilbat:

Z kolei inny wystawca na ringu przed swoja kolejka do oceny zaczal ROZMAWIAC PRZEZ TELEFON :o - no cóz skoro tak ma wygladac prezentacja i pokaz pieknosci zwierzat.

To po jasnego czorta maluja,czesza i ubieraja PIEKNIE dziewczyny czy chlopców startujacych w konkursach PIEKNOSCI - no i spikerzy tez niepotrzebnie LADNIE WYGLADAJA - PO CO :wink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Boze Panie moje mile, czy ja namawiam do obcasow?. Sama tez chodze po domu w dresach. Chodzi tylko o to, aby ladnie na ringu wygladac, a nie jak brudasy i dresowcy (co sie niestety zdarza na ringu bulterierow).

Zakonczmy raz na zawsze te rozmowe i ubierajcie sie jak chcecie - to wasza sprawa, jak wolicie wygladac. Bo wasz pies i stroj(takze) Swiadczy o was

pozdrowienia dla wszystkich chcacych sie ubierac jak chlopy

Agatas

Link to comment
Share on other sites

0X Witajcie, ja tu jestem obca - nie wiem co mnie pokusiło żeby tu włazić :lol: - ja mam airedale i lakeland terrierki. Ale jestem z Wrocławia i znam Jarząbka i Dorotę Rudnicką, która mu pomaga w rozmowach z sędziami i ta wystawa ma być w NOWEJ RUDZIE, a poza tym wszystko sie zgadza!

no dobra, pomyliłam się co do miasta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...