Jump to content
Dogomania

CACIB, CAC Lwów 2-3.05.2009 r.


AnkaW

Recommended Posts

Badanie na przeciwciała lepiej mieć zrobione. Bo tak naprawdę to nie ma żadnego dokumentu (który by można wydrukować i na granicy pokazać, żeby się nie czepiali.)Każdy mówi że nie trzeba ale nie ma się na co powołać. celnicy różni są i po co kłopot. Ja też nie mogłam się zdecydować,ale dla świętego spokoju zrobiłam badanie jest ok. To w spokoju można myśleć o wyjeżdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Benita']Radze zadzwonic. Ja dopiero telefonicznie ich zaatakowałam i dostałam potwierdzenie zgłoszenia mojego i znajomych psiaków;) I r ówniez nie spodziewam sie zadnych listownych potwierdzeń. raczej telefonicznie bliżej wystawy zadzwonie gdyby w necie nie było dokładnych informacji:razz:[/quote]

Wyslalam zgloszenia jeszcze raz
I nadal cisza
Mamooooo ratunku:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Ja im chyba wogóle rodowodów nie przesyłalam tylko championaty[/quote]
Ale to suka w mlodziezy. Nie ma jeszcze championatu. Moze dlatego chca rodowod
Pozostaly poszly w calosci ( zgloszenie, rodowod, championaty ) No zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Hej,

Dzisiaj tam dzwoniłam i jest ok, czyli psy są...Pani odpowiadała "da,da" ;)
Pierwsze zgłoszenie wysłałam w styczniu i nic, później co miesiąc na nowo i nic, tak wiec pozostaje zadzwonić i sprawdzić...niestety...ale chyba rozumieją po polsku ;) mam przynajmniej taką cichą nadzieje ;)
Pytałam tez, czy można płacić na miejscu?...i Pani na to że "da"...więc fajnie...

Pozdrawiam
Justyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...