Jump to content
Dogomania

Bardzo mini Kajko znalazł dom trzymamy kciuki za opiekunów i psiaka! Kajko za TM


ewatonieja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniła ta pani.
Wiek Kajtka oceniono na 5-6 lat.
Dzis nie ma apetytu, ale za to ten mały szczypiorek złapał panią, która się nim tam opiekuje za nogawkę.
Uwielbia byc noszony na rękach, ale widac ma charekterek i jestem w stanie uwierzyć w ta kurę, którą załatwił.

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Sleepingbyday wrzucam małe zapytanie:

"PROSBA BARDZO PILNA

znacie kogoś z ŁODZI?? pilne!!! potrzebujemy tam jednego noclegu (Z PIĄTKU NA SOBOTĘ) dla trzech dziadków ratlerków, mają sznasę na dt we wrocławiu,ale wszystko rozbija sie o ten nocleg i kombinowany transport. choc NAJwiększy problem jest z noclegiem! TYLKO JEDNA NOC!
wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-1-ratlerki-seniory-schron-kotliska-przed-kutnem-transport-90-zl-ich-zycie-124519/"][COLOR=#000000]2+1 Ratlerki seniory -schron Kotliska przed Kutnem-transport i 90 zł=ich życie!!![/COLOR][/URL] "

Może macie jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

dzieki margo!! własnie tu szłam wklejać :eviltong:. oftopikowanie działa, co widac na watku. na razie noclegu nie ma, ale uzbieralismy na wykup, dorzutje (małą jak na całość trasy, ale małej potrzebowalismy) do transportu i na weta dla nich chyba starczy, przynajmniej na pierwsze, podstawowe badania. dziewczynyz apsione i zakocone za darmo dają dt, wiec planujemy dla nich tez bazarki... wcale ne liczyłam na pomoc finansową, tak tylko wspomnialam, a tu proszę....:oops: wzruszenie mnie ogrania, bo ja ma słabość do pochylonych nad grobem sierściuchów....

Link to comment
Share on other sites

Czekam na info od pani Małgosi. Z tego co mi wiadomo to był telefon w sprawie ew DT jak go nikt nie weźmie.
Kontakty z e-mail przekazałam pani Małgosi.
Dziś tez miałam zapytanie o Kajtusia, ale nie ma żadnych konkretów.
Jeśli za ok, 10 dni nie będzie miał pomocy to mam powiadomić Pogotowie i Straż dla Zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...