Jump to content
Dogomania

Czy owczarki holenderskie są w Polsce?


Dudek

Recommended Posts

[quote name='Itske']
kolejna prośba o radę - warto jechać na letni obóz agility ( czy to raczej zabawa dla młodzieży? ja już jestem baaardzo starsza "młodzież;)")[/quote]
hehe ja tez mam ten dylemat :evil_lol: wiec przylaczam sie do pytanka

a tak swoja droga to bardzo fajne te OH :cool3:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='shangri_la']hehe ja tez mam ten dylemat :evil_lol: wiec przylaczam sie do pytanka

a tak swoja droga to bardzo fajne te OH :cool3:

pozdrawiam[/quote]

Ach tak? To świetnie - będzie nas tych starszo młodzieżowych więcej!;)
Jakiego masz zwierzaka? ( bo o lata hadko pytać, o mnie Balzack pisał, chociaż wcale się tak nie czuję!:eviltong:), - jednak pewnie z Twojej strony to kokieteria, teraz dziewczyny, które skończą dwudziestkę narzekają na swój wiek:evil_lol:
a przy Holendrze nie ma co narzekać na wiek, tylko ganiać oraz ganiać, rano byłam na prawie dwugodzinnym spacerku - aportowanie, zabawa z piłką i innymi psami, szukanie, gonienie, wróciłam padnięta, a suka po przekroczeniu progu domu chwyciła piłkę i zapytała: to kiedy wreszcie sie pobawimy i poruszamy?
o święci - w desperacji chyba napuszczę jej wody do wanny, niech się tapla:diabloti:
serdeczności

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wix']Itske, jesli chodzi o fortowy, to jak najbardziej!! Bylam w ubieglym roku (i w tym takze jade) i byli ludzie w naprawde roznym wieku (jakies 45 lat rozrzutu wiekowego ;) )[/quote]

Tak, myślałam o fortowym - dzięki za radę, zaraz się zapisuje!
ahoj przygodo!
Wix - a my ( ickowa i Itske) się nadajemy? Itske pewnie tak, ale Ickowa? no dobra to kokieteria;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Shangri la
Ps. zwierzątko juz obejrzałam - wielkiej urody!!! I chyba dość rzadki w Polsce? ( i pewnie też wulkan energii?)[/quote]
dziekujemy. nie taki znowu rzadki, ale wlasciwie tylko w rekach mysliwych.
a wogole to cos malo tych waszych fotek w tym temacie, a moze zalozycie galerie? ja raz widzialam OH na wystawie we wroclawiu w zeszlym roku, dwa byly, i chcialam je ufocic tylko mi gdzies czmychnely w tlumie... :evil_lol:

a co do obozu to ja sie nadal zastanawiam, w sumei wolalabym gdzies blizej bo dojazd z psem i manelami pociagiem taki kawal :roll: ehh

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la'].
a wogole to cos malo tych waszych fotek w tym temacie, a
a co do obozu to ja sie nadal zastanawiam, w sumei wolalabym gdzies blizej bo dojazd z psem i manelami pociagiem taki kawal :roll: ehh

pozdrawiam[/quote]

1. Mało fotek, bo... mimo tłumaczenia życzliwych dogomaniaków dalej nie umiem ich wstawiać, moje dziecięcie zamieściło linki w wątku agility - kluby - klub w Trójmiescie - bo tam trochę skaczemy
jeśli zechcesz, to daj jakiegoś priva to Cię zasypię fotkami

2. A gdzie ten obóz jest? Bo wczoraj dostałam od Pani z Fortu @, że jeszcze dogadują sie z ośrodkami i nie zapadła decyzja o miejscu obozu, hm.... czy myślimy o tym samym obozie?
3. Ja jestem usamochodowiona, może w drodze na obóz mijam Twoje miasto;)?

Link to comment
Share on other sites

to po prosze fotki na maila
co do obozu- to podobno w okolicach warszawy wiec gdziekolwiek by nie bylo to i tak daleko od wroclawia :( ( zreszta chcialam tez na jakies seminarium z frisbee pojechac... )

aaa i moge prosic linka do tej galeerii ( watku agility) gdzie sa fotki ? bo w sumie to dosc sporo watkow agility ejst na forum :)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

agility w trójmieście
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.phpp=9258509#post9258509[/URL]

zdjęcia wyślę jutro, wróciałm właśnie z pracy...:angryy: ja chcę wakacje:placz:
Biedny Iculek - aaaa! wcale nie biedny, Iculek ganiał dzisiaj z koniem po polach - z koniem, za koniem, przed koniem, dziwne, że nie wlazł na konia! Moje dziecko tweirdzi, że lepiej chodzi przy nodze konia, niż przy mojej, OK< w sobotę na agility jedzie mój koń z Iculkiem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...