Jump to content
Dogomania

"Nesca jest już w domu", powiedziała mi Roma przez telefon. Alleluja!


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Że się dogadają to już widać od pierwszego dnia:lol:Jak Dino wychodzi do ogrodu to mała cały czas płacze i to głośno,a my ich nie wypuszczamy razem bo za bardzo szaleją no a ona jak wiadomo rekonwalescentka i za bardzo nie może.Dzisiaj nawet konie prowokowała aby z nią biegały.Na każdym kroku trzeba uważać na małą diablicę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Na pewno wyglada wlasnie tak.
Po pierwsze dlatego, ze opiekę sprawują tam moi rodzice, po drugie - jeszcze nigdy nie widzialam psow, ktore po 1 min. znajomości stalyby się tak nierozlaczne jak Dino z Nesca. Mysle, ze to przyslowiowe "dwie polowki" :)

Link to comment
Share on other sites

Tak naprawdę to berneńczyki są psami,które dlatego są takie duże bo oprócz skóry i kości mają ogromne serce.Te psy kochają każdego.Bardzo trudno jest zrazić ich do siebie.To jest chodząca miłość w pełni tego słowa znaczeniu.Berneczyki kochają człowieka bez wględu na jego wady i mimo jego wad.Te psy są w stanie rozmiękczyć każde,nawet najbardziej zatwardziałe serce.Dlatego właśnie tak szybko Nesca zyskała przyjaciela.
Dino z Nescą potrafią bawić się najdrobniejszą nawet maskotką[IMG]http://img168.imageshack.us/img168/8593/s5001382ru1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MONNA']Odwiedzajcie, odwiedzajcie Asia. Nie wiem tylko czy Muflon nie bedzie zazdrosny o nowa milosc Dina? Swoja droga Nesca potraktowala go tam samo jak Muflon (jesli wiesz co mam na mysli) :crazyeye: Dino ma chyba w sobie to cos......:diabloti:[/quote]


Oj ma.....

Link to comment
Share on other sites

Dino ma... ale mam juz informacje, że Nesce bardzo dobrze idzie tresowanie swojej Pani. Pierwszego dnia wracala do domu z podworza na zawolanie, teraz już tylko na probę i argumenty w postaci smaczka :diabloti: Alez te psy madre. Mysle, że tutaj udział w edukacji mial tez Dino, na bank podpowiedzial kolezance :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MONNA']Odwiedzajcie, odwiedzajcie Asia. Nie wiem tylko czy Muflon nie bedzie zazdrosny o nowa milosc Dina? Swoja droga Nesca potraktowala go tam samo jak Muflon (jesli wiesz co mam na mysli) :crazyeye: Dino ma chyba w sobie to cos......:diabloti:[/quote]
No niestety musimy poczekać po pierwsze aż Neska na dobre wydobrzeje (nie zdziwię się jak dwie wariatki z trzecim galopującym sprawią, że ziemia zacznie się obracać w drugą stronę ;)) a po drugie aż się mojej pięknej kobiece dni skończą... Mufka zazdrosna nie bywa, nowoczesna z niej babka;) coś czuję przez skórę, że się będzie działo... :razz::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Asia! już nie mogę się doczekać:placz: Neska dzisiaj miała ściągane szwy,bo niestety ale te chyba nie były rozpuszczalne a do tego bardzo mocno ściągnięte.Obawiałam się trochę jak mała się zachowa,dlatego poprosiłam znajomą położną aby to ona ściągnęła te szwy.Bo z autopsji wiem,że one są bardzo delikatne przy tej robocie:lol:Neska nas bardzo zaskoczyła,nawet nie drgnęła a łatwo nie było.Jestem bardzo dumna z mojej suni,zachowała się jak rasowa kobieta:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

w naszym psim domu na razie jeszcze trochę spokojnie bo do puki panna Neska nie zostanie obejrzana przez weta a nastąpi to dopiero 23-12 to zbytnio nie pozwalamy im na pełna swobodę.W domu trochę rozrabiają,natomiast na spacery chodzą albo jedno albo drugie na smyczy.obawiamy się jeszcze o jej zdrowie.pełna swoboda za dobry tydzień.Już się tego trochę boję:-(Mała jak wypadnie na podwórko to szaleje i goni się z koniem Fuksem jak zwariowana,aż jej czasami zazdroszczę;)To jest jeden żywioł a jak we dwoje zaczną wariować to chyba moje rabaty kwiatowe o pomstę do nieba będą wołać:placz:Neska jest psem który był nam przeznaczony, tylko gdzieś nam się zagubiła a teraz ją odnaleźliśmy.Jest naprawdę kochana i chyba wcale nie odczuwa zmiany otoczenia[taką mam nadzieję]Za kilka dni nowe fotki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...