Jesli trzeba gdzieś jechac i sprawdzic to dawajcie znać. Nie obiecuje, że z dnia na dzien, ale się postaram jak najszybciej.
Co do P. Dagmary, to wiesz.... kazdy kto adoptuje psa powinien mieć jakieś watpliwości, brak jakichkolwiek raczej wskazuje na nieprzemyslenie sprawy. Tak mi sie wydaje. Tylko moja mama bierze psy bez zadnych watpliwości he he