Jump to content
Dogomania

"Zima,zima śniezek pruszy marzną noski, marzną uszki"- czyli zimowa galeria Nery ZAW.


Coffee&Nera

Recommended Posts

Licze że socjalizacje przeprowadzimy same- zarowno do kotow jak i psów Nera sie zaczyna przełamywac- powinnysmy wszystko poprobować same bo niestety niemam na to pieniedzy inaczej tego nazwać niemożna.

Dzisiaj okropnie na - w Rzeszowie Nera wyjść niechciała tylko swoje potrzeby i do domciu. Musimy się przyzwyczajać do takich mrozow, pozatym mam wrażenie ze wazelina NIC niedaje :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][quote name='Nera-']
Dzisiaj okropnie na - w Rzeszowie Nera wyjść niechciała tylko swoje potrzeby i do domciu. Musimy się przyzwyczajać do takich mrozow, pozatym mam wrażenie ze wazelina NIC niedaje :roll:[/QUOTE]

Może jakieś ubranko jej warto by było kupić?
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-'] Musimy się przyzwyczajać do takich mrozow, pozatym mam wrażenie ze wazelina NIC niedaje :roll:[/quote]

Dlatego ja się cały czas zastanawiam nad butami dla psa. :eviltong: Ale chyba zimy nie będzie, więc mam czas do przyszłego roku :evil_lol:

Na razie wystarcza powycinanie włosów pomiędzy poduszkami i porządne nakremowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']Dlatego ja się cały czas zastanawiam nad butami dla psa. :eviltong: Ale chyba zimy nie będzie, więc mam czas do przyszłego roku :evil_lol:

Na razie wystarcza powycinanie włosów pomiędzy poduszkami i porządne nakremowanie.[/quote]

Ja bym i buty kupila ale niemam bladego pojecia jak sa liczone te rozmiary :oops:

Co do wycinania- sproboje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']Tylko ostrożnie, najlepsze są takie nożyczki zaokrąglone na końcach. Wiem, że niektórzy korzystają też z maszynki ale dla mnie nożyczki są lepsze.[/quote]

No ja wlasnie takie mam zaookraglone :evil_lol:

Dzisiaj piekne slonce- jezeli zdaze wrocic z zakupow zapewne wyjde z Nera i aparatem :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-'] powinnysmy wszystko poprobować same bo niestety niemam na to pieniedzy inaczej tego nazwać niemożna.[/quote]
[quote name='Nera-']troche ludzie chcą za takie coś a ja na to niemam aż tyle :roll:[/quote]
Pies to duży wydatek, ale chyba się powtarzam......od początku o tym Ci pisałam.....

Jeżeli chodzi o próbowanie samemu..tak jak już pisałam, socjalizacja jest na całe życie, nie mając doświadczenia można więcej krzywdy zrobić....dzwoniłaś do p.Piwowar i p.Piergi? I jak to PP wygląda cenowo u Nich?

[quote name='Ania!']Dlatego ja się cały czas zastanawiam nad butami dla psa. :eviltong: Ale chyba zimy nie będzie, więc mam czas do przyszłego roku :evil_lol:

Na razie wystarcza powycinanie włosów pomiędzy poduszkami i porządne nakremowanie.[/quote]
Buty to dla mnie przesada...:lol: uważam, że wystarczy właśnie odpowiednia pielęgnacja...
nawet nasze ubranko to przesada...mój lis ma podszerstek, mocną sierść, i cały czas na spacerze się rusza, więc to tylko moja 'zachciewanka'. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']
Buty to dla mnie przesada...:lol: uważam, że wystarczy właśnie odpowiednia pielęgnacja...[/quote]

U nas buty mają byc rozwiązaniem na kule śniegu wklejone w futro. Widziałam na innym briardzie i sprawdziło się :lol: . Liczę na to, że i u mojej się sprawdzi, bo Lenka traci radość ze spaceru jak coś jej się przykleja do łapek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']U nas buty mają byc rozwiązaniem na kule śniegu wklejone w futro. Widziałam na innym briardzie i sprawdziło się :lol: . Liczę na to, że i u mojej się sprawdzi, bo Lenka traci radość ze spaceru jak coś jej się przykleja do łapek.[/quote]
Ahh, no tak, myślałam, że po prostu po to, żeby 'nie marzła w łapki'.
Ale w takim wypadku jak najbardziej rozumiem.. ;)
[SIZE=1]uff...jak dobrze mieć krótkowłosego psa..:eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Wiesz Kamila szkoda mi 56zł na kubraczek... można nawet kogos poprosic zeby ci uszyl i to wyjdzie 20zł a nie 56 + przesylka.

Co do butow- u nas jest tak ze ta sól okropnie miedzy lapy wlazi, gryzie ją to i kuleje, wazelina totalnie nic niedaje :roll:[/quote]
Ubranko ubrankiem, ale w szkolenie warto zainwestować.

Hmm może linomag, albo oliwa z oliwek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...