Jump to content
Dogomania

SŁOWACJA - spis wystaw 2009 +jak zrobić Championat Słowacji


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='Toller']Pytanie za 100 pkt - czy wymgany jest 1 rok między pierwszym a ostatnim CACem, czy chodzi tylko o 2 sezony wystawowe?
Dokładniej rzecz ujmując- jeśli na światówce dostałam CACa :razz: to ostatni CAC muszę w październiku przyszłego roku, czy po prostu tak szybko jak go hacznę?[/quote]

chyba chodzi tylko o sezony wystawowe :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Toller']Pytanie za 100 pkt - czy wymgany jest 1 rok między pierwszym a ostatnim CACem, czy chodzi tylko o 2 sezony wystawowe?
Dokładniej rzecz ujmując- jeśli na światówce dostałam CACa :razz: to ostatni CAC muszę w październiku przyszłego roku, czy po prostu tak szybko jak go hacznę?[/quote]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]Chodzi o 2 sezony wystawowe, czyli możesz kończyć już w styczniu. [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='madika']moze komus udalo sie dotrzec do tej informacji (mnie niestety nie), ktora wystawa slowacka w 2010 bedzie miala kwalifikacje na crufts?[/QUOTE]
Podejrzewam że tak jak w tym roku w przyszłym będzie również na majowej Bratysławie.

[quote name='madika']i jakie sa warunki uzyskania GrandCh. SK? na stronie w wersji angielskiej nic nie ma :shake:[/QUOTE]
Po zatwierdzeniu Championa Słowacji trzeba dostać 3 x CAC w klasie Championów, min. od 2 sędziów. 1 CAC musi być z międzynarodowej wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Po zatwierdzeniu Championa Słowacji trzeba dostać 3 x CAC w klasie Championów, min. od 2 sędziów. 1 CAC musi być z międzynarodowej wystawy.[/QUOTE]

dzieki.
kamien spadl mi z serca, bo z wersji slowackiej zrozumialam, ze trzeba te CACe zdobyc na wystawach championow :P
i jeszcze dwa pytania uzupelniajace: czy resami mozna zastapic CACa i czy nie ma zadnego wymogu czasowego miedzy tymi CACmi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']dzieki.
kamien spadl mi z serca, bo z wersji slowackiej zrozumialam, ze trzeba te CACe zdobyc na wystawach championow :P[/QUOTE]
No to jest trochę mylące bo najpierw pisze coś o " [FONT=Arial]CAC na šampionátových výstavách" a pod spodem pisze już normalnie że na krajówkach, międzynarodówkach itd.
[/FONT][quote name='madika']i jeszcze dwa pytania uzupelniajace: czy resami mozna zastapic CACa i czy nie ma zadnego wymogu czasowego miedzy tymi CACmi?[/QUOTE]
Wymogu raczej nie ma czasowego. Res CACe moga być 3 ale albo z krajówki albo z międzynarodówki. Generalnie nie za bardzo opłaca się te res CACe zbierać. Do Granda one się raczej nie liczą trzeba miec pełne wnioski ale jak co można zapytać np. na którejś z ich wystaw.

My do Grand Championa Słowacji sie przywieżamy ale najpierw musimy ją skończyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Co trzeba dołączyć do wniosku o Championat Słowacji ? Oni to potem wszystko zwracają ?
Pytam bo może uda nam się skończyć Championat w Trencinie to od razu będę chciała złożyć wniosek o dyplom.[/QUOTE]


zwracaja razem z dyplomem bez problemow

ksero rodowodu , ksero wplaty
oryginaly kart ocen i oryginaly kartonikow CAC / CAJC

Link to comment
Share on other sites

Ważne doprecyzowanie w słowackim championacie dla użytków - tutaj nie można zastąpić jednego CACa trzema resCACami


[quote name='Elitesse']zwracaja razem z dyplomem bez problemow

ksero rodowodu , ksero wplaty
oryginaly kart ocen i oryginaly kartonikow CAC / CAJC[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Czy dopiero po wystawie, w Polsce, wysłać pocztą im te pieniądze i originały karteczek i kart? Ktoś może załatwiał to na wystawie od razu, po uzyskaniu ostatniego CAJC/CAC ?[/QUOTE]

mam pytanie o jakie karteczki chodzi, bo karty ocen to rozumiem ale są jeszcze jakieś dodatkowe ??
bardzo proszę o wyjaśnienie bo nic z tego nie rozumiem a chciałabym wiedzieć ,zamierzam jechać z moją sunią na pierwszą zagraniczną wystawę, i nie chciałabym aby spotkała nas tam niemiła niespodzianka :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...