Jump to content
Dogomania

SŁOWACJA - spis wystaw 2009 +jak zrobić Championat Słowacji


panienkabubu

Recommended Posts

Czy ktoś się orientuje, czy mozna wszystkie formalności co do Championatu załatwić jakos na wystawie na miejscu? Czy dopiero po wystawie, w Polsce, wysłać pocztą im te pieniądze i originały karteczek i kart? Ktoś może załatwiał to na wystawie od razu, po uzyskaniu ostatniego CAJC/CAC ? Jak długo się wtedy czeka na dyplom?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mam problem !!! :-(
Skonczylismy ten Mlodziezowy Championat w Banskiej Bystricy, zaplacilismy w Kasie za dyplom na miejscu, dokunenty wysłałam pocztowo juz z Polski (całe szczescie), czekam miesiąc na dyplom, coś mi nie gra więc do nich pisze czy wszystko Ok? I dostaje coś takiego :-(

[QUOTE]Szanowna pani Andrusiewicz!
My otrzymali wysystko od pani. Tylko pani w kase w Banskej Bystrici
oplatila
sutaz = competition Junior!! Tam w kase nebylo pracovnikov SKJ, ktory by
otrzymali oplaty dla SKJ. W kase w Banskej Bystrici pani mogla zrobit
TYLKO
oplaty dla wystawy w Banskej Bystrici.
Pani musi oplatit za diplom championa 15 eur do kasy SKJ. Kolegyna
wyslala
pani pismo/list, kde jest informacije k oplate.
Miksikova, SKJ
[/QUOTE]
No i mam problem :placz::placz::placz::placz: Jak to teraz odkręcić????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Mam problem !!! :-(
Skonczylismy ten Mlodziezowy Championat w Banskiej Bystricy, zaplacilismy w Kasie za dyplom na miejscu, dokunenty wysłałam pocztowo juz z Polski (całe szczescie), czekam miesiąc na dyplom, coś mi nie gra więc do nich pisze czy wszystko Ok? I dostaje coś takiego :-(


No i mam problem :placz::placz::placz::placz: Jak to teraz odkręcić????[/quote]

Pisz do oddziału do Banskiej ze zaplacilas omylkowo im i niech oni przesla oplate za Ciebie. Załącz skan potwierdzenia wplaty zarowno za wystawe jak i za championat i pros o szybkie zalatwienei sprawy.
Nie pisz nic o zwrocie kasy przynajmniej na poczatku bo zaczna Ci kombinowac ze np zalicza na poczet przyszlych wystaw lub cos w tym stylu. Mysle ze powinni to szybko zalatwic.
Jesli nie odpowiedza na maila pisz skarge do zarządu głownego i tez zalacz skan dowodu wplaty za championat.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziś list od SKJ z informacją że musze dopłacić te 15euro za championat i ksero z tym potwierdzeniem wpłaty... tam faktycznie jest 'Situaz Junior'... zaznaczyli markerem i znak zapytania postawili. No to teraz jestem w kropce. Napisałam maila z opisem sytuacji do Banskiej Bystricy, może da się to jakoś odkręcić... ehh mogłam zapłacić w Polsce a nie kombinować i by nie było tego całego zamieszania :-( a ja chciałam szybciej i "bezpieczniej" :-( :shake: Gadałam z kobieta w kasie, powiedziałam że chodzi mi o ten słowacki dyplom, pokazywałam wszystkie 3 plakietki z CAJC i karty ocen. Wpłaciłam i zadowolona poszłam, a po 3 tygodniach się okazuje, że wszystko źle :-( Co to do cholery w ogóle jest ten Sizuaz Junior????

Link to comment
Share on other sites

Banska Bystrica ma mnie głęboko gdzies, wyslalam kilka dni temu 3 maile i nic.... Dziś poszłam na poczte i wyslalam kase priorytetem do SKJ wraz z tym listem co mi wysłali ostatnio, żeby skojarzyli o jaką sprawe chodzi... niech strace, ale mam dośc nerwów i chce już ten dyplom miec w domu w teczce spakowany z resztą...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jak jest na slowacji z medalami/pucharami za BoBa? dostaje sie na ringu, odbiera w sekretariacie czy trzeba czekac na finaly?

w niedziele jade na pierwsza wystawe na slowacji i wolalabym wiedziec za wczasu, zeby mi nie przeszlo kolo nosa jakby co ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']jak jest na slowacji z medalami/pucharami za BoBa? dostaje sie na ringu, odbiera w sekretariacie czy trzeba czekac na finaly?

w niedziele jade na pierwsza wystawe na slowacji i wolalabym wiedziec za wczasu, zeby mi nie przeszlo kolo nosa jakby co ;)[/QUOTE]

Puchary na finalach, medale w kancelarii i tylko złote za lokate 1 i jakis wniosek (bynajmniej jak jezdze to zawsze dają 2 osobne za to i za to). Nie ma srebrnych i brązowych jak u nas w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']jak jest na slowacji z medalami/pucharami za BoBa? dostaje sie na ringu, odbiera w sekretariacie czy trzeba czekac na finaly?

w niedziele jade na pierwsza wystawe na slowacji i wolalabym wiedziec za wczasu, zeby mi nie przeszlo kolo nosa jakby co ;)[/quote]
Medale za CAC i CAJC (chyba ). Puchary do odbioru na finałach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']dziekuje za odpowiedzi :)
to jeszcze ostatnie pytanko - CAC przyznawany jest tak jak u nas na klase?[/quote]
Tak.

[quote name='madika']aha, i jeszcze o co chodzi z tymi malymi i duzymi CACami? nie moge nigdzie tego znalezc.[/quote]
Mały cac jest z wystawy krajowej a duży z międzynarodowej ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jak w praktyce wygląda sprawa res.caców. Będąc za Grand champ. Słowacji to rozumiem że cac przechodzi na mnie. Czy wobec tego załatwia się coś u nich na miejscu w kancelarii, czy dopiero przy składaniu papierów o championat. Z góry dziękuję za pomoc.:lol:

Link to comment
Share on other sites

To w Czechach jest tak że mając res CAC za Championem Czech res przechodzi w CAC.

Na Słowacji jest trochę trudniej pod tym względem bo zbiera się res CACe.
Możesz zamienić 3 x res CAC z wystaw krajowych i międzynarodowych w 1 CAC. Uwaga: nie można mieszać czyli albo 3 resy z międzynarodówki albo 3 z krajówki. Taką zamianę można zrobić tylko raz.
Tego ostatniego nie jestem w 100 % pewna więc jak co to poprawcie :lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Pytanie za 100 pkt - czy wymgany jest 1 rok między pierwszym a ostatnim CACem, czy chodzi tylko o 2 sezony wystawowe?
Dokładniej rzecz ujmując- jeśli na światówce dostałam CACa :razz: to ostatni CAC muszę w październiku przyszłego roku, czy po prostu tak szybko jak go hacznę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...