Jump to content
Dogomania

Piekna sunia w typie Landseera, a moze nowofundland czarno biały juz w ma dom :)


oris

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ANETTTA']a czy ta sunia tez jest u was

[FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://www.allegro.pl/item489054212_sunia_w_typie_bernardyna_szuka_domu_pilne.html"]Sunia w typie bernardyna szuka domu!!!PILNE!!! (489054212) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/SIZE][/FONT][/quote]

Tak, ta sunia też jest we Wrześni tzn była nie wiem czy jest nadal... w środe będe to sprawdze...

Link to comment
Share on other sites

Obydwie piękne suczki ale Berta mi bardzo głęboko zapadła w sercu a te jej oczy zupełnie jak u mojej Niufki. Mam w domu 4 psy i 2 koty już nie dam rady więcej bo rozwód zapewniony ale w rodzinie i u znajomych rozesłałam wiadomość. Wiem że sterylka jest możliwa tylko w domu muszą być warunki i opieka. Wiem że inne psy toleruje a co z kotami? małymi dziećmi?
prosiła bym to jakoś sprawdzić.
Ale mam wymagania co? Ale jeśli szukam domu dla niej, to muszę wiedzie jak najwięcej by to był odpowiedni dom, by nie trafiła do schronu ponownie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili11'] Wiem że inne psy toleruje a co z kotami? małymi dziećmi?
prosiła bym to jakoś sprawdzić.
Ale mam wymagania co? Ale jeśli szukam domu dla niej, to muszę wiedzie jak najwięcej by to był odpowiedni dom, by nie trafiła do schronu ponownie.[/quote]

Lili11 - nie da się sprawdzić jak suka reaguje na dzieci czy koty bo nie można jej wyprowadzić z boksu - to po pierwsze a po drugie to, że w schornie nie bedzie zwracać uwagi na koty i tolerować dzieci nie znaczy, że w domu bedzie zachowywać się tak samo.... To właśnie w DT można sprawdzić i ewentualnie popracować nad zachowaniem suni...
Ale tak szczerze mówiąc nie wygląda mi ona na dominantkę ale na łągodną, spokojna i bardzo zagubioną sunieczke....:-(

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Green]B e r t a
j e s t
ś l i c z n a !
[/COLOR] [COLOR=Red]
K o c h a m
B e r t ę ![/COLOR][/SIZE][/FONT]


p.s. zaprosze do watku jeszcze jedna niufomanke i znawczynie..moze ona dobry domek dla niej znajdzie . Berta nie moze tak dluzej tkwic w tym schronie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...