Jump to content
Dogomania

hej sokoły - UKRAINA


dziewcze

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zpr'] ile trzeba mieć razy Cac do Ch.Ukrainy?[/quote]


Champion: [COLOR=navy]4 CAC (w tym przynajmniej jeden na na kijowskich wystawach) od 4 sędziów okres 1 rok, dla psów zarejestrowanych w Rosji, Moldawii, Rumunii, Bułgarii, Estonii, na Litwie, Łotwie, Bialorusi jeśli ma championat we własnym kraju wystarczy 1 CAC (Polski nie dotyczy) lub 2 CAC otrzymane na kwietniowej wystawie w Kijowie[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

WITAM!!
już DAWNO WYBIERAM SIE DO KIJOWA NA WYSTAWE!zNALAZłAM TEN WąTEK POBIERZNIE(Z BARAKU CZASU)PRZEJRZAłAM I OSWIADCZAM;) ,żE CHCE JECHAC. mAM NA MYSLI TA WYSTAWE W GRUDNIU.
Ktoś pisał ,że jeśli wystawia się psa , który posiada już tytuł ch.pl to wystarczy jeden "ichni" CAC i pies zostaje automatycznie chmpionem Ukrainy?PRAWDA LI TO??? Wiem ,że takie przepisy obowiązywały w przypadku psów z Rosji,ale może sie cos zmieniło. jesli jednak tak jest to jedziemy na 100%.
Na Ukrainie byłam wiele razy(ale bez psa)- Lwów,Kijów, Kaniów. Znam ukraiński.
Więc jesli ktoś z was jedzie to prosze o kontakt. Lepiej jechać całą grupą.
Sama samochodem na polskich tablicach przez Ukrainę nie pojade.Pociagiem nie ma problemu. Ja ma mam psa z gr V

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Jeżeli chodzi o zasady przyznawania championatu, to masz wszystko wypisane przez vanessę![/quote]

No tak.. Dziś rozmawiałm z właścicielem suki, która ma tytuł Championa Ukrainy. Uzyskała go zdobywając na wystawie 2xCACIB Kiev 2x CAC. Po co właściciel miałby zmyślac. Z tego co mówił wystarczy jednarozowa wycieczka do Kijowa na podwójną wystawe i championat juz jest!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja po przeanalizowaniu całości tego wątku podjełam decyzję, że na kwietniowy Kijów się wybiorę. Mam tylko pytanie co do tego nieszczęsnego badania na przeciwciała. Widziałam, że dyskusja na ten temat była długa i z tego co zrozumiałam to teoretycznie obowiązku nie ma, ale w drodze powrotnej można mieć problemy. Czy ktoś z jadących na Ukrainę miała te badania ? Wydaje mi się , że nie ale może przeoczyłam czytając. Wiem, że trzeba je zrobić wcześniej no i nie są chyba tanie, jednak z tego co widzę to praktycznie nikt ich nie robi przed wyjazdem w te strony.

Link to comment
Share on other sites

Nie mielismy zadnych badan na przeciwciala i nikt z naszych znajomych nie mial takze. Z tego co pamietam, badania sa wymagane dla psow wwozonych do Polski- ale tych, ktore pochodza z Ukrainy, a nie tych, ktore byly tam przejazdem. Na granicy nikt nas o przeciwciala nie pytal ;)
P.S. My takze wybieramy sie w kwietniu do Kijowa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jest już kalendarz imprez na Ukrainie na 2007 rok. My napewno wybieramy się do Kijowa w kwietniu i Lwowa w sierpniu :lol: , no i może jakaś krajóweczka :roll: np. Zytomyr i Wynnycja we wrześniu?

[URL="http://www.ksu.com.ua/index.php?menu_id=2317&sub3_1=&menu3=&"]http://www.ksu.com.ua/index.php?menu_id=2317&sub3_1=&menu3=&[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Ale na tej rozpisce wystaw nie ma jeszcze dokładnej daty wystaw :sad: A orientuje się ktoś w cenach tamtejszych wystaw?[/QUOTE]

Tylko w kilku przypadkach nie ma podanego dnia, może tobie się nie wyświetla ???
Ja natomiast mam pytanie do osób bardziej obeznanych w temacie ukraińskich wystaw, przy wystawie w Mykolaiv (25.03) jest chyba? napisane międzynarodowy championat "JuRO" czy to taki odpowiednik naszej wystawy championów czy to poprostu nazwa i można tam zgłosić psa bez tytułu championa?

Link to comment
Share on other sites

bardzo interesujaca wyglada [COLOR=darkred][B]2xFCI-CACIB "Кубок Мэра Киева" и "Украина - 2007 Юниор-дерби"[/B][COLOR=black]... [/COLOR][COLOR=black], i jeszcze ja rozumiem, bedzie czampionat pudli:cool3: [/COLOR]
[COLOR=black]hmm... warto sie zastanowic[/COLOR] :roll: :p [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wystawa "[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]2xFCI-CACIB+2xCAC.UA 2хCAC.UA = CH.UA" będzie w Kijowe w dniach 28-29.04.2007 r.[/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]Dostałam ze związku wykaz sędziów - niestety bez podziału na poszczególne grupy :shake: [/FONT][/FONT]

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]Opłaty wyglądają następująco:[/FONT][/FONT]


[CENTER][FONT=Times New Roman][B][FONT=Times New Roman]Долевой взнос за одну выставку /Entry fee (Для граждан Украины в национальной валюте по курсу НБУ на день оплаты)[/FONT][/B][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Times New Roman][B][FONT=Times New Roman]Для иностранных граждан регистрация 40 у.е. (€) за одну выставку на протяжении всего срока регистрации.[/FONT][/B][/FONT][FONT=Times New Roman][/CENTER]





[FONT=Times New Roman]За первую собаку/[/FONT]
[FONT=Times New Roman]for the first dog[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]до 15.12.2006 - [/FONT][/B]15 у.е. (€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]с 16.12.06 по 31.01.07 - [/FONT][/B]20 у.е. (€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]c 01.02.07 по 28.02.07 - [/FONT][/B]30 у.е. (€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]c 01.03.07 по 30.03.07 - [/FONT][/B]40 у.е. (€)[/FONT]


[FONT=Times New Roman]За каждую следующую/[/FONT]
[FONT=Times New Roman]for the second dog[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]до 15.12.2006 - [/FONT][/B]15 у.е. (€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]с 16.12.06 по 31.01.07 - [/FONT][/B]15 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]c 01.02.07 по 28.02.07 - [/FONT][/B]25 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]c 01.03.07 по 30.03.07 - [/FONT][/B]35 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]


[FONT=Times New Roman]Конкурсы Племенная группа/ [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Племенная пара/ Производители [/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]до 15.12.2006 - [/FONT][/B]20 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]с 16.12.06 по 31.01.07 - [/FONT][/B]20 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]c 01.02.07 по 28.02.07 - [/FONT][/B]20 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]c 01.03.07 по 30.03.07 - [/FONT][/B]20 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]


[FONT=Times New Roman]Бэби, щенки, ветераны[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Baby, puppy, veteran[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]до 15.12.2006 - [/FONT][/B]15 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]с 16.12.06 по 31.01.07 - [/FONT][/B]15 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]c 01.02.07 по 28.02.07 - [/FONT][/B]20 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]c 01.03.07 по 30.03.07 - [/FONT][/B]25 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]


[FONT=Times New Roman]Юный хендлер (старшая группа)/[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Junior handler (Old group)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]до 15.12.2006 - [/FONT][/B]10 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]с 16.12.06 по 31.01.07 - [/FONT][/B]10 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]c 01.02.07 по 28.02.07 - [/FONT][/B]10 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]
[FONT=Arial][B][FONT=Times New Roman]c 01.03.07 по 30.03.07 - [/FONT][/B]10 у.е.[/FONT][FONT=Arial](€)[/FONT]


[FONT=Times New Roman]Юный хендлер (младшая. группа)/[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Junior handler (Younger group)[/FONT]
[FONT=Arial]бесплатно/[/FONT][FONT=Arial]free[/FONT]
[FONT=Arial]бесплатно/[/FONT][FONT=Arial]free[/FONT]
[FONT=Arial]бесплатно/[/FONT][FONT=Arial]free[/FONT]
[FONT=Arial]бесплатно/[/FONT][FONT=Arial]free[/FONT]

[/FONT]

Może ktoś kto lepiej zna rosyjki wytłumaczy mi ten opis, mówiący o opłacie 40 Euro za jedną wystawę dla obcokrajowców :roll: Nie bardzo rozumiem sens przesłania tabeli opłat.

Jeszcze jak by ktoś chciał lista sędziów, którą mi przesłali


[B][FONT=Times New Roman][B][FONT=Times New Roman]Judge[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]1. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Mr. Eva Greg - [/FONT][/B][FONT=Times New Roman][B]Южная Африка (Południowa Afryka)[/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]2. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Lisbeth Mach - [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Швейцария (Szwajcaria)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]3. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Avi Marshak - [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Израиль (Izrael)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]4. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Annika Ulltveit –Moe - [/FONT][/B][FONT=Times New Roman][B]Швеция (Szwecja)[/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]5. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Игорь Селимович - [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Хорватия (Chorwacja)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]6. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Zygmunt[/B][B]Yakubowski - [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Польша (Polska)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]7. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Вия Клучнице - [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Латвия (Litwa)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]8. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Harry O”Donaghue - [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Ирландия (Irlandia)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]9. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Sean[/B][B]Carroll - [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Ирландия (Irlandia)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]10. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Тиц Анна - [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Россия (Rosja)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]11. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Попов Стефан - [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Болгария (Bułgaria)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]12. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Иванищева В.П - [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Россия (Rosja)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]13. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]НикитинаЛ.В. - [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Россия (Rosja)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]14. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Mieczyslaw Gatkovski - [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Польша (Polska)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]15. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Korozs[/B][B]Gabor - [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Венгрия (Węgry)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]16. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Csepai[/B][B]Istvan - [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Венгрия (Węgry)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]17. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Ярослав Матияш - [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Словакия (Słowacja)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]18. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]MilivojeUrosevic - [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Сербия и Черногория (Serbia i Czarnogóra)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]19. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Kuzelj[/B][B]Denis - [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Словения (Słowenia)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]20. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Stefan Sinko - [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Словения (Słowenia)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]21. [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Радюк Светлана - [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Беларусь (Białoruś)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]22. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Guidetti[/B][B]Marina - [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Италия (Włochy)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]23. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Dusan[/B][B]Paunovic - [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Сербия (Serbia)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]24. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Kamen[/B][B]Litov - [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Болгария (Bułgaria)[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]25. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Mate Duran[/B][B]Enrique - [/B][/FONT][B][FONT=Times New Roman]Испания (Hiszpania)[/FONT][/B]

[COLOR=red][B]Jeszcze taka uwaga![/B][/COLOR]

Zgłoszenia są przyjmowane tylko pocztą lub osobiście w oddziale związku - Zgłoszenie + kopia rodowodu + potwierdzenie opłaty.
[COLOR=red][B]Zgłoszenia przesyłane faksem oraz zgłoszenia niekompletne nie będą przyjmowane.[/B][/COLOR]

Adres:
[B][FONT=Verdana]The address of a direction of the application and receipt:[/FONT][/B]
[B]P.O.Box 8, 010[/B][B]19[/B][B] Kyiv, UKRAINE [/B]
[B]BENEFECIARY AND HIS ACCOUNT:[/B]
[B]KINOLOG.S UNION OF UKRAINE № 26004026429991[/B]
[B]BENEFECIARY BANK AND HIS ACCOUNT:[/B]
[B]EUR 400886615401 SWIFT CODE: UKRSUAUX [/B]
[B]UKRSOTSBANK KIEV [/B]
[B]KIEVCITY BRANCH PECHERSK DEPARTMENT[/B]
[B]CORRESPONDENT BANK:[/B]
[B]SWIFT CODE: COBADEFF [/B]

[B]COMMERZBANK AG Frankfurt am Main[/B][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...