Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

hej, hej :D już wróciłyśmy 8) :P i padam poprostu :wink:
Demi oc. doskonała i złoto :D (super opis) na ringu honorowym niestety nic nie wskurałyśmy :lol: :wink: , aczkolwieg zostałyśmy zauważone 8)
Julka 8) oc. obiecująca (miała mały stresik i nie nosiła ogonka :P ) i.... złoty medal (tak, tak medal w szczeniakach :o :D :lol: ) na ringu honorowym weszłyśmy, stanełyśmy i zeszłyśmy :lol: , konkurencja była duża, a sedzina błyskawiczna 8)

Co do fotek, to no coments... 8) :-? , aczkolwieg coś tam jest i wstawie później :wink:
Karka, lewka próbowałam wytropić, ale nie znalazłam..... nie wiem, albo się bardzo dobrze ukrył :wink: , albo nie dojechał :P ... on był z klasy młodzieży, oglądałam BIS juniorów, ale tam też go nie widziałam :( :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ojej biedna Julka ,taka wystawa to jednak ogromny stres dla szczeniaczka.
Nastepnym razem juz bedzie lepiej.
Gratuluje Demi ,az szkoda ze szla w weteranach.
A jakie oceny innych shitzakow,kto wzial rase?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za gratulacje :D
ja jestem z Julki bardzo zadowolona :D , naprawde :D .... wyobrażałam sobie bardziej czarny scenariusz (zapieranie się itd.) A ona naprawde bardzo dobrze się zachowywała, była bardzo grzeczna, bardzo ładnie poszła (tylko ten ogonek :wink: ) no i cierpliwie (w miare :lol: ) stała :D :D No i opis w sumie bardzo dobry :D
Rase wziął cudny piesek z klasy pośredniej, przyjechał aż z Rosji :D , a naywa się Dancer in the Sky :D
a o to i on: (chociaż uwierzcie, że zdjęcie nie wiele oddaje tak naprawde.... no i ruchu się nie uchwyci :wink: , a w ruchu też był super :D )

[img]http://img306.imageshack.us/img306/5310/obraz36326yn.jpg[/img]

no i właściwie nie mam innych zdjęć shihtziaków :-? , przyjechaliśmy dosyć późno na wystawe (rano była fatalna pogoda... poprostu lało :-? ). Nie mogłam na bieżąco fotografować na ringu, bo szykowałam dziewczynki :wink:
Mam tylko coś takiego :P (też beznadziejna jakość, bo mój fotograf się nie dopchał :wink: 8) )
BIS weteranów
[img]http://img330.imageshack.us/img330/1200/obraz36495sg.jpg[/img]
szkoda, że nie mam BISu szczeniąt, Jula śmiesznie wyglądała pośród tych wielkich psiaków :angel: :wink:

a tu finał MP, widać jak Chakie nie wyrabiał :roll: , a ja go nawet nie zmuszałam (tak jak pisałam rano padało, a potem zrobiło się w miare ciepło i jeszcze momentami słońce dawało :roll: )
[img]http://img345.imageshack.us/img345/7849/obraz36470hl.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Santy']Carotino,mam jeszcze prośbę.
Mogłabyś sprawdzić w katalogu po jakich rodzicach była brązowa,średnia suczka zgłoszona w kl.młodzieży ? :wink: :D[/quote]

ta suczka to GLAMOUR BROWN-W Silver Nijarete
rodzice: o. Inapat's Flamenco, m. Olivia Brown Sakke
:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

No wiem, że mało :( , a teraz jeszcze mniej 8) Usunełam pierwszą fotke Dancera, ponieważ dostałam (oczywiście niepodpisanego) maila z żądaniem usunięcia tej fotki, gdyż razem z pieskiem uchwyciłam kogoś (nogi :o ), kto sobie nie życzy aby bez wcześniejszej zgody umieszczać "jego wizerunek w internecie" 8) ................................................................. Tak sobie myśle, że w takim razie chyba po zrobieniu zdjęć np. na BIsie weteranów powinnam się przejśc w tym tłumie i wszystkich ewentualnie ujętych poprosić o zgode na pokazywanie tej fotki :o
No nic, nie ważne już :wink:

Ania-k a fotek naprawde nie mam więcej :( :( :( Bardzo żałuje bo chciałam coś na stronke sobie wrzucić, a tu klapa :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem tutaj nowa i chciałam gorąco przywitać wielbicieli shih-tzu :D Co do fotki umieszczonej droga carotino to nie o nogi chodzi i oczywiście nie o moją osobę ponieważ mi to wsio rybka :lol: jednak niektórzy ludzie nie lubią tego i nie dziwie sie im, mają prawo. Poza tym nie poczekałaś na odpowiedź od tej osoby, a już na forum opowiadasz ... nieładnie. Mogłaś poczekać aż ta osoba Ci odpowie, bo w mailu do niej napisałaś, że jeśli usuniesz to napiszesz o tym tutaj. Niestety nie poczekałaś, trudno. Pozdrawiam cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

orasek, skoro to nie Ty, to z kąd wiesz że nie poczekałam na odp......?
poza tym napisałam wyraźnie w odpowiedzi, że fotke usune i wyjaśnie dlaczego ją usunełam..... tak też zrobiłam :wink:
A nie ładnie, to pisać anonimowe maile... tyle, więcej nie mam nic do powiedzenia na ten temat

Link to comment
Share on other sites

Wiem o tym bo tam byłam, a maila dostałaś od Norbka. :lol: Pies do psa ciągnie i stąd ten wypadek, no i oczywiście takie krępujące jest jak ktoś podchodzi gdy ty właśnie spożywasz posiłek... no nic, było minęło. Nie moge sobie poradzić z wklejeniem fotki mojego małego futrzaka :(

Link to comment
Share on other sites

ok, wiesz że nie dostałam maila z odp., bo byłaś na wystawie.... :hmmmm:
Ja nie mam pojecia o co chodzi z tym pociągnięciem, bo to nie byłam ja!!! W tym czasie byłam na ringu MP. Wiem tyle, że moja mama podeszła do sedziny, do ringu.... to chyba nie zbrodnia.... :hmmmm: Ja naprawde nie jestem złosliwa, ale jeżeli kogoś krępuje gdy ktoś stoi obok gdy je, to może iśc zjeść do barku.... był nie jeden, nkit nie każe jeśc przy ringu :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się wtrącam. ALe może lepiej rozmawiać przez PW, co? Tak wszyscy się dowiedzą o Waszych problemach, a po co? Jeszcze ktoś się do Was niepotrzebnie zrazi lub coś... Takie moje zdanie. Pozdrawiam!:)

Link to comment
Share on other sites

Aga, bez przesady :wink:

[quote]Ja nie mam do nikogo żadnych pretensji, a mój mąż nie jest mną tylko inną osobą, więc nie odpowiadam za jego czyny [/quote]

tak jak i ja nie odpowiadam za to co robi moja mama, dlatego tak jak pisałam, macie jeszcze jakieś żale, to prosze je kierować bezpśrednio do mojej mamy, napewno bez problemu z Wami pogada...........
Ja miałam prawo napisać dlaczego nagle usuwam zdjęcie i tyle, nie rozumiem o co ta cała dyskusja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orasek'] Czy ktoś może mi powiedzieć jak wkleić foto pod nazwą użytkownika?[/quote]

Klikasz na profil, pozniej chyba "Wyślij Emblemat z twojego komputera:" i tam wstawiasz:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...