Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

[b]Orasek[/b] AAAAA no moje małe słońce właśnie sobie smacznie spał gdy go zerwałam na ostry trening przed wystawowoy chłopak sie trochę ździwil że go budze ale zrozumial o co chodzi :) :D:D:D:D:D


[quote name='Ania-k'][quote name='orasek']o Astona :D[/quote]
ja z powodu [b]Astona[/b] wylądowałam na charcim forum :lol: i nawet sie zalogowałam już 8)[/quote]

Naprawdę ??? I jak Ci sie podoba moje maleństwo ?? hehehe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania-k'][quote name='Ewelinaa']Naprawdę ??? I jak Ci sie podoba moje maleństwo ?? hehehe[/quote]
muszę ci powiedzieć,że zapiera dech w piersiach :o i [b]Aston[/b] i [b]Kometa[/b]..pozostaje mi tylko podziwiać :lol:[/quote]

Fajnie ze się podobają . Czemu podziwiac ??? Moze sie kiedys spotkamy na wystawie i wtedy bedzie nie tylko podziwianie heheh :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaa']Fajnie ze się podobają . Czemu podziwiac ??? Moze sie kiedys spotkamy na wystawie i wtedy bedzie nie tylko podziwianie heheh :)[/quote]
Ewelina to ja bym musiała zawisnąć im na szyji :evilbat: pewnie nie bardzo by się to im spodobało no i tobie :evilbat: hehe ale będę pamiętać,spróbuję cię wtedy namierzyć i nacieszyć oko z bliska...bo to sam miód dla oczu.... :o :P

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny zaczynacie mnie przerażać.. :o wiem,że okres urlopów...ale bez przesady normalnie..u mnie leje cały dzień,[b]Jędrula[/b] śpi prawie od samego rana,wyszedł tylko na dwór,siknął na "szybkensa" i sruuuu do domu spowrotem.... :lol: zaczynam sie zastanawiać czy mi ktoś psa zamienił czy jak?? :hmmmm: a jak łazi za mną po całym domu przez ten urlop to masakra... :evilbat: idę myć naczynia a on lezy sobie na moich nogach,idę do łazienki a on kładzie sie między wanną a moimi nogami,siedzę przy kompie on znowu na moich nogach...już TZ się mnie pytał co ja temu psu obiecałam,ze on za mną tak łazi :evilbat: ale jak go biorę na kolana żeby go wytulić to aż się pręży i wygina żeby tylko broń boże za mocno go nie ściskać!!!! :evilbat: bo zacznie warczeć...o lizakowaniu nie ma mowy... :roll: czasem trudno mi tego łobuza zrozumieć...ale szanuję to :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k']już TZ się mnie pytał co ja temu psu obiecałam,ze on za mną tak łazi :evilbat: ale jak go biorę na kolana żeby go wytulić to aż się pręży i wygina żeby tylko broń boże za mocno go nie ściskać!!!! :evilbat: bo zacznie warczeć...o lizakowaniu nie ma mowy... :roll: czasem trudno mi tego łobuza zrozumieć...ale szanuję to :lol:[/quote]

Ania
Nie zwazaj na to, tylko przytulaj. Masz malego macho.

U mnie leje :cry:

Link to comment
Share on other sites

a ja jestem przelotem :wink: z treningu :P , na trening :wink: :lol: .....
w Gdańsku też leje :( , Demi musiałam dziś wynosić siłą na chodnik (o trawie nie było wogule mowy 8) ) i też szybko, szybko i daaaawajjjj do domu 8) :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina'] Demi musiałam dziś wynosić siłą na chodnik (o trawie nie było wogule mowy 8) ) i też szybko, szybko i daaaawajjjj do domu 8) :roll:[/quote]

A ja zazdroszcze :evilbat: Lump omija bardzo dokladnie kazda kaluze, ale w trawe wlezie!! :evil: :wink:
Chociaz dzis szedl pieknie przy nodze i chyba wysikal sie w jednym miejscy najdluzej jak tylko mogl. Normalnie sikal i sikal. Osikiwal taki duzy kamien przy chodniku, sadze, ze tam chyba jest jakies Forum dyskusyjne :lol: :lol:
bo lal i lal.

A teraz czekamy na TZ i wychodzimy na dwor ;)

Link to comment
Share on other sites

oj jak zazdroszczę tego spacerku :lol: u mnie nie ma mowy,leje jakby oberwanie chumry było teraz a jak przestaje lać to potem "smarka taka mżawka"..do bani...moja siostra pojechała na urlop nad morze..od tygodnia podobno pada u nich deszcz...tylko dwa razy byli na plaży...ja przynajmniej w domku siedzę--->a miałam jechać z nimi tylko money money--mało mało :evilbat: z jednej strony żałuję a z drugiej--fajnie...przynajmniej w domu zaległości nadrobię i jeszcze może kuchnie sobie zrobimy --ale to już po urlopie moim--nie będę się nadwyrężać :evilbat: ciekawe czy ktoś pamięta,że miałysmy się spotkać w lipcu na Mazurach??? :painting: :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orasek']A u mnie dzieci wychodzą z pieskami :lol:[/quote]
to moja mała koza nawet dzisiaj ubrała gumiaki i czekała pod drzwiami żeby wyjść z nami na sika :o mam nadzieję,że taki nawyk jej nie minie :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

I jak? :P gotowe na jutro? :wink: :wink:
Ja nie wiem jak jutro sobie poradze z tymi wszystkimi tobołami 8) .... niestety moja klatka nadal jest bez kółek :evil: :-? :evil:
już zaczynam się zastanawić, czy aby nie wziąść tylko jednej dziewczynki :wink: , no ale one obie chcą jechać 8) :lol: :lol: :wink:
...i jak tu wybrać.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

jade sama, ale nie do końca :wink:
tzn. jade ze znajomymi i ich psiakami jednym autkiem, no ale względem psów, to można powiedzieć, że sama :P , bo całe przygotowanie na mojej głowie 8)

ja nawet jeszcze nie zaczełam ich kompać 8) co prawda dzisiaj tylko Demi, Julka dopiero rano przed wyjazdem :wink: :D

troche obawiam się pogody.... mały deszczyk jakoś przeżyjemy, ale jak ostro lunie, to czarno to widze :roll:

co do MP, to nawet nie wiem czy pójde :wink: jeżeli się nie zbiegnie z oceną w ringu, to może i tak :wink: , chociaż tak naprawde to nawet nie mam psiaka 8) na konkurs

Link to comment
Share on other sites

Witam
no i trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze występy.
Ja w zeszłym tygodniu wraz z tym uroczym kawalerem (na fotce poniżej)
"wojowaliśmy" po ringu wygrywając małe co nieco.
[img]http://www.album.com.pl/672312YdK83/146308.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...