Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

Anii zazdroszcze tobie urlopu :D A ja muszę siedzieć w pracy i robic remont w domu :evil: Nad morzem bedę dopiero na wystawie :lol: Lubie fajna pogode ale nie moje pieski.Lonce to nawet na dwor się nie chce wyjść w taki upał,muszę sie nagadać :roll: Wolą dopiero wieczorem wychodzić.Ania-k Nemo jest piękny.Pewnie masz z nim weseło? :wink: Jaki coś nie ma na forum :o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moja Weronika wczoraj mi mówi:mamo zaśpiewam ci piosenkę o Jerrym,a ja sobie myślę jaka jest piosenka o tym Jąderku :hmmmm: a ona mi śpiewa :
"Łapy,łapy,cztery łapy..
a na łapach pies kudłaty.."
i tu mnie powaliła na kolana :wink: ,mała koza(Weronika) ma cztery latka we wrześniu dopiero a już zasuwa z tekstami hip-hopu :lol: ale jest o kudłatym psie???oczywiście,że jest :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Witam dziewczyny ,nieczesto moge teraz odwiedzac forum bo mam w domu remont ,taki z wyburzaniem scian.Piekielko samo w sobie ,a jeszcze z psiakami!!!Dobrze ,ze moga siedziec w ogrodzie.
Carotino za pare dni Wasz debiut z Julka ,zycze powodzenia i mocno ,mocno trzymam kciuki za malenstwo.
Miejsca na podium!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam, że PAni pisze o Gdyni. Myślałam, że o Koszalinie. Nie, Zyzia nie będzie w Gdyni, przepraszam za zamieszanie :) W takim razie trzymam 2 kciuki za młodą gwiazdkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Yaki, musi Pani zrobić stronę internetową tych swoich psiaków, pochwalić się nimi :D

A narazie ja zapraszam na Zyziową:) [url]www.pretty_boy_acte.xk.pl[/url]
Wkrótce(na pocątku tygodnia) będą nowe działy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yaki']Wiesz Alu ,ze nie zdawalam sobie sprawy ,ze ten remont bedzie taki uciazliwy.Chyba bym sie na niego nie zdecydowala.[/quote] :lol: Ja też.Ale jak się zaczeło to trzeba skonczyć :wink: Jaki będziemy w Koszalinie podziwiać dzieciaczki :o :D

Link to comment
Share on other sites

Carotinko ! Bardzo się cieszę,że wystawiasz Julkę w Gdyni. :D Jestem ciekawa,jak teraz wygląda. Mam nadzieję,że odnajdę Was w tłumie. :wink:
Oczywiscie będę trzymała kcuki ! :thumbs:

Shih-tzu będą oceniane przez p.Junikiewicz,czy przez p.Supronowicz ?
Czy znasz jakiś plan sędziowania ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Santy']Carotinko ! Bardzo się cieszę,że wystawiasz Julkę w Gdyni. :D Jestem ciekawa,jak teraz wygląda. Mam nadzieję,że odnajdę Was w tłumie. :wink:
Oczywiscie będę trzymała kcuki ! :thumbs:

Shih-tzu będą oceniane przez p.Junikiewicz,czy przez p.Supronowicz ?
Czy znasz jakiś plan sędziowania ?[/quote]

Bardzo dziękuje Wam wszystkim :D za tak miłe słowa :megagrin: i za te kciuki :D :D :D
Santy napewno się zobaczymy :D , niestety nie znam planu sędziowania :roll: , są podane tylko stawki :P Nas sędziuje pani Suprynowicz, ale pewnie nasze ringi bedą i tak obok :wink: :D :D

Ania-k, ale się uśmiałam :lol: :lol: , masz w domu niezłą artystke :angel: :D :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Tak, lubią się. Pomoimo tego, że ma problemy z kręgosłupem, reumatyzm(ze względu na wiek), pozwala Zyziowi chodzić sobie po grzbiecie, skakać po głowie. Tylko nie lubi, jak ją Zyzio gwałci :lol: :lol: :lol: 8) 8) i wtedy na niego szczeka i go podgryza :) A tak ogólnie bardzo się lubią. Zyzio wylizuje jej uszy i oczy...

Link to comment
Share on other sites

ale śliczny jamniorek :o i ucholki ma śliczne :P
A ja mam urlop od poniedziałku i na 16 jedziemy nareszcie obciąć Jerrka,biedny na dwór nawet nie bardzo chce chodzić tak mu goroąco,wychodzi tylko przed blok na sik i potem ewentualne może sobie poleżeć na dworze ale nigdzie na żaden spacer,bo zaraz siada i nie chce iść dalej ---z jęzorkiem do ziemi :cry: więc teraz jak gdzieś idziemy to młody zostaje w domu zazwyczaj śpi pod drzwiami bo jak wchodzimy to drzwi odsuwamy razem z nim :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...