Jump to content
Dogomania

SHIH - TZU (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Guest maijka

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='pumilo']A u mnie potwierdzenie przyjęcia mojej Klusi dostała właścicielka Ludwiczka i ona też będzie figurowała w katalogu jako wlaścicielka, bo katalog wydrukowany i już nic nie można poprawić :evil: Rozumiem, żeby literówkę w nazwisku zrobić ale wpisać inne :-? Kwitka na katalog nie mam, bo Kluska została potraktowana jako 3 pies Danusi, chociaż wpłata byla jak najbardziej oddziela za 1 psa :roll:[/quote]

To i tak dobrze ,ze nie wyslano calkiem obcym ludziom ,dopiero mialabys klopot. :roll: Do zobaczenia w Poznaniu.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że dostałam :oops: Tylko taka zalatana jestem, że nie mam chwilki, żeby się odezwać i jeszcze komp był popsiuty :cry: Dziewczynka jest świetna. Napiszę zresztą na pw.
Moje szczeniory poszły wlaśnie spać. Jaki spokój błogi........
Dzieciaki Koki nie były takie szalone. Z bachorkami Dixi, to przyszli właścicele raczej nudzić się nie będą :P
Artemon już jest :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

No jasne, że dla mnie najpiekniejsza w calej stawce będzie moja Kluselda :B-fly: a jak ktoś tego nie zauważy, to cóż jego problem :megagrin:
A tak (pół)poważnie, to głupio wlec się na wystawę taki kawał bez psa. Tak więc oprócz ploteczek, to se psa powystawiam chociaż :P

A Magda sie cieszy, że będzie miała co fotografować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yaki']Stawka ilosciowa na Poznan

mlodziez 12[/quote]

:eek2:
:lol:
nieźle (to więcej nawet niż na europejskiej w Poznaniu, wtedy było 7 8) )

no a ja, nie wiem, czy wogule dojade :( bo pojawił się troszke niespodziewany problem z transportem.... i nie wiadomo, czy uda się to przeskoczyć :(

Link to comment
Share on other sites

A jeszce do Poznania, to dzisiaj szok przeżyłam. Wczoraj wyszla sprawa z zamianą właściciela, adresu i brakiem potwierdzenia Klusi a dzisiaj zaraz po 12 :o dostałam z Poznania liścik i jak panie określiły w ramach rekompensaty zaproszenie dla jeszcze jednej osoby i bilecik na wjazd samochodem na teren wystawy. Szybkość i sposób załatwienia sprawy normalnie mnie powaliły. Zaproszenie na Poznań wezmę sobie w ramki :P W przyszłym roku też mogą mi zamienić dane :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumilo']A jeszce do Poznania, to dzisiaj szok przeżyłam. Wczoraj wyszla sprawa z zamianą właściciela, adresu i brakiem potwierdzenia Klusi a dzisiaj zaraz po 12 :o dostałam z Poznania liścik i jak panie określiły w ramach rekompensaty zaproszenie dla jeszcze jednej osoby i bilecik na wjazd samochodem na teren wystawy. Szybkość i sposób załatwienia sprawy normalnie mnie powaliły. Zaproszenie na Poznań wezmę sobie w ramki :P W przyszłym roku też mogą mi zamienić dane :lol:[/quote]

Ja tez sobie bardzo chwale prace oddzialu poznanskiego.
W ubieglym roku moj pies zdobyl tytul ML.ZW. PL..
tak bylam tym przejeta ,ze nie zwrocilam uwagi ,ze dokumenty mam wypisane na innego psa i po dwoch dniach jak sie zorientowalam panie z oddzialu pomogly mi to odplatac.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam charta afgańskiego ta sunia była panią siebie, chodziła własnymi ścieżkami i robiła co chciała,charakter mają trudny,żeby utrzymać takiego psa potrzebna najlepiej jest duża przestrzeń ogrodzona i w dodatku wyłożona w kaflach chodnikowych żeby w razie zanieczyszczenia zlać wężem z wodą, w takim wypadku może mieć super włos.Trzeba mieć anielską cierpliwość do afganów.Moje koleżanki które mają afgany nie mają aż takich problemów jakie ja miałam z moją sunią.Okazało sie po czasie że nie powinnam kupować z tej hodowli z jakiej kupiłam :roll: suka miała tak zrąbaną psychike że szkoda słów,ale to wina hodowcy,nie będe podawała szczegułów.Poprostu szkoda słów, a suni to zostanie w główce już do końca życia.Afgany wbrew pozorom są agresywne.Może nie wszystkie ale jak poszłam z nią na szkolenie to treser zapytał mnie dlaczego ja wybieram rasy "dynamity" Kiedyś i tak kupie sobie afgana może za jakieś dwa lata i wiem już skad :)Mam nadzieje że moja Gracja jest szczęśliwa tam gdzie jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orasek']Afgany wbrew pozorom są agresywne.Może nie wszystkie ale jak poszłam z nią na szkolenie to treser zapytał mnie dlaczego ja wybieram rasy "dynamity" [/quote]
Co to znaczy "są agresywne"? Z moich obserwacji wynika, że afgan agresywny to afgan lękliwy i nad tym trzeba pracować od szczeniaka. Ale jeśli ktoś nie ma czasu/ochoty na taką pracę, powinien wybrać inną rasę. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...