Jump to content
Dogomania

[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)


Hotel KADIF

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gonia66']NO ja jestem gotowa 24/h..tylko wpadnij po mnie Goniu po drodze koniecznie;):)NAwet nie musisz sie wczesniej zapowiadac-o każdej porze dnia i nocy jestem "zwarta i gotowa":);)[/QUOTE]

To później wpadnijcie, po drodze , oczywiście, po mnie, a potem to już tylko kawałek w korkach i już......................można szykować kosteczko do gryzienia dla Alfika.
No niechby tylko spróbował nas ruszyć....................:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Jej, biedny "rzygacz"! A co mu? Przecież w podróży z Elbląga chyba nie zwracał? W kazdym razie, nie zaszkodziło mu to na urodę:)[/QUOTE]HAhhaha...będę wredna wiem..ale musże to napisac...w podróży z Elbląga nie rzygał, bo pewnie najtańszego suchego nie lubi i nie miał za bardo czym..;)..za to cioteczka DIF ma zapewne troche lepsze jedzonko, niz najtańsze suche...a jeszcze ma dzieciatka, ktore przenigdy nie pozwola aby Alfik mial zbyt długie przerwy w jedzonku, więc chłopakowi sie "lekko ulało";);):P..
NO...w kazdym razie nie rzygał z głodu..a raczej z dobrobytu:D;)

[quote name='EVA2406']To później wpadnijcie, po drodze , oczywiście, po mnie, a potem to już tylko kawałek w korkach i już......................można szykować kosteczko do gryzienia dla Alfika.
No niechby tylko spróbował nas ruszyć....................:mad:[/QUOTE]Jessssssssoooo..uwierzcie dziewczyny...normalnie strasznie bym chciala odwiedzić Alfisia...mam ogromna ochotę..ale cóz, kiedy mozliwości na dziś zerowe:( ALe jakos taki sentyment do tego psiaka mam wielki...a jak widze kochasia takiego szczęsliwego, to normalnie serduszko mi "pika"..:)
DIF, napisz prosze, czy doszły pieniązki od Myrkur..??

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze kilka zdjęć zadowolonego Alfa.

[IMG]http://img602.imageshack.us/img602/2711/alf1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3527/alf2o.jpg[/IMG]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6706/alf3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7918/alf4m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Z archiwum do archiwum Goniu chyba;):):)Krótka sierść, jeszcze nie zdredziała oraz zielona trawka moga świadczyć, ze to focie z zeszłego roku(bo grubo ponad rok temu był strzyżony)...tak myśle...bo w tym roku wiele razy prosilismy o focie....podobno nie było czasu na ich zrobienie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Dziękujemy! Wrzucam do archiwum. Czy znany jest, mniej więcej, czas zrobienia tych zdjęć?[/QUOTE]

[quote name='gonia66']Z archiwum do archiwum Goniu chyba;):):)Krótka sierść, jeszcze nie zdredziała oraz zielona trawka moga świadczyć, ze to focie z zeszłego roku(bo grubo ponad rok temu był strzyżony)...tak myśle...bo w tym roku wiele razy prosilismy o focie....podobno nie było czasu na ich zrobienie...[/QUOTE]

25.09.2010 między godziną 11.04 - 11.06. Aparatem SH-C350.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']25.09.2010 między godziną 11.04 - 11.06. Aparatem SH-C350.[/QUOTE]
HAhhah...jasne....25.09??:o I przez miesiąc tak mu urosła sierść w loczki...a trawa taka zielona byla??
A swistak siedzi i zawija te papierki....prosze cie Cajus...nie rób jaj....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']25.09.2010 między godziną 11.04 - 11.06. Aparatem SH-C350.[/QUOTE]A tu prosze mpje argumenty...to sa fotografie Spajksuia z 23.09..porównaj trawe....jakos dziwnie "zzieleniała" w ciągu dwoch dni....co za cuda....

[IMG]http://img826.imageshack.us/img826/2536/1006138e.jpg[/IMG]

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6724/1006139n.jpg[/IMG]
Zadziwiające cajus...albo ty jestes mega naiwny i dajesz sobie kit wciskac...albo uważasz nas za naiwniary...dawno juz z tego wyrosłam..miedzy innymi dzieki tobie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Rozumiem, że czegoś chcesz lub nie.
Zapytam jeszcze raz, czy jesteś pewien daty zrobienia tych zdjęć? Bo przecież sam ich nie robiłeś.[/QUOTE]

Jestem pewny. Zostały zrobione na moją prośbę. Dla wszystkich psów.

[quote name='gonia66']HAhhah...jasne....25.09??:o I przez miesiąc tak mu urosła sierść w loczki...a trawa taka zielona byla??
A swistak siedzi i zawija te papierki....prosze cie Cajus...nie rób jaj....[/QUOTE]

[quote name='gonia66']A tu prosze mpje argumenty...to sa fotografie Spajksuia z 23.09..porównaj trawe....jakos dziwnie "zzieleniała" w ciągu dwoch dni....co za cuda....

[url]http://img826.imageshack.us/img826/2536/1006138e.jpg[/url]

[url]http://img707.imageshack.us/img707/6724/1006139n.jpg[/url]

Zadziwiające cajus...albo ty jestes mega naiwny i dajesz sobie kit wciskac...albo uważasz nas za naiwniary...dawno juz z tego wyrosłam..miedzy innymi dzieki tobie..[/QUOTE]

Na tych dwóch są już jesienne liście.

[IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6674/alf5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3654/alf6.jpg[/IMG]

Już raz obaliłem Twoją teorię o zdjęciach gonia66. Drugi raz nie muszę. Wystarczy data zrobienia zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

ech wiem ze to nie ten wątek. ale czemu ten Spajk ma stale opuszczony ogonek:( Mam nadzieję, że dostaje jakieś leki na to co go boli. To nie jest normalne, zeby zdrowy pies (także stary) stale trzymał ogon tak jak to Spajki robi. Mój tak robi, jak mu gorąco, albo się czegoś boi.

jesli tak wazna jest data tych zdjęc, można poprosić Izadorę- zajrzy w nie swoim super okiem i powie kiedy były robione;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']ech wiem ze to nie ten wątek. ale czemu ten Spajk ma stale opuszczony ogonek:( Mam nadzieję, że dostaje jakieś leki na to co go boli. To nie jest normalne, zeby zdrowy pies (także stary) stale trzymał ogon tak jak to Spajki robi. Mój tak robi, jak mu gorąco, albo się czegoś boi.

jesli tak wazna jest data tych zdjęc, można poprosić Izadorę- zajrzy w nie swoim super okiem i powie kiedy były robione;)[/QUOTE]A wiesz Charly...jak wklejałam te fotki Spajkusia, to musialam je odszukac...i znów mi sie przypomniało wszystko, co poczułam, gdy je zobaczyłam...zwłaszcza to zdjecie pierwsze....:(:(...
JA to cudownie, ze Alfis juz uratowany....jest wreszcie odrobaczony, będzie za kilka dni u fryzjera, i w koncu te smierdzące dredy mu zlikwiduje...bedzie wykapany (po roku chyba albo i dluzej), moge go sobie tylko wyobrazic latem, jak sie "wspaniale czuł":(..
A ta jego mordeczka radosna, to aż mi sie po nocach sni:):) GOnia!!!!!Musisz mnie zabrac do niego pliiiiiiiiisssssssssssssss..po drodze zabierzemy Eve:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']

[B][SIZE=2][COLOR=blue]Alf w dniu 08.10.2010 został odebrany z DT u Morii.

[COLOR=DarkOrchid]Obecnie jest pod opieką Fundacji VIVA i przebywa w moim hoteliku koło Warszawy.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]


[/B][IMG]http://images47.fotosik.pl/351/a941db7c31804410.jpg[/IMG]
[B]
Sierść jest w złym stanie.
Nie dam rady rozczesać dredów i kołtunów. Alfa trzeba ostrzyc i wykąpać.

[/B][IMG]http://images43.fotosik.pl/351/0a2d50f19ca20c52.jpg[/IMG]


[/QUOTE]TTaaaaaaaaaaaaa...na pewno wykapany miesiąc przed...(to mozliwe, bo juz wtedy bylo wiadomo, ze bedzie zabrany), tylko kurna raczej się w takim razie "nie doprał", pewnie dlatego zadredział i śmierdzi..a..i jak zdążył zarosnąc od 23.09 do 8.10...to dopiero Gałganek;);)

Link to comment
Share on other sites

Moria Ci pewnie opowiadała cajus o darmowej kastracji, co..?? A ty jak zwykle "łyknąłeś"...ze tez ty jeszcze sie nie nauczyłes niczego...- u Morii, o ile dobrze pamietam, to nie ma nic za darmo...
W związku z tym, ze ja juz to wiem,pozwoliłam sobie spojrzeć wstecz, bo nie pamiętałam dokładnie, ale az mi sie wierzyc nie chcialo a ta "darmową" kastracje Alfika u Morii..Nie myliłam się...nic a nic...
Zobaczcie sami...tak własnie wygladała...hahahha???!!!...
[quote name='Moria']Nie wiem co myslicie o kastracji Alfa.
moge go umowic i koszt bedzie znowu ok 200 zł.
Mały pies od 150 wzwyż. Myślę że by mu sie to przydało.Ponadto pamietajcie, że Alfis dopiero teraz poznaje, że jest Alfiś.
Myślę, że by trzeba bylo go wykastrować, potem podleczyć po kastracji i na koniec kwietnia ogłaszać.
Takie jest moje zdanie, żeby nie bylo że komus ucieknie, albo kogos pogryzie i ktos sie go pozbedzie.[/QUOTE]

[quote name='Moria']Kastracja 200 njważnbiejsze, a postrzy żyny same zrobimy gratis, bo mamy maszynkę i jeszcze kapanie go czeka.[/QUOTE]

[quote name='Moria']Alfika wykastruje chyba przed swietami. przyszedł dzisiaj pan, ktory na świeta chce zostawic psy w hotelu i podszedł do naszego Alfika przez prety. Szok co Alfis pokazał zeby i to jakie, dlatego aby nie bylo zadnej wpadki w przyszłym domku, umawiam go jutro na kastracje i piszę potem co i jak.[/QUOTE]

[quote name='Moria']Alfik jest umowiony na kastracje na wtorek na 17 , mowcie tak czy nie/[/QUOTE]

[quote name='Aga_Mazury']Mam propozycję.

Jeżeli weterynarz wystawi fakturę na AFN za kastrację to AFN pokryje koszt tego zbiegu dla Alfusia :)[/QUOTE]

[quote name='Moria']mam nadzieje ze wystawi tylko potrzebne dokładne dane.[/QUOTE]

[quote name='Aga_Mazury']Dane do faktury:

[B]Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie
ul. Jagiełły 5 m. 19
14 - 100 Ostróda

NIP 7412025929[/B]


Alfik przecież też jest nasz więc też Go bardzo Kochamy ! i na obcięcie jajek damy :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Moria']Tak Alfik jutro o 17 straci jajka i bedzie to na fakturke. Wiec nie ma co sie martwic, wszystko jest u niego ok, zdjecia jakies bedą ale potem, troszke mielismy problemow wiec czasu nie bylo, a teraz wszystko dochodzi do normy.[/QUOTE]

[quote name='Moria']Wszystko ok i w porządku.
Alfik wczoraj po zabiegu od razu doszedl do siebie, chodzi z kolnierzem na szyi i zachowuje sie normalnie. Przepraszam was bardzo, ze cisza taka bylo, ale nic sie nie dzialo z Alfikiem napewno nic i z nikim innym.
Goniu spokojnie moglas dzwonić.
Cały koszt to prawdopodobnie bedzie
180 zł za zabieg
20 za kolnierz
40 za dwie wizyty i zastrzyki przeciwbolowe i antybiotyki.
Wszystko na fakture ktora wypisze po zakonczeniu leczenia. To na tyle.[/QUOTE]Nic dodać, nic ująć...na temat psa i wszystkiego, po kastracji...to, co widac wyżej
Oj cajus, cajus...ty juz wiesz co....zaczyna mi byc ciebie żal...
DIF..mam nadzieje, ze wszystko jest w książeczce zdrowia..mozesz sparwdzić, czy ten zabieg jest wpisany w ogole??

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img80.imageshack.us/img80/9198/pb040038.jpg[/URL]

[URL]http://img526.imageshack.us/img526/263/pb040039.jpg[/URL]

Czy Alf został już wykapany i wyczesany bo jazda w wymiocinach psa z taką sierścią wymaga raczej szybkiego wyczyszczenia.



Na pewno nie ma kastracji w rozliczeniu więc nie poszła z pieniędzy dogomaniaków. Na pewno Moria wyszła z taka propozycją kastracji.

Skoro nie ma Jej w rozliczeniu, a Ty piszesz o kosztach to kto za nią zapłacił? AFN pokrył ze swoich funduszy?Moria zapłaciła?

Kto jest odpowiedzialny za finanse?

Edit

Doczytałem, że AFN zapłacił. Nie ma tej informacji w rozliczeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB'][URL]http://img80.imageshack.us/img80/9198/pb040038.jpg[/URL]

[URL]http://img526.imageshack.us/img526/263/pb040039.jpg[/URL]

Czy Alf został już wykapany i wyczesany bo jazda w wymiocinach psa z taką sierścią wymaga raczej szybkiego wyczyszczenia.



Na pewno nie ma kastracji w rozliczeniu więc nie poszła z pieniędzy dogomaniaków. Na pewno Moria wyszła z taka propozycją kastracji.

Skoro nie ma Jej w rozliczeniu, a Ty piszesz o kosztach to kto za nią zapłacił? AFN pokrył ze swoich funduszy?Moria zapłaciła?

Kto jest odpowiedzialny za finanse?

Edit

Doczytałem, że AFN zapłacił. Nie ma tej informacji w rozliczeniu.[/QUOTE]MAm tez nadzieje, ze doczytałes, ze Moria wcale nie wyszla z taka propozycja..Moria od razu zawaliła kwotą za kastrację....to kochana cioteczka z AFNu zaproponowala..na co Moria nie była pewna, czy otrzyma fakturkę...
TAka wlasnie to jest darmowa kastracja u Morii...ale bzdety pisać potrafisz..albo łykac kity od Morii..
A teraz mam prośbe szalona...
Alfik jest psem, na ktorego nie wpłacałeś nigdy pieniązkow...obecnie tez nie są zbierane fundusze, gdyz Alfik oplacany jest przez prywatna osobe..wiec pozwól, ze owa osoba bedzie sie troszczyła o jego zdrowie i życie...co zresztą jak widac nieustannie czyni ( ma zrobione dokladne badania a na środę umowiony fryzjer- na wypadek gdybys znow nie doczytał)..naprawdę więc pytanie, czy był wykąpany i wyczesany, uważam za niestosowne, gdyz wyczesac sie biedaka nie da z tymi dredami...a reszte dopowiedz sobie sam...tylko blagam, nie dziel sie juz tymi "nowinami" na watku....tu bylo do dzis tak fajnie i milutko...niechze juz tak zostanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']MAm tez nadzieje, ze doczytałes, ze Moria wcale nie wyszla z taka propozycja..Moria od razu zawaliła kwotą za kastrację....to kochana cioteczka z AFNu zaproponowala..na co Moria nie była pewna, czy otrzyma fakturkę...
TAka wlasnie to jest darmowa kastracja u Morii...ale bzdety pisać potrafisz..albo łykac kity od Morii..
A teraz mam prośbe szalona...
Alfik jest psem, na ktorego nie wpłacałeś nigdy pieniązkow...obecnie tez nie są zbierane fundusze, gdyz Alfik oplacany jest przez prywatna osobe..wiec pozwól, ze owa osoba bedzie sie troszczyła o jego zdrowie i życie...co zresztą jak widac nieustannie czyni ( ma zrobione dokladne badania a na środę umowiony fryzjer- na wypadek gdybys znow nie doczytał)..naprawdę więc pytanie, czy był wykąpany i wyczesany, uważam za niestosowne, gdyz wyczesac sie biedaka nie da z tymi dredami...a reszte dopowiedz sobie sam...tylko blagam, nie dziel sie juz tymi "nowinami" na watku....tu bylo do dzis tak fajnie i milutko...niechze juz tak zostanie...[/QUOTE]

A myślałem, że viva się nim opiekuje.

Skoro przez miesiąc nie był czesany to logiczne, że trudno to wyczesać. Oby fryzjer dał radę. Chociaż dziwne na zimę strzyc psa. No ale nic mi do tego. To na Waszych barkach spoczywa odpowiedzialność za Niego.

Jakby ktoś potrzebne były rady w sprawie Alfa to wiecie jak znaleźć Moria.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']A myślałem, że viva się nim opiekuje.

Skoro przez miesiąc nie był czesany to logiczne, że trudno to wyczesać. Oby fryzjer dał radę. Chociaż dziwne na zimę strzyc psa. No ale nic mi do tego. To na Waszych barkach spoczywa odpowiedzialność za Niego.

[B]Jakby ktoś potrzebne były rady w sprawie Alfa to wiecie jak znaleźć Moria.[/B][/QUOTE][B]I tym optymistycznym akcentem zakończmy ta "polemike":eviltong::eviltong::eviltong:..pamiętajcie cioteczki-cajus radzi.... jakby tylko jakieś rady odnosnie Alfa- to walić jak w dym do Morii...wszystkiego sie dowiecie.....:megagrin::megagrin::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
EOT.....dobranoc:p:p:p

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']A myślałem, że viva się nim opiekuje.

Skoro przez miesiąc nie był czesany to logiczne, że trudno to wyczesać. Oby fryzjer dał radę. Chociaż dziwne na zimę strzyc psa. No ale nic mi do tego. To na Waszych barkach spoczywa odpowiedzialność za Niego.

Jakby ktoś potrzebne były rady w sprawie Alfa to wiecie jak znaleźć Moria.[/QUOTE]
Owszem, Alf ma patronat Fundacji VIVA, ale to ja go finansuję i sprawuję bezpośrednią opiekę. Alf przebywa w warunkach domowych i dlatego zostanie ostrzyzony. Filc z podszerstka nie pozwala oddychać jego skórze. Pomijam "kluchy" i zapaszek.
Nie potrzebuję rad Morii w sprawie Alfa - kiepski adres.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...