Jump to content
Dogomania

Grocie, masz dom ... nie tylko w murach budynku, ale w sercach Twoich opiekunów ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B]Alo alo ! :p[/B]
Wieści najnowsze ;)

[LEFT]Słuchajcie, okazuje się, że [U]najprawdopodobniej[/U] nie jest to niewydolność.
Grot miał kamień w nerkach i dlatego tak fatalnie się czuł. Niestety wczoraj na USG wyszło, że jeszcze jeden kamyk w jego organizmie jest...
Krew wyszła pozytywnie.

Grot dostał taaaką szansę od losu. Nie możemy jej zmarnować ! ...domku bardzo szukamy ! :roll:
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']

[LEFT]Słuchajcie, okazuje się, że [U]najprawdopodobniej[/U] nie jest to niewydolność.


Grot miał kamień w nerkach i dlatego tak fatalnie się czuł. Niestety wczoraj na USG wyszło, że jeszcze jeden kamyk w jego organizmie jest...


Krew wyszła pozytywnie.[/LEFT]





[/quote]

Czyli jest lepiej niz myslelismy na poczatku ... oby sie mu udało !

Link to comment
Share on other sites

wklejam wiadomosc od Ciapusia
witam
Nie mam pojęcia dlaczego ktoś napisał że ja znam jakiś dobry hotelik.W łodzi mamy tylko 2 hoteliki z którymi współpracuje nasza fundacji w tym jeden zapchany do granic możliwości .Drugi z tego co wiem ma chyba coś wolnego ale pewności nie mam.Podam wam namiary i może się uda.
"Animal'S Hotel" Zbigniew Skonieczka

Kontakt

Łódź, ul. Strykowska 92, tel. 0605669889
Pozdrawiam i ściskam kciuki aby sie udało
Agnieszka
Mam pytanie czy Lodz moze byc???? czy to nie zadaleko???jesli tak to powiem mamie zeby tam zadzownila bo ja nie jstem w Pl

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki a wiec mama zadzownila do Pani z holiku w Lodzi,bardzo mila Pani ,podala mi skaype wiec rozmawialam z nia osobiscie,sprawa wyglada tak -to jest hotel dla zwierzat zdrowych ale Pani w tej sytaucji zgadza sie na Grota,miejsce by bylo ale trzeba powiedziec dokladnie od kiedy bylby Grot i do kiedy u nich precyzyjnie ,koszt to 30zl doba w tym jest juz opieka weterynaryjna-teraz wy powiedzcie co wy na to????????????? bo ja musze dac znac kobiecie,a i kto by go tam zawiozl?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...