Jump to content
Dogomania

Fotoblog Pandy (:


Juszes

Recommended Posts

[url]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/d2.JPG[/url]
Cudna :loveu::loveu:

[url]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/d22.JPG[/url]
Ooo i nawet oczko do mnie puszcza :loveu::loveu:


Co powiesz, na spotkanie z dziewczyną która zakochała sie w Twoim psie i koniecznie musi go wymizać i wygłaskać ? :cool3: [FONT=Garamond][SIZE=1]oczywiście mowa o mnie :diabloti:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza.'][URL]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/d2.JPG[/URL]
Cudna :loveu::loveu:

[URL]http://szopolisopanda.eu.interii.pl/d22.JPG[/URL]
Ooo i nawet oczko do mnie puszcza :loveu::loveu:


Co powiesz, na spotkanie z dziewczyną która zakochała sie w Twoim psie i koniecznie musi go wymizać i wygłaskać ? :cool3: [FONT=Garamond][SIZE=1]oczywiście mowa o mnie :diabloti:[/SIZE][/FONT][/quote]
Chętnie ^^
My w wieku chyba nawet jesteśmy podobnym, co? Zbliża się przerwa świąteczna, potem od razu ferie, więc pomysł jak najbardziej ok :D

PS: a te okolice Białegostoku, to dokładniej co? ((;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']Chętnie ^^
My w wieku chyba nawet jesteśmy podobnym, co? Zbliża się przerwa świąteczna, potem od razu ferie, więc pomysł jak najbardziej ok :D

PS: a te okolice Białegostoku, to dokładniej co? ((;[/quote]

Lat 16, no prawie 17 ;P
No właśnie tak sobie pomyślałam, ze teraz czas wolny nadchodzi :cool3:

2 km od Białegostoku ; )
Ale ja bardzo chętnie spotkam sie w Białymstoku i tak jestem codziennie, bo tutaj się uczę. ; P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Lat 16, no prawie 17 ;P
No właśnie tak sobie pomyślałam, ze teraz czas wolny nadchodzi :cool3:

2 km od Białegostoku ; )
Ale ja bardzo chętnie spotkam sie w Białymstoku i tak jestem codziennie, bo tutaj się uczę. ; P[/quote]

Ja za niecały miesiąc 16 no wiec rok różnicy :D
A to zgadamy się jakoś jeszcze za tydzień dokładniej, jak będziemy znać swoje świąteczne plany ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']Ja za niecały miesiąc 16 no wiec rok różnicy :D
A to zgadamy się jakoś jeszcze za tydzień dokładniej, jak będziemy znać swoje świąteczne plany ;)[/quote]

Który stycznia ? :cool3: Ja pierwszy :eviltong:

Suuper, nie mogę się już doczekać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Który stycznia ? :cool3: Ja pierwszy :eviltong:

Suuper, nie mogę się już doczekać :cool3:[/quote]
Ooo pierwszy?
A ja 9 :eviltong:
Ha! niech żyje styczeń :evil_lol:

Ojeja, Panda mi chomika znowu dręczy!, nie wiem co ją napadło ostatnio na punkcie chomiczka, wcześniej była obojętna, a teraz ciągle tylko przy nim węszy, a jak chomiczkę wyciągnę, to już w ogóle spokoju nie ma od razu szczeka i z jęzorem sie pcha ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']No oczywiście, że pamiętam! :loveu: Yorka-kabi ^^[/quote]

hej:D
fajnie za nas pamietasz:D:D

ta twoja panda jest niesamowita:eviltong:
a z tym wykradaniem to chyba kazdemu pieskowi sie zdarza:) juz dobrze pewnie jest nie?
wygłaskaj małą odemne:loveu::loveu:

[quote name='Iza.']Który stycznia ? :cool3: Ja pierwszy :eviltong:
[/quote]

moja siostra sie drugiego urodziła i w tym samym wieku co ty:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']Ooo pierwszy?
A ja 9 :eviltong:
Ha! niech żyje styczeń :evil_lol:

Ojeja, Panda mi chomika znowu dręczy!, nie wiem co ją napadło ostatnio na punkcie chomiczka, wcześniej była obojętna, a teraz ciągle tylko przy nim węszy, a jak chomiczkę wyciągnę, to już w ogóle spokoju nie ma od razu szczeka i z jęzorem sie pcha ;)[/quote]

Fajnie nie ? :evil_lol:
No pewnie styczeń najlepszy miesiąc :loveu::loveu::diabloti:

A tak właśnie się zastanawiałam, co trzymasz w tej klatce co na jednym ze zdjęć widoczna byłą, a to jednak chomiczek :cool3:
Moze postaw gdzieś tak, żeby mała w ogóle chomika nie widziała, tak byłby najlepiej i dla chomika i dla niej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']hej:D
fajnie za nas pamietasz:D:D

ta twoja panda jest niesamowita:eviltong:
a z tym wykradaniem to chyba kazdemu pieskowi sie zdarza:) juz dobrze pewnie jest nie?
wygłaskaj małą odemne:loveu::loveu:
[/quote]
dobrze całe szczęście wszystko jest już ok (;
Wygłaskana :loveu::loveu:

[quote name='Iza.']Fajnie nie ? :evil_lol:
No pewnie styczeń najlepszy miesiąc :loveu::loveu::diabloti:

A tak właśnie się zastanawiałam, co trzymasz w tej klatce co na jednym ze zdjęć widoczna byłą, a to jednak chomiczek :cool3:
Moze postaw gdzieś tak, żeby mała w ogóle chomika nie widziała, tak byłby najlepiej i dla chomika i dla niej :eviltong:[/quote]

No zwykle chomik stoi w ogóle w drugim pokoju, ale jak siostry przyjechały i tam nocowały, to nie za bardzo podobały im się nocne wybryki Buby, więc
na kilka dni mała trafiła na korytarz, ale za chwilkę z powrotem będzie w innym pokoiku ;)
PS: Te 2 km od Białegostoku, to jaka nazwa dokładnie? <;

[quote name='dadiii']rosnie ci slicznotka widze xD :loveu:
:)[/quote]
Wszyscy widzą oprócz mnie, dla mnie to ona ciagle taka sama ((; A już bym chciała takiego mieć prawdziwego pomeranianowego puchacza :loveu:

[quote name='deer_1987']To co robimy wspolna impreze? ja tez 1 stycznia :D[/quote]

Mam nadzieje, że dostanę zaproszenie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']

[B]Właśnie wróciłam z lecznicy i wrażenie mam dość średnie... Po pierwsze weterynarz powiedział, że szkoda, że nie zajrzeliśmy wcześniej do niego, gdyż zna pana, który sprzedaje te pieski taniej bez papierów i nie rozumiał, czemu kupiliśmy z papierami, skoro nie planujemy na razie wystaw. Ja powiedziałam, że mamy wgląd w jego przodków stratatata, wymieniłam wszystkie zalety rodowodowych psów, a on na to, że psy z papierkami częściej miewają choroby genetyczne, niż te bez[/B].
[/quote]
czyli jednym słowem lanserka pseudo!:angryy::crazyeye:
to był wet na wsi czy w mieście?

jako stary bywalec w mojej psiarni znalazłam Cię tutaj-bo pamiętam że od dawna marzyłaś o Pomeranianie-jest naprawdę piękny.

co do uszów do gryzienia: nie daje się tych wieprzowych szczeniętom - pierwszego gryzaczka można dac gdy będzie miał ok. 5 miesięcy niestety-jeszcze bardzo wrażliwy żołądek, też radzę dobrac malutki gryzaczki-np.:te niałe kosteczki impregnowane z wapniem rozmiar S jak dla takiego maluszka albo jeszcze lepsze będą miniaturowe buciki-też impregnowane z wapniem białe-łatwiejsze do podgryzienia dla tak małych szczęk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Chetnie.. tylko ze ja nie mieszkam blisko :([/quote]
no to może być problem :eviltong:

[quote name='oktawia6']czyli jednym słowem lanserka pseudo!:angryy::crazyeye:
to był wet na wsi czy w mieście?

jako stary bywalec w mojej psiarni znalazłam Cię tutaj-bo pamiętam że od dawna marzyłaś o Pomeranianie-jest naprawdę piękny.

co do uszów do gryzienia: nie daje się tych wieprzowych szczeniętom - pierwszego gryzaczka można dac gdy będzie miał ok. 5 miesięcy niestety-jeszcze bardzo wrażliwy żołądek, też radzę dobrac malutki gryzaczki-np.:te niałe kosteczki impregnowane z wapniem rozmiar S jak dla takiego maluszka albo jeszcze lepsze będą miniaturowe buciki-też impregnowane z wapniem białe-łatwiejsze do podgryzienia dla tak małych szczęk.[/quote]

Wet w mieście ;)

Dzięki za informacje, właśnie panda teraz taką kostkę ma malutką białą, w zoologiku pani poleciła, że ta się nada dla szczeniaczka, bo nie ma wieprzowiny tylko zrobiona jest chyba ze skóry cielęcej albo wołowej. W każdym bądź razie Pandzie bardzo się podoba ;)

[quote name='Martunia']Jak tam się Pandzia miewa? :)[/quote]
Bardzo dobrze, bez żadnych nowości ;)

[quote name='jbk']Witamy :) A jak ja będę w Białymstoku, to czy będę mogła poznać Pandusię?[/quote]
No pewnie, jeśli tylko będzie taka możliwość :) A będziesz może ze swoimi białaskami? I kiedy w ogóle? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']Mam przyjaciółkę tam, często nie bywam, ale jak będę, to nie omieszkam Cię poszukać :)[/quote]
A no to zapraszamy do potowarzyszenia nam przy spacerku, jak będziesz :)

[quote name='deer_1987']Co tam u Was?[/quote]
Wszystko dobrze, Panda się opierza z dnia na dzień :loveu: No ale nauka siusiania wciąż cienko nam idzie. Pomimo częstych spacerków Panda nadal nie chce załatwić się poza domem, ale jak tylko wrócimy to daje od razu na gazetkę, tak więc w tym stoimy nadal w miejscu, żadnych postępów :shake:

[quote name='Kibaa']Jak tam czas mija Tobie i Pomeriance.? ^^ :cool3:
Kupujesz prezenty dla psa.? ;> :razz:[/quote]

Ano oczywiście, że kupuję :) Panda dostanie legowisko-kanapę i na pewno dużo pieszczot. Dostałaby jakieś smakołyki, ale jeszcze nie chcę ryzykować, więc dodatkowo będzie tylko trochę gotowanego kurczaka ;)

[quote name='Pakyserys13']Do jakiego zoologicznego chodzisz?? bo ja mieszkam 70 km od białego ale bardzo często bywam....
p.s ja chodzę do "Dog Show"(ul.Legionowa 9/1), Zoo natura (galeria podlaska) i do zoologicznych w galeriach Alfa i Zielone Wzgórze:p[/quote]
Póki co, to wszystko oprócz miseczek -kupionych w Kameleonie- i szamponu -kupionego w nowo otwartym zoologiku w Auchan- kupowałam przez internet (;

[quote name='crazydaisy']Ojej, ale sie tu temat rozwinął :crazyeye: zdołałam jednak nadrobić i przyznam, że Pandzia wyrasta na piękną sunię tylko.... jeszcze będzie Ci brakowało tego szczenięcego uroku :)[/quote]
Może i będzie ;) Ale póki co, to cieszę się, że tak pięknie obrasta i rośnie. Bo pomeraniany to chyba jedyna rasa, w której najbardziej podobają mi się już dorosłe pieski, takie dumne z bujną szatą :loveu: Ale oczywiście Pandziocha szczeniaczek też mi się bardzo podoba ;*

[quote name='Isia & Chester']Juszesz zaraz cię zbiję ! :diabloti: mnie tu nie było tydzień czy więcej, a nowej foty mojego skarbeczka ani jednej ! :mad::evil_lol:[/quote]
To zaraz będą ;p w prawdzie nie takie nowe, bo robione kilka dni temu, ale będą, to idę zmniejszać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...