Jump to content
Dogomania

owczarki szkockie Collie (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


Recommended Posts

  • Replies 922
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie musisz zmieniac wielkosci,o skrzynke sie nie martw - jest pojemna :D Mail jest prawidlowy [email protected] ,ale ostatnio cos mi szwankuje,wiec gdybys miala problemy z wyslaniem to podaje tez maila mamy [email protected] Zdjecia Ci wysle,ale z tegorocznych wakacji mam z aparatu cyfrowego i sa strasznie duze...moga takie byc bo niestety nie umiem zmniejszac ? :-? Z cyfrowki wybiore dwa lub trzy najladniejsze...

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ja też mam z cyfrówki dlatego muszę zmniejszyć.....

zaraz Ci powiem jak to zrobić.Kliknij na zdjęcie prawym przyciskiem myszy.Weź otwórz za pomocą foto editor lub coś w tym stylu.Weź obraz, zmień rozmiar i tam zmniejsz.Później OK i gotowe.Ale ja już jutro wyślę...

Dziś już nie mam siły....

Zajrzyj sobie na nową stronkę mojego szczeniaka.Jest na dole.To ta z jolly....

Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

No w miocie było ich pięć:4 pieski i 1 sunia....wszystkie śniade :D .

Brajan mieszka pod Grudziądzem i mamy tylko kasetę wideo.

Axel mieszka w Katowicach i nie mamy jego obecnych zdjęć.

Axis mieszka w Łodzi, mamy jego zdjęcia ale stronki nie ma.

Jolly mieszka w Lublinie i jak widzisz ma się dobrze :D

Lili mieszka w Łodzi ale ostatni raz widzieliśmy ją we wrześniu i nie mamy jej zdjęć...:cry:

Jak jutro będę wysyłać Ci zdjęcia to szczeniaków też podeślę :D

Ucałuj piesa na dobranoc!

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Klaudia!Dzięki za zdjęcia!!!Jutro wyślę Ci Limby.Dzisiaj zrobiłam jej pare na śniegu.

Zdzichu!!!Mojej Limbki możesz zamieścić!!!Nawet bym Cię o to prosiła, ale poczekaj do jutra to Tobie też podeślę nowe.Tylko podaj mi swój mail.

Kiedy wyślesz mi banerek???Jestem strasznie ciekawa jak wygląda....

Małgosiu!Dzisiaj byłam u koleżanki na widzewie.Widziałam dwa kolaki śniadego i sunię tricolorkę.....a znasz może Anię od Matiza???To taki rottek z ogonkiem, ok.4 miesięczny....

Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

A wiec (zdania nie rozpoczyna sie od ''a wiec'' :D ) musze powiedziec,ze jestem zachwycona zdjeciami,masz naprawde super psy!!!Zycze Ci,zeby Limbunia oraz szczeniaki odnosily sukcesy wystawowe...A'propo moze sie pochwalisz jakie tytuly ma Limbusia? :) Na zdjeciach widac,ze jeszcze jej nie odrosla siersc po szczeniakach...szkoda :( Na zdjeciach z lata 2003,ktore ja Tobie przyslalam Dino tez byl ''lysy'',poniewaz przed zdjeciami byl wykapany i wypadl mu caly podszerstek,a dodatkowo upaly tez zrobily swoje... Teraz Ty napisz co sadzisz o Dinusiu ok?

Rowniez Cie pozdrawiam i ucaluj Limbe.

Link to comment
Share on other sites

No więc(zdania nie rozpoczyna się od "no więc")no a tak serio to mam nadzieję, że Limbce futerko jeszcze urośnie(chociaż i tak ma lepsze niż wcześniej bo gęstsze).Co prawada nigdy powalającego futerka nie miała ale zawsze zdrowe i zadbane.Na wystawach byliśmy nie wielu a zdobyła też tylko dwa medale:złoty i srebrny.Ten złoty niestey bez wniosku CWC bo jak sędzina powiedziała Limba była za gruba(z czym się zgadzam).

A co do moich szczeniaków to wystawiane były na klubówce w klasie baby(w wieku 3,5 miesięcy)i Axel(Katowice)zdobył ocenę wybitnie obiecyjący, I lokatę, Best Collie Baby.Sunia Lili ocenę w.o., II lokatę.

Teraz piszę Ci o Dinusiu.Oczywiście od razu widać, że trochę był wyliniały na kilku zdjęciach ale takie już uroki tej rasy...A sądzę, że gdyby uszki miał klapniętę byłby na prawdę imponującym psem:)

Oczywiście jest prześliczny i słodki:D(jak każdy collie).

No i co tu Ci jeszcze napisać....ma być jeszcze jedna sunia:)......

niektórzy wiedzą o tym....czekam na nią już bardzo długo ale niestety wybrana przeze mnie mamusia nie ma cieczki i nie można jej pokryć....

mogę się pocieszyć tylko tym, że mamcia powiedziała, że jak nie ta sunia to będzie inna.....ale jeszcze poczekam sobie na tą moją wymarzoną....

Całusy dla Ciebie i Dinka:)

Pozdrawiam!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...