Jump to content
Dogomania

Łódź - międzynarodowa 2-3.05.2009


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szybowiec']

[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Agata-pliiiz zjaw się w sobote koło ringu z shibami!!!!!!!!Dam bliższe namiary już na wystawie...Bo ze ZKwŁ nie ma info na jakim ringu i o której będą wystawiane...:shake:[/SIZE][/FONT][/I][/quote]
jak będe w tym czasie na wystawie to nie ma problemu :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]KRÓLICZKU[/COLOR] jesteś wielki!!!!!!!!:multi:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jedziemy na wystawę-sunia przyjęta!!!!!!!!:evil_lol:[/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Agata -sobota ring 4 godz.12.05-[SIZE=4][COLOR=red]Z A P R A S Z AM Y[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A będzie jakiś spis wystawców? Szybowiec-skąd pewność, że to wy a nie kto inny w tej samej rasie/klasie ???[/quote]
Shiba-inu to nie jest zbyt popularna rasai konkurencji wielkiej nie nalezy sie spodziewac.
poza tym, moim zdaniem, wszystkie Szybowniki i tak wiedza gdzie, kto jedzie na wystawe.:lol:

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']to my poprosimy fotki Biały owczarek szwajcarski pies kl.otwarta od 10.15 i border collie suka,kl.szczeniąt od.11.15[/quote]
Postaram sie ufocic kolegów i kolezanki.Powinnam zdarzyc;)Chyba,trzeba bedzie wziac dwa aparaty,jeden dla mnie drugi dla mamy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']A mnie sie nie otwiera... A muszę wiedzieć czy uda mi się zobaczyć lwie pieski i niufy na ringach.[/quote]

[LEFT][FONT=Tahoma-Bold][FONT=Tahoma-Bold][B]niedziela[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma-Bold][B]RING 4[/B][/FONT]
[/FONT][I][FONT=Tahoma-Bold,Italic][FONT=Tahoma-Bold,Italic][B]Sędzia: Juha Kares /Finlandia/[/B][/FONT][/FONT][/I][/LEFT]
[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][COLOR=red][B]Lwi Piesek[/B][/COLOR] (2) [/FONT][/FONT][B][FONT=Times New Roman]godzina – 14.30[/FONT][/B]

[LEFT][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]PSY 1 nr kat.[/FONT][/FONT][FONT=Tahoma]
[LEFT][FONT=Tahoma]klasa championów 1 3032[/FONT]
[FONT=Tahoma]SUKI 1 nr kat.[/FONT]
[FONT=Tahoma]klasa weteranów 1 3033[/FONT][/FONT][/LEFT]
[/LEFT]
[FONT=Tahoma]
[LEFT][/FONT][FONT=Tahoma-Bold,Italic][FONT=Tahoma-Bold,Italic][U]WYBÓR ZWYCIĘZCY RASY[/U][/FONT][/FONT][FONT=Tahoma-Bold,Italic][/LEFT]


[LEFT][FONT=Tahoma-Bold,Italic][FONT=Tahoma-Bold][FONT=Tahoma-Bold][B][I]niedziela[/I][/B][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Tahoma-Bold,Italic][FONT=Tahoma-Bold]
[LEFT][FONT=Tahoma-Bold,Italic][B][I]RING 15[/I][/B][/FONT]
[/FONT][FONT=Tahoma-Bold,Italic][FONT=Tahoma-Bold,Italic][B][I]Sędzia: Leoś Jancik /Czechy/ [/I][/B][/FONT][/FONT][FONT=Tahoma-Bold,Italic]
[/FONT][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][B][COLOR=red]Nowofunland[/COLOR](37) [/B][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Tahoma-Bold,Italic][FONT=Times New Roman][B]godzina – 10.00[/B][/FONT][/LEFT]


[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]PSY 17 nr kat.[/FONT][/FONT][FONT=Tahoma]
[LEFT][FONT=Tahoma]klasa szczeniąt 1 1026[/FONT]
[FONT=Tahoma]klasa młodzieży 4 1027-1030[/FONT]
[FONT=Tahoma]klasa pośrednia 4 1031-1034[/FONT]
[FONT=Tahoma]klasa otwarta 4 1035-1038[/FONT]
[FONT=Tahoma]klasa championów 4 1039-1042[/FONT]
[/FONT][FONT=Tahoma-Bold,Italic][FONT=Tahoma-Bold,Italic][U]WYBÓR NAJLEPSZEGO DOROSŁEGO PSA W RASIE[/U][/FONT][/FONT][FONT=Tahoma-Bold,Italic]
[/FONT][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]SUKI 20 nr kat.[/FONT][/FONT][FONT=Tahoma]
[FONT=Tahoma]klasa szczeniąt 2 1043-1044[/FONT]
[FONT=Tahoma]klasa młodzieży 7 1045-1051[/FONT]
[FONT=Tahoma]klasa pośrednia 4 1052-1055[/FONT]
[FONT=Tahoma]klasa otwarta 2 1056-1057[/FONT]
[FONT=Tahoma]klasa championów 3 1058-1060[/FONT]
[FONT=Tahoma]klasa weteranów 2 1061-1062[/FONT]
[/FONT][FONT=Tahoma-Bold,Italic][FONT=Tahoma-Bold,Italic][U]WYBÓR NAJLEPSZEJ DOROSŁEJ SUKI W RASIE[/U][/FONT][/FONT][FONT=Tahoma-Bold,Italic]
[FONT=Tahoma-Bold,Italic][U]WYBÓR NAJLEPSZEGO JUNIORA[/U][/FONT]
[FONT=Tahoma-Bold,Italic][U]WYBÓR ZWYCIĘZCY RASY[/U][/FONT][/FONT][/LEFT]
[/LEFT]
[FONT=Tahoma-Bold,Italic]


[/FONT][LEFT][FONT=Tahoma][FONT=Tahoma][B]Boerboel (3) [/B][/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman][B]godzina – 11.50[/B][/FONT][/FONT][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']A mnie sie nie otwiera... A muszę wiedzieć czy uda mi się zobaczyć lwie pieski i niufy na ringach.[/QUOTE]

Niedziela:

Ring 4

Lwi Piesek (2) godzina – [B]14.30[/B]
PSY 1 nr kat.
klasa championów 1 3032
SUKI 1 nr kat.
klasa weteranów 1 3033
WYBÓR ZWYCIĘZCY RASY

RING 15

Nowofunland (37) godzina – [B]10.00[/B]
PSY 17 nr kat.
klasa szczeniąt 1 1026
klasa młodzieży 4 1027-1030
klasa pośrednia 4 1031-1034
klasa otwarta 4 1035-1038
klasa championów 4 1039-1042

WYBÓR NAJLEPSZEGO DOROSŁEGO PSA W RASIE

SUKI 20 nr kat.
klasa szczeniąt 2 1043-1044
klasa młodzieży 7 1045-1051
klasa pośrednia 4 1052-1055
klasa otwarta 2 1056-1057
klasa championów 3 1058-1060
klasa weteranów 2 1061-1062

WYBÓR NAJLEPSZEJ DOROSŁEJ SUKI W RASIE
WYBÓR NAJLEPSZEGO JUNIORA
WYBÓR ZWYCIĘZCY RASY

;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Shiba-inu to nie jest zbyt popularna rasai konkurencji wielkiej nie nalezy sie spodziewac.
poza tym, moim zdaniem, wszystkie Szybowniki i tak wiedza gdzie, kto jedzie na wystawe.:lol:

pzdr.[/quote]

A no to chyba, że tak :lol: Myślałam, że gdzieś jest jakiś imienny spis, a ja ślepa nie zobaczyłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...