Jump to content
Dogomania

EdiKris

Members
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Skype
  edekveledi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

EdiKris's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. poproszę o link bo nie mogę znaleźć
 2. witam,Przepraszam, za śmiałość. Aramis przebywa w punkcie przetrzymań w Pszczynie, niestety, to nie jest Jego miejsce docelowe, jeśli punkt się przepełni trafi do schroniska o bardzo złej renomie tj. do Mysłowic, a tam z powodu etykiety „agresywny” trafi pod igłę.

  Bardzo chcemy pomóc Aramisowi, jeśli możesz zaglądnij na Jego wątek, przyda nam się i Twoja wizyta, zaangażowanie, oraz najmniejsza deklaracja.Marzymy o tym, aby Aramis mógł popracować z behawiorystą;http://www.dogomania.pl/forum/thread...2agamy-o-pomoc

  ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA MAŃKA

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/231253-Dla-MA%C5%83KA-od-Fifiego-%29-do-02-09-12-20-00

  z poważaniem nk

 3. Przeglądam ostatnio dosyć często net i znalazłem taką ciekawą stronkę Stowarzyszenia Właścicieli Kotów i Psów Rasowych w Legionowie interesuje mnie wątek ujęty na tej stronie: [B]"Certyfikat Wzorcowej Hodowli" [/B] Jeżeli interesuje Cię uzyskanie "Certyfikatu Wzorcowej Hodowli", prosimy o zgłaszanie się do nas. Oceny hodowli przeprowadzać będą sędziowie: - Pani Ewa Rybarska; - Pani Adrianna Machel; [B]Kontakt: [/B] tel.: 501 053 683, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] czy ktoś zna te Panie sędziny, ich doświadczenie wiedzę itd proszę o informację
 4. Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego, Komisja Kynologiczna Okręgowej Rady Łowieckiej w Elblągu mają zaszczyt zaprosić na Konkurs pracy tropowców i posokowców który odbędą się w dniu 9 kwietnia 2011 w Kwidzynie Miłosna na Terenach Rekreacyjno – Wypoczynkowych „Miłosna” obwód 94 Koła Łowieckiego „KNIEJA” w Kwidzynie Program: 830 – Przegląd weterynaryjny (wymagane aktualne świadectwo szczepienia psa przeciwko wściekliźnie) 900 – Otwarcie konkursu 930 – Ocena pracy psów w łowisku 1600 – Ogłoszenie wyników - Rozdanie dyplomów - Zamknięcie konkursu Skład Komisji Sędziowskiej: 1. Witold Tęgowski 2. Jerzy Cichanowski 3. Roman Chrzanowski 4. Piotr Gołaszewski 5. Waldemar Paszkiewicz Zgłoszenia psa: Zgłoszenia wraz z kserokopią rodowodu lub metryki psa jeżeli rodowód jest w przygotowaniu należy kierować na adres : Ø pocztą - Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Elblągu ul. Grunwaldzka 77, 82-300 Elbląg, Ø faxem - 55 235 1498 Ø e-mail - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 01.04.2011 r. LUB DO WYCZERPANIA LIMITU ZGŁOSZEŃ Wpłatę ( członkowie PZŁ – 50 PLN, pozostali uczestnicy –70 PLN) prosimy przelać do dnia 06.04.2011 r. na konto ZO PZŁ w Elblągu: 48 1160 2202 0000 0000 2817 3978 Bank Millennium (w treści należy podać datę i nazwę imprezy).
 5. Witam

  Zapraszam do przeczytania historii Szczotka teraz Amorka. Psa z szydłowieckiej ulicy. Jego droga znalazła na razie kres w domu tymczasowym. Nie jest to jakiś ogromny koszt, ale i tak jest nas za mało aby móc zapłacić za Jego pobyt i szczepienia. To piękny pies i wierzymy, że szybko znajdzie domek. Jeśli możesz wspomóż Amorka nawet niewielką deklaracją jednorazową lub stałą.

  http://www.dogomania.pl/threads/1881...om%C3%B3%C5%BC

  Bardzo dziękuję w imieniu Amorka i zapraszam do śledzenia Jego losów.

  Pozdrawiam serdecznie

  Jacek

 6. [URL="http://www.dogomania.pl/members/90130-aro"][B]aro[/B][/URL] nie można i wierz mi bezwzgeldnie tego będę przestrzegał, mało złożę protest w obecności wszystkich i niech mi nikt nie mówi że donoszę, bo świństwo popełnia ten co sukę przedstawia do konkursu czy próby nieważne czego, a sędzia łamie jawnie przepisy chcemy zmian żeby się lepiej działo przestrzegajmy przepisów prawo jest prawo
 7. Jegor nie puszczaj bąków po kątach tylko pisz o co chodzi, bo zachowujesz sie jak byś był PiS-u
 8. Mój pies w wieku 9 miesiecy miał już zaliczone konkursy i to na wysokim poziomie, jest psem polujacym chyba jednym z niewielu goldenół polujacych i wystawianych. Dla takich psów jest klasa "work".
 9. No cóz Dorota my akurat z Edkiem konkurencji się nie boimy. W przeciwieństwie do innych; zwłaszcza tych co to z Championami uciekają do nizszych klas.
 10. komus przeszkadzało że były stawki psów, żal tylek ściskał że jedni wiedza inni nie
 11. Dalej szukam info jakie psy preferuje w VIII grupie.
 12. nie sprawdzałem ;), ale wiem z pewnego źródła
 13. no niestety poza zasiegiem kobiet
×
×
 • Create New...