Jump to content
Dogomania

Klatka na wystawy


Kaladan

Recommended Posts

Planuję zakup klatki na wystawy dla moich gordonów. Chciałabym taką, w której jeśli zajdzie potrzeba zmieszczą się dwa psy.
Jakie firmy, modele i rozmiar polecacie?

Zastanawiam się nad [URL="http://www.allegro.pl/item472866635_klatka_dla_psa_czarna_jedyna_na_alegro_121x73x83cm.html"]TĄ[/URL] klatką (121x73x83cm) . Tylko nie wiem jak się sprawdzi ta plastikowa tacka...

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia, mówiąc szczerze, jak się sprawdzi plastik. Ja mam taką z tacką metalowa, strasznie to głośne i zimne.
Poza tym wkurza mnie, gdy podczas jazdy wszystkie zamknięcia "grają" - uderzenia metalu o metal to koszmar, a jest tego po kilka z kazdej strony. Myślę, że psy też to męczy. Więc owinęłam wszystkie te "klameczki" tasiemką i taśmą klejącą, cyrk :-)

Ale podstawowym kryterium dla mnie byłaby teraz wielkość. Moja klatka nie mieści się w bagażniku, więc jeśli ją zabieramy, to nie może jechać z nami nikt na tylnym siedzeniu - trzeba wyciągnąć siedzenia i dopiero ją wsadzić. Bezsens. Więc przede wszystkim sprawdź, jaki rozmiar Ci się zmieści, zarówno w sensie rozłożonym, jak i złożonym - taką długą "walizkę" też nie wiadomo, gdzie przewozić.

Nie mam jej tu, pożyczyłam, więc nie mogę teraz mierzyć, czy to taka sama wielkość, sorry...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kupić taką z materiału jest lżejsza , bardziej płaska, ciepła w dotyku, nie brzęczy w samochodzie, do środka posłanie typu dry- lekkie łatwe wpraniu . W "klatce" o długości 120 cm i szerokości 80-90 można na wystawie wygodnie umieścić 4 setery .Lub 2 mniejsze -są łatwiejsze w przenoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm chyba bym musiała je dopychać tam noga żeby się zmieściły... :evil_lol:

Dla mnie klatka ma być wygodna, ma być azylem, do której pies wchodzi z przyjemnością, odpoczywa, izoluje się od nadmiernego tłoku czy hałasu. Klatka - jego miejsce z jego kocykiem i zabawką. Nie chwilowe zamknięcie, gdzie nagle upycha się psy, bo kochany pan idzie na fajkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...