Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - Walentynkowa Krajowa 2009


figazmakiem

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"[I]Coz trzeba wyprac i wyszykowac futra"[/I]
no tak... a potem owinąć psa folią i nieprzemakalną pianką :evil_lol: chciałam małego wyprać tydzień wcześniej, ale przy takiej pogodzie to po pierwszym spacerze będzie już brunatno-szary :roll: :lol:

pieseczkowo, a jak ty sobie radzisz z białym psem przed wystawą? ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie narzekać :eviltong: Ja mam bialego pudla - kapanie wieczorem przed wystawa, albo w nocy/nad ranem... wychodzi na dwor tylko na chodnik siku i do samochodu, a jak pada... no coz.. parasol, psie buty i siku szybko.. bo oczywiscie w domu to nie zrobi...:shake:

btw, ja bede jedynie na JH i z LA w celach przystosowania sie do wystaw :lol:

Link to comment
Share on other sites

Martyna w takim razie zapraszam do zapoznania się z moją "małą pięknością" w niedziele będzie mieć dopiero 3 miesiące też się przyzwyczajamy do wystaw :)

Ja moją Goldenke po wybieganiu wieczorkiem dzień przed wystawą kąpię potem koszulke nakładam co by włosy uklepała i troche podeschła i suszarka w ruch :lol: rano załatwia się po drodze do samochodu oczywiscie w koszulce co by się nie uświniła jak to ma w zwyczaju :)

Link to comment
Share on other sites

:placz: no to jestem w kropce!

jak go nie wybiegam to mi rozniesie dom, a jak go wybiegam... to wiecie... bez tarzanka i kopanka nie ma spaceru :diabloti:

czyli zostaje mi kąpiel dzień przed wystawą i poranne męczenie bieganiem po korytarzu, żeby nie rozniósł Zawiszy... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Sobota jeszcze stoi pod znakiem zapytania no szkoda mam nadzieje ze sie uda, a na niedziele jeszcze szukam psiaka na MP, bo młoda chyba jeszcze nie podoła takiemu wyzwaniu :)[/quote]
Witaj Kaya, a to swojej na MP nie bierzesz? Ja Ci mogę dać Saidi, ale mało na razie ćwiczyłyście, a panienka młoda i nieco nieobliczalna jeszcze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety moje jeszcze niegotowe :-( Mała narazie ładnie stoi i tyle pozatym dam jej czas na oswojenie się (na wystawie będzie mieć 3 mies.) A Kaja na halówkowych ringach poprostu się baaaardzo denerwuje :oops: A z Sajdunią poćwiczymy na spacerku może coś z tego będzie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...