Jump to content
Dogomania

Bąbelek znalazł domek swoich marzeń.Zostanie zabrzaninem :-)


halbina

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bąbelek również znajdzie domek... nie martw się Halbinko...

i mały off

[B]wogóle kochani jak będzie ktoś miał możliwość dania DT lub wzięcia amstafa to mam małego na zbyciu bardzo młodego i całuśnego... narazie nie mówię gdzie on jest bo się boję aby "źli ludzie" go nie chcieli bo już dziś dwóch chciało w tym jeden to typowy kryminalista i robiłby z psa morderce:angryy: sprawa bardzo pilna... najlepiej na dniach... w przypadku tego psa dom będzie rygorystycznie sprawdzony... jest to jeszcze szczenior...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']a Bąbelek dzielnie się przymilał państwu u dzieciom, podskakiwał, zapraszałdo zabawy, rozdawał całuski... :cool3:[/quote]


kochana ja Ci asta nawet nie proponuję ale u Ciebie tak szczeniakowo to może ktoś zechce małego... który ładował mi się na kolana i zacałowywał mnie... śliczny blond chłopczyk i wiem że lubi wszystkich ludzi i suczki- jak z psami nie sprawdzałam... a niestety kilku typów spod ciemnej gwiazdy się nim interesia:shake: i jeśli go nie zabiorę lub ktoś fajny się nie trafi to będzie miał psiak przerąbane życie...


a Bąbelek jasne że pies ideał i idealnie się prezentuje... no chyba nikt w to nie wątpił:mad:

Link to comment
Share on other sites

i znowu coś Bąbelek samotny... cały dzień i nikt nie odwiedził małego. Ja dzis ścieta choróbskiem, mycie okien sie zemściło od razu, przewiało mnie... spałam jak zabita, zlana zimnym potem... do pracy nie poszłam dziś, wyspałąm sie, ale i tak nie mogę sobie odpuszczać, bo zbliża sie klasyfikacja... i trzeba świątecznie obrobić chałupę, choć efekt na kilka godzin i mozna zaczynać od nowa... do szkoły jeszcze dwa tygodnie... potem dwa tygodnie wolnego... a psiaki chyba oba pojadą tuż przed Świętami: 21.12, 22.12... Bąbel chyba docelowo do Niemiec... na razie sie nei cieszymy, zaciskamy kciuki za domek i wciąż jeszcze gotowi jesteśmy znaleźć mu inny...

Link to comment
Share on other sites

Fundacji zaufanej nie mam, pani z Opola jest, adoptuje go, ale docelowo piesek wyjeżdża do Niemiec. Sama Pani bardzo rozsądna, sama poprosiła o różne informacje i wzór umowy adopcyjnej, wypytywała o psiaka bardzo wnikliwie, odpowiadałą też na wszelkie pytania konkretnie i szczerze... Niestety, to jak na razie jedyny konkretny potencjalny właściciel i domek, jaki sie Bąbelkowi kroi...

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=503300663]SzP Bąbel podaruj szczeniorkowi dom na święta! (503300663) - Aukcje internetowe Allegro[/url] allegro Bąbelka...

[CENTER][SIZE=2][IMG]http://upload.miau.pl/3/57968m.jpg[/IMG][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Times New Roman]Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"[/FONT][/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][CENTER]szuka kochającej rodziny dla cudownego malucha.


[/CENTER]
[/SIZE][/FONT][CENTER][SIZE=5][FONT=Times New Roman][COLOR=#00B100][B][/B][/COLOR][SIZE=6][COLOR=#00B100][B][/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#00B100][B]Bąbel[/B][/COLOR] został wyrzucony[/FONT][/SIZE][SIZE=5][FONT=Times New Roman] na ulicę[/FONT][/SIZE][SIZE=4][SIZE=5][FONT=Times New Roman] jak śmieć. Nikt nie zaoferował mu miłości i opieki tak ważnej dla psiego maluszka. Nie dane też mu było pozostać zbyt długo przy mamie. Błąkał się zmarznięty po ulicach dopóki jakaś dobra dusza nie zlitowała się nad nim i nie zabrała do weterynarza. Po paru dniach trafił pod opiekę naszej Fundacji i zamieszkał w domu tymczasowym. Niestety Bąbelek nie może zostać tam na zawsze - potrzebny mu własny dom, gdzie zostanie otoczony miłością i ciepłem.

[COLOR=#004D1F][B]Może to Ty sprawisz, że Bąbel swoje pierwsze święta spędzi w otoczeniu swojej prawdziwej, nieprzybranej rodziny.
Może to Ty właśnie podarujesz mu pod choinkę najpiękniejszy prezent o jakim każda psia sierota może tylko zamarzyć?[/B][/COLOR]

Docelowo będzie pieskiem "do kolana", uwielbia się bawić i dokazywać, jest bardzo aktywny. Jak szczeniaczek wymagać będzie większej dawki uwagi i cierpliwości. W domku tymczasowym przebywa z innymi pieskami i kotami więc jest do nich przyzwyczajony. Ma około trzech miesięcy, jest całkowicie zdrowy, ma za sobą pierwsze szczepienie p/chorobom zakaźnym i był parokrotnie odrobaczany. Posiada aktualną książeczkę zdrowia.[/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE]
[/SIZE][/CENTER]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4][CENTER]Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z wolontariuszem u którego aktualnie piesek przebywa[/CENTER]
[/SIZE][/FONT][CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=#008000]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/CENTER]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4][CENTER][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, której wzór chętnie prześlemy na maila.[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Times New Roman, Times, serif][SIZE=4][CENTER]Piesek aktualnie znajdują się w Zabrzu, ale jeśli trzeba będzie to do nowego domu dowieziemy go i na drugi koniec Polski.[/CENTER]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

chciałabym by się trafił świetny dom bo jest super psem-a Tobie by ktoś rękę pocałował za tak troskliwą opiekę nad nim i resztą-bo wiem że nie jest Ci łatwo.
a ta babka z Opola nie jest oby pośrednikiem aby? bo piszesz że potem docelowo wyjechałby do Niemiec-jeśli to nie fundacja nie przedstawi swojego statusu i rekomendacji nie wydawaj go Halbina w żadnym wypadku:shake:!

Link to comment
Share on other sites

Bąbelek jest juz u mnie od ponad miesiąca... coś nie ma szczęścia ten szkrab... znaleziony na ulicy z chorobą skóry... potem na dt... i apel, że potrzebuje nowego dt... nie mogłam zostać obojętna... Bąbel został przywieziony... tyle że umawiałyśmy sie na pomoc w ogłaszaniu i szukaniu domku... i jakby Bąbel został troche na lodzie... gdyby nie pomoc Fizi i DG32, miałby tylko allegro fundacyjne... prośba o zajrzenie na wątek Bąbla też odbija sie echem... Bąbel miał być wożony do weta... do weta chodził, został wyleczony i dwukrotnie zaszczepiony... ma książeczkę... po ogłoszeniu na caffeanimal i w Metrze była co prawda fala telefonów, tyle że nic z tego dla Bąbla nie wynikło... i tak sie chłopaczek zasiedział u mnie... moze jutro bedzie miał więcej szczęścia... oby to czekanie zaowocowało superdomkiem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']
Piesek pojechałby do Niemiec z Panią, ale na razie znowu coś umilkła... przy czym to nie musi być jej wina, ja mam poważny problem z telefonem: zrywa połączenia, nie zawsze dzwoni, potem przychodzi info, że nie odebrałam połączenia... :roll:
[/quote]
no tak-ale dalej nie wiadomo kim jest ta dobra pani: jest w Opolu ale docelowo do Niemiec-czy to fundacja że do Niemiec? czy kto
bo szczeniaki bardzo modne są do na handel do Niemiec-jak bardzo wiem to od samej pseudo-ta od któej odstałam Dudusia Halbina-ja to wiedziałam od dawna ale usłyszałam to spoza dogo od jak wymieniłam

Link to comment
Share on other sites

i... Bąbelek zostanie zabrzaninem... byli młodzi fajni państwo z chłopakiem jakos tak 10-cio letnim... Bąbel chciał go od razu z wielkiem miłosci stratować... podskakiwał, zaczepiał... uczyłam ich wspólnej zabawy sznurkiem i piłeczką, pokazałąm parę knifów, jak zapanować nad psem...
Pan i pani Ewa z Zabrza bardzo rozsądni, wyspowiadali się z doświadczeń z psiakami i wypytywali o wszystko: dietkę, przyzwyczajenia, leczenie Bąbla i dalsze postępowanie... umowę uważnie przeczytali oboje, podpisała pani.
Obiecali informacje i zdjęcia za jakis czas. Bąbel zachowa swoje imie!

I... był dzis telefon od bardzo fajnej pani z Pyskowic też, a raczej siedem telefonów... pani zobaczyłą Bąbla i chciałą natychmiast przybywać, bo Bąbel kubek w kubek podobny do jej psa, który odszedł za TM po ponad roku leczenia, pampersów itp... Będziemy tej pani szukać malutkiego psiaka podobnego do Bąbla...

I popatrzcie, jak nei było domku, tak nie było... a teraz przydałyby sie ze dwa Bąbelki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...