Jump to content
Dogomania

Luna w domku stałym:)


Gosiara

Recommended Posts

Wczoraj dostałam cynk że na moim osiedlu jest głodzona rasowa suczka Cane Corso(3lata)
Poszłam tam dziś się okazało że to mój znajomy,który się rozwiódł,a psem nie ma kto się zajmować:-(
Sunia Luna bardzo przyjazna,nieagresywna,potrzebuje dużo miłości:placz:
Obraz nędzy i rozpaczy...Na jej żeberkach można by się anatomi uczyć:placz:
jej pan wyjeżdza kilka razy w miesiącu na 4 dni do Niemiec i pies nie dostaje jeść co widać,niestety...
Bardzo mnie prosił żebym znalazła Lunie dom...Zal mu psa ale nie ma czasu nawet go karmić,zajmować się... bo życie się mu skomplikowało...
Pies śpi w kojcu w budzie,więc nadaje się na stróża,lub do domu.Wszędzie zachowuje się nienagannie...
Proszę Was popytajcie znajomych...Może ktoś zechce tak śliczną sunie,tylko wychudzoną...Czas ucieka a idzie zima...Pies głodzony długo nie pożyje...Nawet nie macie pojęcia jak płynęły mi łzy jak dałam kawałek suchego chleba,a psina się nim dusiła:-(

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/392/65f8cdcaf8a3d8ca.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hop!Potrzebne są jej ogłoszenia(allegro,alegratka,ojej.pl) no i potrzebna jej stała opieka,żeby chociaż codziennie dostawała jedzenie:-(:-(Gosiara,może mogłabyś się nią trochę zająć?
Napisz też do furciaczek (ona robi ogłoszenia i ,,zagląda na wątki ,,molosowatych")

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']hop!Potrzebne są jej ogłoszenia(allegro,alegratka,ojej.pl) no i potrzebna jej stała opieka,żeby chociaż codziennie dostawała jedzenie:-(:-(Gosiara,może mogłabyś się nią trochę zająć?
Napisz też do furciaczek (ona robi ogłoszenia i ,,zagląda na wątki ,,molosowatych")[/quote]

czy ta sunia ładnie pilnuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']Pilnuje ładnie:)
Jego wciąż w domu nie ma...I Ona siedzi w tym kojcu głodna,ja mogę chodzić tam,ale nie jestem w stajnie jej nic zanieść mój mąż jest bezrobotny,ja mam małą rentę dziecko 5 kotów...3 w domu,dwa w stajni...
jeśli ktoś by mógł zasponsorować sucha karmę chodzby najtańszą dopóki nie znajdzie domu mogę się zobowiązać jej zanosić codziennie jedzenie to ulica dalej...Lub wysłać parę groszy na moje konto mogę kupić karmę i zanosić...Sama za ostatnie pieniądze kupuję żarełko kotkom,które tydzień temu zawiozłam do stajni,więc sami rozumiecie,mam wielkie serce ale pusty portwel:placz:[/quote]
a dlaczego ten gosc ja nie karmi?

Link to comment
Share on other sites

Pilnuje ładnie:)
Jego wciąż w domu nie ma...I Ona siedzi w tym kojcu głodna,ja mogę chodzić tam,ale nie jestem w stajnie jej nic zanieść mój mąż jest bezrobotny,ja mam małą rentę dziecko 5 kotów...3 w domu,dwa w stajni...
jeśli ktoś by mógł zasponsorować sucha karmę chodzby najtańszą dopóki nie znajdzie domu mogę się zobowiązać jej zanosić codziennie jedzenie to ulica dalej...Lub wysłać parę groszy na moje konto mogę kupić karmę i zanosić...Sama za ostatnie pieniądze kupuję żarełko kotkom,które tydzień temu zawiozłam do stajni,więc sami rozumiecie,mam wielkie serce ale pusty portwel:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaM.']OGLOSZENIA
[URL="http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=38149&id_kat=12&pi=0"]rasowa sunia rasa:Cane Corso[/URL]
[url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1736008_rasowa_suczka_cane_corso.html]rasowa suczka Cane Corso[/url]
suczke najlepiej byloby wysterylizowac zanim pojedzie do nowego domku[/quote]
fotke wzuc suni

Link to comment
Share on other sites

Tresc ogloszenia jest taka
suczka Cane Corso 3 lata bardzo pilnie szuka domu, jej wlsciciel się rozwiódł, a psem nie ma kto się zajmować, Sunia Luna bardzo przyjazna, nieagresywna, potrzebuje dużo miłości, Obraz nędzy i rozpaczy...Na jej żeberkach można by się anatomi uczyć, Czas ucieka a idzie zima...Pies głodzony długo nie pożyje.. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI 0.505.117.586 Gosia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...