Jump to content
Dogomania

Sterylizacja, Sonia Sulejmana & 3 pies w bloku....?


Manu

Recommended Posts

Sulejman trzeba robić wszystko żeby one tego kota nie zauwazyły 8) , chyba że ma się takie psiaki jak ja Runa na "nie wolno" zostawi kota i nie pociągnie do niego choć ją kusi i zerka na niego a Shamuk jeszcze na szczęście jest trochę gapowaty i nie zawsze widzi a poza tym jeszcze nie ciągnie tak mocno :wink:

A co tych opowieści o 3 psiakach to lejecie wode na młyn manu, napędzajcie ją, bo jej wiele nie potrzeba żeby następny psiak zamieszkał w ich mieszkanku :D Coś mi się wydaje, że decyzja już podjęta a odwlecze ją tylko czas na szukanie wymarzonej suni :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A co tych opowieści o 3 psiakach to lejecie wode na młyn manu, napędzajcie ją, bo jej wiele nie potrzeba żeby następny psiak zamieszkał w ich mieszkanku :D Coś mi się wydaje, że decyzja już podjęta a odwlecze ją tylko czas na szukanie wymarzonej suni :P

Wstręciucha.... :evilbat:

Decyzja wcale nie podjęta, to po pierwsze...

A po drugie to marzenie mam takie, że ...to będzie kosztowało :roll:

A po trzecie to najpierw samochodu nam trzeba porządnego. :-?

Tak więc sobie mogę poczekać choćby i rok. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja dzisiaj w końcu jadę po moją sonie, starczy tych wakacji u babci ;). No i teraz mam prośbę o rady. Jak przygotować siebie, sonie i mieszkanie na pozostawienie jej samej w domu, tak żebym po powrocie nie zastał ruiny ;). Na razie jeszcze mam dużo czasu, ale jak zacznie się semestr to czasami do południa będzie musiała zostawać sama.

Link to comment
Share on other sites

1) Pochować kable, buty, poduszki itp. :wink:

2) Zostawić coś szmacianego na widoku na stratę dla niej - szmaciane "zabawki" są rewelacyjne do gryzienia. U mnie rolę tego spełnia psi kocyk i mini-dywanik przed wyjściem na balkon (objedzone) :lol:

3) To samo dotyczy czegoś drewnianego - lepiej posprzątac resztki, niż mieć coś zepsute. 8)

4) Jakieś inne zabawki - może masz taką, w którą się chowa karmę ? Może piszcząca zabawka, jeśli Sonia nie "umorduje" jej w ciągu 5 min...? :lol:

Link to comment
Share on other sites

...no to zaczynam się bać ;) lalek i miśków to trochę w domu jest (siostra się chyba nie obrazi jak część z nich poświęcę ;), niezgorzej będzie z tymi kablami, bo trochę się ich pałęta po domu, no i nie wiem co z kompem zrobić, jak zabezpieczyć .. no nic cos będzie trzeba wykombinować. Thx za rady, biorę się za chowanie kabli.

Link to comment
Share on other sites

No ja nie twierdzę, ze to będzie konieczne ! :wink: Moje są grzeczne i nie mam z nimi kłopotów. Chinook sobie gryzie swoje zabawki i rzeczy dozwolone, w których właśnie się mieści wymieniony psi (jego) kocyk i mini-dywanik przed balkonem. Zadbałam po prostu, aby cos takiego miał, jak go najdzie potrzeba coś pomemłać 8) No i wiem, ze lubi zgryzać drewienka (nie on jeden), więc dlatego wspomniałam.

A Manu to juz w ogóle nie wiem, co robi, jak zostaje sam. Chyba tylko śpi... :o

Sam zobaczysz po pierwszych dniach, co ona wyrabia, czego jej najbardziej potrzeba, itp. Wyszukaj potem suplementy i tyle :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eee... na razie to normalna reakcja, nie ma sie co przejmować... :D Na razie traktuje to miejsce jak obce, wiadomo. Jak zrozumie, że to również jest Twoje miejsce i jak będzie mieć swoje posłanko, miskę i inne rzeczy, to się oswoi wkrótce z nowym miejscem. :D

Link to comment
Share on other sites

No to znowu ja, mam jeszcze jedno pytanie dzisiaj ;) Zaszła potrzeba że muszę wykąpać tą moją gwiazdeczkę (kurde nie da mi cholernica zjeść spokojnie, ze wszystkim się muszę dzielić ;)) Przez cale wakacje prawie codziennie była nad jeziorkiem popływać i trochę pachnie rybami ;) na dworze się tego nie czuje ale w domu jednak trochę czuć. Do rzeczy moje pytanie to w czym ją wykąpać, używacie jakiś szamponów, mydeł ??

Link to comment
Share on other sites

A to posłanko ma to samo, co w poprzednim miejscu ? 8)

No właśnie dopiero jak przyjechałem do domu, to se przypomniałem że mogłem wziąść jej posłanie. Ale zresztą to co maiła juz było dosyć nie fajne, i tak wymagało wymiany, ale faktycznie na początek mogłem jej wziąść. Ale śpi sobie smacznie dalej wiec chyba jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...