Jump to content
Dogomania

Kolejna psia tragedia. TARA za TM ...


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ewelina.w38']czy Tary problemem są tylko te koty?[/QUOTE]

koty no i lepiej żeby małych psów nie było bo diabli wiedzą... z dużym psem spokojnie się dogaduje, ludzi lubi...

będę próbowała do Metra znowu, ale poszukam też innej gazety żeby spróbować za te 100 zł co mamy na ogłoszenie od Jurmara

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja'][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Tara,7191[/URL][/QUOTE]

no to ma dwa - oby to coś pomogło :kciuki:

[quote name='Ewelina.w38']jasne trzeba ogłaszać cały czas bo to szansa jedyna dla psa.
Trzymam kciuki za psiaka i za resztę Olkuskich bid![/QUOTE]

Tara nie jest z Olkusza - ona z Łodzi

[quote name='Ewelina.w38']a Tara to nie sznaucer trochę?[/QUOTE]

raczej nie, ludzie, którzy mieli bouviery ją ogladali i mówili że ona bouvierowata jest

Link to comment
Share on other sites

ach to z tym Olkuszem to mi sie wkręciło bo zauważyłam TARĘ w czasie gdy Ty i Missiek żeście z Olkusza psiaki na potęgę wyciągały. Lubie wrócic do tych wątków bo mam do nich jakiś szczególny sentyment.;)

Na moje (bardzo niefachowe oko) ona jest sznaucerkowata. Z pewnością nie jest sznaucerem, nie jest też psem w typie rasy. ale mordkę ma bardzo podobną.

Warto by dopisać, ze ma futerko zwłaszcza na pyszczku jak sznaucerki. To zawsze sie ludziom bardziej podoba bo znajomi brzmi (niekoniecznie znajomie wygląda). Taki chwyt "reklamowy".

A jak ktoś psiaka na prawdę pokocha (a takeigo domku szukamy) to i sznaucera w niej zobaczy!;)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][CENTER][B][COLOR=#c00000]Nie ma większej przegranej w życiu niż przegapienie momentu,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#c00000]w którym mamy szansę pomóc drugiej, żywej istocie[/COLOR][/B][/CENTER]

Tarusia ma problemy adopcyjne przez łapkę a Loluś przez pieluszki, dlatego chciałabym zaprosić na jeden z najdłuższych wątków na dogo, do jednego z najpięknieszych psów na dogo, a nadal bez swojego domku - LOLUSIA, którego historia naznaczyła na jego życiu duże piętno - złamany kręgosłup - czy to wyrok.? Spójrzcie co daje chęć życia i pomórzcie na dalszej drodze, ponieważ każdy widząc go myśli - taki piękny na pewno znajdzie dom - jednak to nie prawda...

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/132968-LoluA-w-pieluszkach-szuka-wyjAE-tkowego-domu"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1329...E-tkowego-domu[/COLOR][/URL][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

ja bym powiedziała ze podstawowy, największy problem to koty.

Wyglad i wiek psa nie ma znaczenie gdy sie go na prawdę pokocha. Pokazałabym wam moje "paszczurki" i wtedy będziemy rozmawiać o tym jak wyglada brzydki pies:razz:

Jednak powiedzmy sobie szczerze, przeglądając ogłoszenia większość osób zwraca najpierw uwagę na fotki i albo przykuje albo nie.

Link to comment
Share on other sites

a i jeszcze jedno. Dajcie dziewczyny do 1 postu info jak teraz wyglada Tara, jak się czuje i jak sie zachowuje. Aktualne fotki (albo gdzie je można znaleźć)
No i tę historię z kotem trzeba by opisać bo to ważne. Jak ktos nie zna jej watku to w życiu sie informacji nie pozbiera.

A moze Ciapus wkleisz tekst do ogłoszeń od razu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...