Jump to content
Dogomania

TRENCIN 24-25.01.2009r.


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u nas potwierdzenia nadal niet...

o kurcze, Asiaczek, jak będą się z Tobą kontaktować tak jak z nami w sprawie zgłoszenia... czyli wcale:roll: to może lepiej od razu napisz im to listem.. Bo jak nie zdążą pozmieniać to potem będą jaja na wystawie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziunia']u nas potwierdzenia nadal niet...

o kurcze, Asiaczek, jak będą się z Tobą kontaktować tak jak z nami w sprawie zgłoszenia... czyli wcale:roll: to może lepiej od razu napisz im to listem.. Bo jak nie zdążą pozmieniać to potem będą jaja na wystawie..[/quote]
Staram się zawsze byc odpowiednio wcześniej. Tak będzie i tym razem. Ale generalnie jestem optymistką...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pewnie, że potrzebuję! Mam 2 chłopaków i 2 dziewczyny...
Zaraz sprawdzę, czy jestesmy na tym samym ringu. Nas sędziuje p. G. Ridarczikova.

Tak, tak chowki i baski sa na jednym ringu!!! Hurra!!!

Pzdr.[/quote]
Hihi... Asia wcześniej wie co chcę napisać, i wybiega moje myśli :)

Ale jesteśmy rasa po rasie? Szczerze mówiąc nie widziałam żadnego planu sędziowania i nie wiem nawet gdzie jestem, na jakim ringu jestem i kto san sędziuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Hihi... Asia wcześniej wie co chcę napisać, i wybiega moje myśli :)

Ale jesteśmy rasa po rasie? Szczerze mówiąc nie widziałam żadnego planu sędziowania i nie wiem nawet gdzie jestem, na jakim ringu jestem i kto san sędziuje :evil_lol:[/quote]
Hahaha, widzisz, jak dobrze Cię znam?

A co do kolejności sędziowania i sędziów, to dane podane sa na str. 3 tego tematu. Oczywiście, nie mogę na 100 % potwierdzić, że kolejność sędziowania będzie taka, jak oni podali. Ale Chowki nie sa I rasą do oceny, ja jakieś 2-3 rasy jestem za Wami.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream']Super !!!
Nie mamy wprawdzie jeszcze potwierdzenia pocztą ale mailem napisali, że OK.
Do zobaczenia więc ;)[/quote]

Hihihihi,
jednym słowem polskie wyzly (przynajmniej brytyjczyki) biora wszystko:):evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...