Jump to content
Dogomania

TRENCIN 24-25.01.2009r.


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja byłam dzisiaj na poczcie i mówią mi, że nie mają podpisanej umowy ze Słowacją :mad:
[B]Czy ktoś robił już przekaz na poczcie?[/B]
Czy pozmieniało się coś w ostatnim czasie? W zeszłym roku robiłam przekaz na Słowację i wtedy nic nie mówili.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z poczty, zaniosłam Pani wydruk zrobiony 5 minut wcześniej, z wykazem krajów do których można wysłać przekaz z Polski (w którym widnieje również Słowacja), zaniosłam też Pani odcinek z zeszłego roku. Pani się bardzo zdziwiła (tym bardziej, że to ona przyjmowała ode mnie kasę do przekazu rok temu), obdzwoniła wszystkich "Świętych" dookoła, wzięła mój numer telefonu i powiedziała, że jak coś wymyślą to zadzwoni jutro.

A jak nic nie wymyślą, to się wścieknę..... Nie wyślę kasy przelewem, bo nie mam takich możliwości :angryy:
A może jutro przejdę się do banku i z ciekawości zapytam czy dałoby radę to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Właśnie wróciłam z poczty, zaniosłam Pani wydruk zrobiony 5 minut wcześniej, z wykazem krajów do których można wysłać przekaz z Polski (w którym widnieje również Słowacja), zaniosłam też Pani odcinek z zeszłego roku. Pani się bardzo zdziwiła (tym bardziej, że to ona przyjmowała ode mnie kasę do przekazu rok temu), obdzwoniła wszystkich "Świętych" dookoła, wzięła mój numer telefonu i powiedziała, że jak coś wymyślą to zadzwoni jutro.

A jak nic nie wymyślą, to się wścieknę..... Nie wyślę kasy przelewem, bo nie mam takich możliwości :angryy:
A może jutro przejdę się do banku i z ciekawości zapytam czy dałoby radę to zrobić.[/quote]


ja dzis dzwonilam na pczte i mila pani powiedziała ze 13 złotych i przekaz pojdzie tam gdzie chce :)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...ja "osobiście i własnoręcznie" wysłałam przez pocztę pieniadze -zapłaciłam 13 zł za przelew; jakas nie kumata kobita siedzi w tym okienku, jesli musi dopiero gdzies dzwonic aby sie zapytac itp:crazyeye: poza tym to gdzie ona zamierza dzwonić? przeciez wykazy i przepisy to maja na każdej poczcie pod reką- moze sobie sprawdzić:crazyeye:

w banku zwykle sa duze opłaty (kolo 100zł za przelew zagraniczny) , czasem jesli masz konto to jest taniej, a najtaniej jak mozna zrobić przelew elektroniczny ( niestety nie wszedzie sie da :razz: )

Link to comment
Share on other sites

Namieszali Słowacy teraz :shake: Ja zawsze płaciłam na miejscu, chcąc tego wszystkiego uniknąć, a teraz widze, że nie mam wyboru i musze kombinować.. Zgłoszenie uzupełnione, spakowane w koperte, jutro pójdzie priorytetem, mam nadzieje, że dojdzie bez problemów.
Dla pewności - ten adres na Bratysławe trzeba wypisać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziunia']Tak.
Na poczcie płaci się w złotówkach- oni mają przelicznik euro taki jaki jest danego dnia w kraju? Czy sobie lecą z cenami do góry?
Ja to mam zapłon.. też jutro dopiero lecę wysyłać priorytetem. Powinno dojść..[/quote]

przeliczaja po aktualnym kursie z danego dnia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']przeliczaja po aktualnym kursie z danego dnia[/quote]
taa...zwykle wyższym niz gdziekolwiek :mad:

Własnie dzisiaj przyszła mapa Trencina - Pod Sokolnicami (Expo Center) jest na przeciwko dworca PKP, po drugiej str ulicy:multi: coś jak w Poznaniu:multi:

Link to comment
Share on other sites

ja też dziś wszystko wysłałam priorytetem. Kocham Pocztę Polską... stałam za taką duperelką 5 razy w kolejce :p czytaj pół dnia na poczcie...
Przeliczniki walut rzeczywiście mają wyższe niż normalnie, ale nie jest to jakaś wielka różnica- w internecie wyszło mi 208zł a zapłaciłam 215 zł.

Link to comment
Share on other sites

Jesli znajda sie chcetne osoby jest organizowany wyjazd do Trencina busem z Rzeszowa/okolic

tam z powrotem , bez noclegu.


bus 8 osobowy całość ok 1100 zl/ ok 135zl na sobe

bus 14 osobowy całość ok 1450zl/ ok 100zl na osobe


jesli ktoś byłby chętny to zapraszam na pw lub gg

dość szybko sie trzeba decydować bo termin zgloszen do 5 grudnia :)


może sie uda zebrać chętne osoby.

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj dostałam potwierdzenie , że jesteśmy przyjęci :)
Odezwali sie do mnie na mila, że nie mają potwierdzenia zapłaty, więc wysłałam im mailem i nie ma problemu :)
Hotel zarezerwowany, zgłoszenie przyjęte teraz tylko muszę się modlić o korzystny układ egzaminów w sesji i żeby mi pies odrósł ;)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Ja dzisiaj dostałam potwierdzenie , że jesteśmy przyjęci :)
Odezwali sie do mnie na mila, że nie mają potwierdzenia zapłaty, więc wysłałam im mailem i nie ma problemu :)
Hotel zarezerwowany, zgłoszenie przyjęte teraz tylko muszę się modlić o korzystny układ egzaminów w sesji i żeby mi pies odrósł ;)

Pozdrawiam[/quote]


...a kiedy wysłałaś zgłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...