Jump to content
Dogomania

EVIL & RUDY - nasze nowe SBT story :o)


Eventing Star

Recommended Posts

Dziękujemy wam wszystkim za kondolencje i znicze dla RR. Jest nam bardzo ciężko teraz i bardzo za nim tęsknimy. Nasz pierwszy ukochany staffik... Tomek to najbardziej przeżywa, bo to był jego pierwszy pies w życiu.
Niedługo strona naszego kennelu ruszy i RR będzie miec tam swoja strone. Na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Jeszcze raz dziękujemy z całego serca.

Asia i Tomek

Link to comment
Share on other sites

Generalnie nie chcemy poruszać tematu choroby RR i jej przebiegu. Krótko reasumując - była to [FONT=#mce_temp_font#][B][SIZE=3]osteosarcoma[/SIZE][/B][/FONT].

Jest to teraz bardzo ciężki okres w naszym życiu. Ja utratę kilku ukochanych zwierzaków przeżyłam już wcześniej, dla męża to pierwszy raz.
Może dla niektórych będę kontrowersyjna, ale patrząc wstecz na własne przeżycia, podjęłam decyzję, że najlepszym lekarstwem na tęsknotę i ból jest kolejny pies, któremu trzeba poświęcić czas, zaopiekować się nim i obdarzyć miłością.
Z nieocenioną pomocą mojej mamy kupiłam dla niego w wielkiej tajemnicy szczeniaka. Nie ma w żadnym wypadku zastąpić Rudyiego, ale ma uleczyć jego tęsknotę i być balsamem dla serca i duszy.
Niewyobrażalne dla mnie było ujawnienie tej "niespodzianki", ale wszystko jest OK. Dzisiaj byliśmy razem na szczepieniach. Niedługo przedstawię wam malucha.

P.S. Jeszcze raz wam dziękuję.[FONT=#mce_temp_font#][B] :calus:
[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku, dopiero teraz dowiedziałam się o tej tragedii...Mięsak kościopochodny, mój Boże, dlaczego Go to spotkało?!?!?!?!?!?!?!?!?:placz::placz::placz::-(:-(:-(
Strasznie mi przykro, nie wiem, co mogłabym jeszcze powiedzieć...Wiem jedno, On nadal jest z Wami i przy Was...
[*]
[*]
[*]
Trzymajcie się kochani...Jestem z Wami...
P.S.
Ja też uważam, że zakup nowego domownika był super pomysłem! Będziecie mieć co robić, będziecie mieć zajęcie, a co najważniejsze-taki mały łobuz na pewno wywoła uśmiechy an Waszych buziach! A Rudy na zawsze pozostanie w Waszych sercach!

Link to comment
Share on other sites

przykro mi z powodu Rudego :-(

a co do zakupu małego pieska - ja doskonale to rozumiem... u nas w domu to praktykujemy, że tak się wyrażę... po prostu po stracie psa w domu jest niewyobrażalnie smutno i pusto :shake:

trzymam kciuki za zdrowy rozwój nowego podopiecznego ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...