Jump to content
Dogomania

Nowy haszczak


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiec tak, Paco nadal jest takim diabłem :) Ale od wczoraj to tylko leży na kafelkach i nie wstaje. Nawet nie chce iść na spacer, bo się od razu kładzie na trawie ale ochota do biegania przychodzi mu za to wieczorem. Trochę się o niego martwię bo nawet nie chce dzisiaj jeść, ale pewnie to z teg upału. Wczoraj to przeżyłam chwile grozy. Poszłam jak zwykle z Paco na spacer na łąki, które sa niedaleko mnie. PuSciłam go ze smyczy i szedł jakieś 10 m przede mną ale czekal na mnie. Nagle wskoczył do takiej wysokiej trawy. Gdy podeszłam w to miejsce zobaczyłam, że tam go nie ma. Pomyślałam, że leży w tej wysokiej trawie bo wokoło nigdzie go nie było. Wołałam go chwilę ale nie wychodził. Weszłam do tej trawy a tam go nie bylo. Zaczęłam rozglądać się wszędzie, wołać po imieniu i gwizdać ale go nigdzie nie widziałam. Bardzo się przestraszyłam. Wszędzie biegałam po tych łąkach i pytałam ludzi ale nikt go nie widział. Normalnie tak to się jeszcze nigdy nie bałam jak wtedy. Już powoli traciłam nadzieje, że go znajdę i już widziałam przed oczyma ogłoszenia "Zaginął husky". Nagle szedl jakiś facet i się mnie pyta jakiego psa szukam, bo tam na skrzyzowaniu ulicy (4 pasmówki) stoją dwie dziewczyny i trzymaja huska. Odetchnęłam z ulga. Dobrze, ze te dziewczyny złapały Paco bo nie wiem co by było ale chyba szedł do domu (zawsze chodzimy przez to skrzyżowanie do domu).

Link to comment
Share on other sites

Yuki też nie chce chodzic na spacery w dzień. Dzisiaj wyszedł przed klatkę wykopał dołek pod różą no i się w nim położył. Kiedy próbowałam go wyciągnąć to puścił takiego wyjca jakbym go miała zabić. Teraz sobie jest na spacerku z moja siora, a ja mam swięty spokój. Dziś był nieznośny (tak jak jego pani :oops: )

Link to comment
Share on other sites

ja tez mialam takie straszne stresy jak puszczalam malego Axelka.. co spacerek dostawalam zawalu.. ;pp ale puszczalam go dalej.. teraz juz bym tego nie zrobila chyba.. chociaz pewnie pobiegalby, popolowal, i o ile nikt by go nie zlapal ani w lesie nie ustrzelil to wrocilby do donmu... ;)) wierze w moje psiaki.. ;pp

Link to comment
Share on other sites

Zeskanowałam już zdjęcia Paco i wysłałam : Tajradze, Ice, Metrosowi, Agacii, Party, Ravowi, Wiośnie, Kasi i Payowi. Jeżeli ktoś jeszcze chce to niech napisze.

Agnieszka !!! :evil:

To ja piszę do ciebie e-mail, że bym chętnie zdjęcia obejrzała, jak będziesz miała i mogę je na serwer wrzucić, by umieścić na Dogomanii, a ty... :sadCyber:

Tak o mnie nie pamiętać... :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...