Jump to content
Dogomania

Co odstraszy malucha od siusiania w niewłaściwym miejscu?


Domi

Recommended Posts

Witam,
mam mały problem z moja młodą - przechodzi domową poszczepienną kwarantannę generalnie załatwia się w miejscach które są już odpowiednio do tego przygotowane i wtedy nie ma sprawy...
ale zdarza jej się też "narobić" na jasnobeżowy puszysty dywan, a potem jest straszny problem z wyczyszczeniem tego, niestety :shake:

Czy jest jakiś zapach/jakaś metoda która odstraszy ją od tego dywanu?
Gotowy spray "odstraszający" nie działa :placz:

Prooooszę o pomoc, bo mnie ubiją w domu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Domi']Niestety zwiniecie dywanu nie wchodzi w grę, bo stoją na nim bardzo ciężkie meble - np. regał...:shake: A folia natychmiast zostaje pogryziona.

Jakie zapachy działają odstraszająco na psy?[/quote]
Środkami chemicznymi możesz zniszczyć dywan, do tego zapach z takiego puszystego materiały ciężko jest zabić :razz: Szczeniak i tak czuje zapach, a na miękkie i tak się fajnie siusia ;)

Tak jak radzi paczanga - postaraj się dywan zwinąć, nawet jeśli część jest pod regałem, zwiń tak, żeby dywan był jak najbliżej niego i owiń folią.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

podobno cudownym srodkiem na takie akcje pieska jest ocet,mam ten sam problem próbowałam i nie skutkuje byc moze dlatego ze nie mam dywanow tylko panele i kafelki ale znajomej sunia załatwiała się na dywan i przestała.Rozrob wode z octem i przetrzyj te miejsca gdzie sika powinno zadziałać.troche smrodku bedzie ale wywietrzeje powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...