Jump to content
Dogomania

Jamnikowata Psotka ma więcej szczęścia niż rozumu. Zostaje w DT na zawsze.


ElzaMilicz

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odpowiadam miedzy innymi Poker.
Dom na mała xczeka, ale to starsi ludzi, mieszkaja cy w maleńkim miasteczku, dal nich to niepotrezbna subiekcja. Im sie juz nie wytłumaczy.
Obiecałam im suczke juz wysterylizowana. I tak będzie.
myślę że sterylka takiej kruszyny wyniesie ok. 140 zł. Moze uda mi sie wyprosić mniej, ale moi weci tez musza żyć, to zrozumiałae.

Psota jest trochę oszołom. Nie zna domu i chyba troche jej sie nudzi z moimi staruchami. W nocy zasrała mi pół mieszkania. Jak pojechałam na interwencje i nie było mnie 2,5 godziny to Psota zasikała salon i porzygała się w 3 miejscach. W domu zostało 3 facetów - wszystko czekało na mnie, wróciłam od niewidomego psa, zmarznieta i zdruzgotana. Stwierdzam nie po raz pierwszy , ze płęć męska to naprawdę pomyłka stwórcy, nieszczęsny gatunek pokrzywdzonych i niezrozumianych biedaków.

Odkad jestem w domu Psota wyprowadzana max często nie posikała się ani razu. Na dworze na komendę "siku" natychmiast kuca i potem biegnie do mnie ucieszona, bo wie, że ja pochwalę. Następny pies fan. Chodzi za mą, leży na stopie, spaceruje ze mną bez smyczy. boi sie wchodzić do domu, musiała być przeganiana, w ogóle jest bardzo strachliwa, ale ciekawie bada świat. Potrzebuje trochę pracy i uwagi i będzie dobrze.
Aha, pogoniła moja Myszę i zawarczała na BEja a ta sztuka nie udała sie jeszcze nikomu (mysle o Myszy).

[B]Bardzo proszę o deklaracje finansowe, zwłaszcza osoby, które nie maja tymczasów na utrzymaniu.[/B] Nade mna ju7ż wisi kolejna sterylka suki ciężarnej z dzisiejszej interwencji i znalezienie lokum i leczenie niewidomego psa.
Poker, bardzo dziękuję. [B]Konto podam na priw.[/B]

Link to comment
Share on other sites

zaraz wpłacę.
Ale po opisie charakteru Psoty i jej zachowań, mam wątpliwości czy starsi państwo podołają.Czy dla nich nie byłby lepszy pies już dorosły i zrównoważony,którego nie trzeba przyuczać ?
Zresztą starsi to rzecz względna,może sa sprytni i mają cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Jesssu, [B]Agata[/B] za dużo w nią pchasz. Nie poprawisz tym jej wygladu.
Ona nie była w domu. Kupa i siku w nowym miejscu to stres. I Ty to wiesz. Stres również w wymiarze nowych psich kumpli.

Zmień politykę żywieniową. Proszę.

Jeszcze jedno: bardzo Ci współczuję.[/quote]


Psota je tak jak moje psy: dwa razy dziennie Purina.
Rozumię że współczujesz mi w kontekście ludzkim, nie zwierzęcym.

Link to comment
Share on other sites

Psotka jest nadal u mnie. dzisiaj mielismy jechać do domku, ale musiałam jechać z Bejem do weta i po południu juz mi si.e nie chciało ruszyć z domu. Pojedziemy w poniedziałek od rana.
psota musi wychodzić duzo częściej niz moje psy , ale np. dzisiaj nie zrobiła ani siku ani kupki w domu, więc jakiś postęp jest.
Niestety dzisiaj w nocy pogryzła nowe buty mojej ciotki ( ciotka zostawiła je po wigilii). Psotka to psotka.Mam nadzieję, że w nowym domu jakoś to będzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...