Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej, a mam pytanko, jak w tych krzyżówkach wychodzą czasem rasy składające się z 2 słów np. jamnik szorstkowłosy, to w SMSie mam wpisać jamnik szorstkowłosy (oddzielnie) czy jamnikszorstkowłosy (łącznie) Zawsze pisałam oddzielnie i miałam dylemat, czy nie robię błędu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Juszes']Mi też coraz mniej się podoba. Pamiętam jak zaczynałam dopiero przygodę z MP to tak mnie to wszystko wciągało. Nie wiem, czy to mój entuzjazm ostygł, czy rzeczywiście jakość gazetki się pogarsza.[/quote]
Niestet, też często mam podobne wrażenie :(.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kupuję MP już ok. 2 lat i też mam wrażenie, że... schodzi na psy? Wydaje mi się też, że wcześniej nie było kilku stron reklam. Ostatnie kilka numerów czytam tylko wybiórczo kilka artykułów, reszta leży i czeka na lepsze czasy. Jakoś nie mam ochoty się za nie zabierać, a kiedyś czytałam wszystko od deski do deski.
Jedyne co mi się podoba to seria "zanim kupisz", bo to znacznie lepsze, niż suche info, które można znaleźć w każdej książce i w internecie.
Jedynie krzyżówki są niezmiennie wciągające =D

Link to comment
Share on other sites

Ja też czytam tylko niektóre artykuły... Listopadowy MP kupiłam jak tylko pojawił sie w kioskach, a na raazie przeczytałam tylko dwa artykuły ("zanim kupisz"- bo jest ciekawy i ten o dalmatyńczykach bo interesuję się tą rasą ;))
Pozostałe czekają aż będę się baaaardzo nudzić...

Link to comment
Share on other sites

Mam podobne odczucia, przeczytałam kilka artykułów i na tym koniec, a kiedyś wszystko czytałam, wszystko mnie ciekawiło... Nawet jak numer grudniowy będzie nieciekawy to i tak kupię, bo kalendarz mi potrzebny :razz:
Ale najciekawszą i niezmiennie dobrą rzeczą są krzyżówki ;) Właśnie sms'a wysłałam z hasłem, może mi się uda 3kg Acany wygrać :razz:

Link to comment
Share on other sites

U nas sie w polskim sklepie moj pies pojawi, cena 4 razy drozsza niz polska - a korona stoi trzy razy drozej ale musza miec zarobek tez :P - no i powiem wam ze wole juz te szwedzkie o psach, wiecej ciekawych artykulow. jakos w moim psie duzo malych notatek ale malo co mnie zainteresowalo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...