Jump to content
Dogomania

ON-ek Prins został adoptowany.


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najpierw pisałem że czekamy a później że porzebny kontakt do potencjalnego domku. Tifet oddzwoniła do mnie . Jest na wyjeździe. Nie ma kontaktu przy sobie. Jutro będzie na wątku napisać i nawiązać kontakt z Naamaschield i AleksandraJ celem przeprowadzenia wizytyp.adopcyjnej. Pani jest podobnież na 100% zdecydowana i czeka i nie zamierza się rozmyślić. Tyle:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Olena!

Oto wątek ONka w wielkiej potrzebie -zabrany z drogi- ale już jest jeden chętny na niego.
Zawsze to lepiej,gdy są dwa domy do wyboru;)
Oto wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/akord-piekny-rasowy-onek-koczuje-przy-drodze-sos-126990/[/URL]
Wolałabym- nie wiem dlaczego:oops:-aby nasz Prins pojechał do tej pani,która go chciała,nawet wtedy,gdy jej ONka żyła.
Ona zmarła teraz,jakby robiąc miejsce dla Prinsa!
Ponadto,ta pani była pierwsza:lol:
Może tym drugim spodoba się ten ONek z drogi?

Link to comment
Share on other sites

może trzeba podtrzymać kontakt z tymi drugimi ludzmi od Oleny też,może jeśli na 100% Prins będzie miał dom to może zdecydują się na innego Onka!!!
A na pierwszy rzut oka ta pani od Tifet wydaje się być w miarę dobra i chyba odpowiedzialana do zwierząt.
Szkoda marnować okazji ,więc chyba z oba domkami czas podtzymać kontakt.
Najlepszy dom ,to będzie taki w którym Prins będzie czuł się najlepiej!!!
A jeśli chodzi o panie opiekujące się Prinsem w przytulisku,to może trzeba by było im powiedzieć,że gdyby jeszcze któś na szybko chciał go wziąć,to że Prins jest narazie zarezerwowany,bo być może pojedzie do nowego domku!!Tak chyba będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

aganela dobrze prawisz.
modliszka84 ma 3 onki w Pabianicach
w Krakowie jest Balzak ( pies z rogami już bez rogów) i jeszcze kilka Onków.
Jest ten leśny pod Warszawą o suni w ciąży nie wspominając
u Beki w Konstancinie piękna sunia na tymczasie

to tak z pamięci.

żadnego domku nie wolno nam zniechęcic i z każdym trza rozmawiać i umawiać sie na wizytę bo przewaznie to jest tak że się ktoś wykrusza a jak nawet nie, to pies do domku się zawsze znajdzie. Odwrotnie ciężej...


P.S. no i jeszcze Leda...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/onka-z-rodowodem-7-lat-w-schrone-przez-chorobe-skory-opuszczona-przez-ludzi-pomocy-118293/index14.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ej nie bądźcie takie nie zabierać mojej Psiej Mamie prinsa... ona i tak już dużo przeżyła :mad:


a ja przecież pisałam że wyjeżdzam i nie mogę odbierać tel...jakbyście pracowali przy kamerach te byście nie mogli...


acha a smsy to nie doszły prócz jednego... bo wszyscy z dogo zignorowali żeby nie kontaktować się bo nie mogę zakłucać pracy kamer:shake: i zapchali mi skrzynkę i wydzwaniali (na szczęście jak zaczeli mogłam pozbyc się komórki z dala od sprzętu...)...

Link to comment
Share on other sites

Zbójini podałam namiary na Panią...

mam nadzieję, że jak coś do tego nie dojdzie że ktoś Prinsa zwędzi jej przed nosem tak jak Baala bo na Jej miejscu wypiełabym się na nas i tyle...

zresztą kochani nie rozumiem skąd ten nagły pośpiech skoro pisałam i prosiłam o kontakt komu dać namiary na Panią i nic... a jak wyjechałam to wielkie halo, że nie odbieram telefonu... :angryy: przecież nie każdy ma pracę "strandartową"... a po nocach też często pracuję...

Link to comment
Share on other sites

Fragment jednego z listów Psiej Mamy

"Witam Pani [cenzura tifetowych danych]:)
Trochę mi smutno i trochę się cieszę, że Baal znalazł kochający domek. Smutno, bo bardzo
przejęłam się jego losem i chciałam mu pomóc- nawet przygotwałam już dla niego kącik.
Cieszę się natomiast, że ktoś tak samo szybko zareagował na jego nieszczęście i już jest
w rękach dobrych ludzi, którzy mu pomogą dojść do siebie.
Co do Prinsa, to również wyrażam swoją chęć adopcji. Proszę mi tylko powiedzieć[ tu były nasze długie wywody ....]

I jeszcze jedno - [B]czy Prins mógłby dotrzeć do nas jeszcze przed świętami?[/B]
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam
Ewa K"

Link to comment
Share on other sites

No dobra juz wszystko wiem i mam kontakt do domku dla Prinsa od tifet ( którą przepraszamy za ten pożar:oops: ). :diabloti:

Rozumiem że nie zrobię źle jak wyślę kontakt do tej Pani AlksandaraJ i Naamaschield ( nigdy się nie nauczę tego nicka na pamięć:diabloti: ) i one dograją wizytę p.adopcyjną.

Olena84 rezerwuj tego Prinsa naszego dla tej Pani od tifet a tamtych ludzi trzymaj i rób im wizytę to dostaną następnego ONka wedle życzeń ( tyle czasu biedak siedział zapomniany a teraz się o niego biją, ale fajnie by było jakby tak zawsze było :diabloti: )

Pozostałby jeszcze transport na śląsk ale to najmniejszy problem akurat.
Jakby mi go ktos podrzucił do Łodzi na trasę to i ja bym go wziął w nocy z 22/23.12 ale odbiór psiaka nad ranem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...