Jump to content
Dogomania

ROMEO zamieszkał w Piasecznie ;)


kasiaNDM

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak tak wiem właśnie, że w sobotę dlatego na szybcika dziś robiłam ogłoszenia ;)
Jeszcze gratka też sporo ludzi z tego dzwoni
[url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1805865_romeo_piekny_mlody_amstaff_szuka_domu.html]Romeo! piękny młody amstaff szuka domu! ideał..[/url]

Link to comment
Share on other sites

Z najnowszysch wieści :multi:
Dzwonił Pan z Krakowa najpierw się przedstawił
Mało kiedy kto się kulturalnie przedstawi więc już zdobył pierwszego plusa :D
Przemiły Pan ma troje dzieci najmłodsze 9lat a Romek takie dzieci uwielbia :cool3:
Mieszkają w bloku mieszkanie bardzo duże. Zwierząt w domu brak.
Pan czeka aż przetransportuje Romka do Warszawy i przyjedzie do niego się zapoznac ;)
Nie wiem jak to zaplanowac bo jak go zabiorę to nie mam go gdzie wsadzic bo jeśli spotkanie by wypadło dobrze to by po niego przyjechali za kilka dni całą rodziną a jeśli nie to doopa i musi byc hotel :/
cholerka wiecznie coś :P no nic trzeba coś myślec

Link to comment
Share on other sites

zrobi zrobi na pewno :D
już wszystko obgadałam co do sprawdzenia domu :lol:
Agata co sprawdzała dom dla Taja tu też sprawdzi :)

Umówiłam się z Iwoną z DT, że nawet jeśli ta adopcja nie wyjdzie i miejsca w hotelu nie będzie to Romek wraca do niej i szukamy dalej

Link to comment
Share on other sites

Pan rano dzwonił, że z rodziną przyjedzie w weekend. Ja wszystko załatwiłam sprawdzenie domu przez Agatę i nawet to, że Tż pojedzie po niego ok.300km w jedną stronę i przywiezie do domu a Demona mojego umieści u teściów.
No a teraz Pan dzwoni, że dziś się dowiedział, że nie będzie go w domu od poniedziałku do czwartku i nie chce zostawiac psa samego z żoną i dziecmi na początku.
Jestem w stanie to zrozumiec ale...
Każdemu kto dzwoni odmawiam i proszę o telefon po weekendzie. A co jeśli ta dopacja nie wyszłaby? Ludzie są niecierpliwi sami wiecie i wątpie aby ktoś oddzwonił.
Powiedziałam Panu, że niestety ale muszę przestac odmawiac osobom które będą mi się wydawały odpowiednie ale nie wykluczam, że takich osób nie będzie więc poprosiłam o telefon w przyszły piątek.
No i zostałam troszkę zawiedziona powiem Wam...
Pan mnie zapytał czy w takim razie ta wizyta przed adopcją jest aktualna. Ja powiedziałam, że tak ponieważ nawet jeśli Romka weźmie kto inny to poszukamy Państwu innego psiaka i wiecie co?? Usłyszałam, że nie bo oni chcą psa który im się będzie podobał a gdyby chcieli to by poszli do pierwszego lepszego schroniska i by wzieli innego asta i, że pewnie kupią psa z hodowli.
Co o tym myślicie ??
Ja odpowiedziałam dośc krótko, że uroda to drugi czynnik i myślałam, że się przejmują losem bezdomnych psów a nie tylko patrzą na ich urodę :shake:
Generalnie + zamienił się w duży - i chyba nie uda się mnie przekonac...
ufff ale się rozpisałam

Szczerze mam takie wrażenie bogaty Pan co musi się pokazac :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...