Jump to content
Dogomania

4 letni Amstaff - znaleziony w Mysłowicach. wrócił do domu


rzeszut

Recommended Posts

OKej ! Piesek jest u właściciela, dużo czasu i całej nie wspominanej reszty :) Piesek jest strózem na hurtowni w Mysłowicach ul. Mikołowska 31 , z winy właściciela uciekł - poukładali rury pod ogrodzeniem, piesek wskoczył na nie i hop już go nie ma.. nie wiem czemu, ale traktują go jako bardzo groźnego a to typisz kanapowiec jest... jakby nie było, piesek ma sucho, ma kojec, jedzenie i opieke weterynaryjną. Pan obiecał psa przerejestrować na siebie aby na przyszłość nie było problemów... Serdecznie dziekuję WSZYSTKIM któzry pomogli !!!!! bardzo bardzo dziękuje !! w imieniu moim i Egona, który znajdzie u mnie dom !!!!!!! POzdrawiam Age, Magde i Anete !! dzięki wam cały czas pewien byłem że uda się odnaleźć własciciela !:) Oczywiście dzieki wielkie mojemu bratu za jeżdżenie ze mną oraz MIkołajowi za pomoc, przywiezienie pieska do mnie, przytulenie pieska i serdeczna miłośc Julki do stafka... :)

pozdrawiam !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...