Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem w szoku! Właśnie wyciągnęłam ze skrzynki pocztowej bilety na parking. :multi: Wysłane 30 września, dotarły dzisiaj....

Słuchajcie mam pytanie do tych, którzy w tym centrum targowym (Incheba Expo) już byli przy okazji poprzednich wystaw - jakie na terenie targów sa restauracje, bary itd, słowem czy nie umrę z głodu? No i czy ceny sa tam jak na Batorym, czy mogę przyjechać z mniejszą sakiewką :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weimaranerklub']
Słuchajcie mam pytanie do tych, którzy w tym centrum targowym (Incheba Expo) już byli przy okazji poprzednich wystaw - jakie na terenie targów sa restauracje, bary itd, słowem czy nie umrę z głodu? No i czy ceny sa tam jak na Batorym, czy mogę przyjechać z mniejszą sakiewką :)[/quote]

W hali A jest bar, a na górnym parkingu (wyjście z hal B) są stoiska z jedzeniem.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

mam potwierdzona rezerwacje w hotelu w Bratyslawie [url=http://hotelstar.sk/]Hostel Star[/url] na 6 osob + 2 psy czyli 2 pokoje na 2 noce ale chyba bede musial wracac do Pl juz we czwartek od razu po naszej wystawie wiec jakby ktos chcial sie wbic na moje miejsce i szukal noclegu z czwartku na piatek za jakies kilkanascie eurasow od lebka to prosze o PW, jutro jeszcze odpisze - jade w nocy wt/sr.

Powodzenia wystawiajacym :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[RIGHT]ODSTĄPIE SWOJE MIEJSCE na tę wystawę z super ekipą.[/RIGHT]
Wyjazd w piątek powrót w niedziele po wystawie!

Dla osoby widza bez psa ale z psem też może być -raczej małym.
Zapłaciłam już 80 zł zadatku.Więc o tyle mniej kosztów.
Pozostałe koszty to:
34 euro za hotel 2 doby -warunki ok (podobno fajne miejsce).
(to opłata za osobę bez psa) z psem trzeba doliczyć sobie jakieś 40 zł

Samochód szybki i kierowca:loveu: super-jeździłam już w tym składzie
(4 osoby to cały skład) i polecam.
opłata za paliwo 220zł więc korzystna

Od hotelu dowystawy jest jakieś 15-20 min drogi-autostradą więc szybko i bez przedzierania się przez miasto.

info i kontakt na PW lub mój tel 508761231

Ja nie mogę jechać bo psiaki mi się pochorowały. buuu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta...i..bouvier']Cena jednej vstupenky : 4€
Cena vstupenky na 4 dni : 12€
Študenti, dôchodcovia, ZŤP : 1€
Deti do 15 rokov : zadarmo
Rodinná vstupenka 2 dospelé osoby + 2 až 4 deti : 10€[/quote]

a co to za skrót ZTP?? jakiś związek weteranów??:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam
Jeszcze takiego bałaganu (to najmilsze słowo jakie mogłam użyć) nie widziałam.
Napiszę tak.
Wysłałam zgłoszenie oraz za pobraniem kasę pocztą.
Wielokrotnie dzwoniłam i raz Pan powiedział "polszczyzną" ze zapłacone, następnym razem (gdy nie było nas na liście) ze nie zapłacone proszę wysłać potwierdzenie - wysłaliśmy i przyszło po 30min- ze dziękujemy za potwierdzenie i ze jest pies zgłoszony.
Do dziś nie ma nas na liście.
Dostałam zgłoszenie z różnymi literkami (można się pogubić) ze niby nie zapłacone tzn A i E - figuruje 90EU.
Numer jaki jest u psa to 705/85 (G) podczas gdy w katalogu są 12663-12673.
Bilet i kupon na katalog dostałam.

Mało tego jazd abyła wczoraj jak listonosz przyniósł mi zwrot pieniędzy ze nikt nie odebrał przekazu kasy.


Jestem w kropce bo to istny cyrk.
Czy jechac tyle kilometrów?Czy zrobić jeszcze raz przelew ale już chyba nie ma czasu?Czy na miejscu będzie można w razie czego zapłacić?

Mi śie odechciewa ale z drugiej strony wystawa kusi. a po drugie co będzie jak nas obciążą póżniej za niby psa zgłoszonego a nie opłaconego?

Cyrk cyrk jeszcze raz cyrk a oczywiscie dodzwonić się do nich juz nie da.

Dziekuję z góry za rady..


:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...