Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bym jeszcze nie panikowała. my potwierdzenia dostaliśmy raptem 2 tygodnie temu, a wjazdówki na parking przedwczoraj.
w poniedziałek dzwoniliśmy do Bratysławy i babeczka z biura powiedziała, że cały ubiegły tydzień i cały ten tydzień będą wysyłane wjazdówki na parking i prosiła o cierpliwe czekanie. powiedziała, że będą wysyłane priorytetami i faktycznie na kopercie od wjazdówki jest logo priorytetu, a sam list został wysłany w poniedziałek 28.09, a dotarł jak już mówiłam w środę 30.09.

Link to comment
Share on other sites

O ile dobrze pamietam dzienny 4 eu, 15 na wszystkie 4 dni... :roll: ale moge sie mylic.

a jednak namieszalam :
[FONT=Arial]The price of tickets for other visitors is based on a friendly level of the event.. The price of the cheapest ticket (for pensioners) is 1.-EUR, the price of the one day ticket c 4. - EUR and the permanent ticket price is 12.-EUR [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']Z tymi biletami wejściowymi to jest tak, że można je kupić w kasach oraz jeżeli ktoś bardziej zapobiegliwy to mozna je kupić już przez internet, Słowacy mają taki swój portal typu nasze "bilety na imprezy" i tam jest do kupienia bilet na WDS - link jest podany małym druczkiem na biletach.
Co do fotografowania i zakazów - myslę że popadamy w lekka paranoję - jest to pewnie naduk obligatoryjny, zodny z przepisami bhp i p.poz itp. ale nie sądzę aby miał wpływ na fotki i filmi kręcone przez wystawców - pomyślcie - każdy dzień to ok. 5000 piesów do tego ok. raz tyle człowieków + zwiedzający - ciekawe kto to upilnuje :eviltong: nawet gdyby chciał:cool3:
co do bałagunu - niewątpliwe przerosło Ich to - zaczynam coraz cieplej mysleć o naszym Poznaniu:lol:
Myslę, że w najgorszej sytuacji są Ci którzy idą w czwartek na tzw. "pierwszy ogień" - potem to będzie wiadomo na czym stoimy i mam cichą nadzieję, że Ci z Was którzy wrócą dadzą znać innym jak się do tej wystawy przygotować.
a narazie też czekam na "wjazdówki":angryy:[/quote]
A możesz podać linka do strony na której można kupić przez neta bilet na WDS dzięki z góry ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomonari']Mam pytanko: o której godzinie rozpoczyna się sędziowanie w ringach? Chodzi mi o czwartek. Nie umiem tej informacji wyszukać na stronie WDS2009.
P.[/quote]

Sędziowanie na WDS rozpoczyna się o 9:30 natomiast klubówki pół godziny wcześniej czyli o 9:00.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie tytułów jekie pies może wzdobyc na wystawie. Czy jeśli pies w klasie młodzieży otrzymuje tytuł młodzieżowego zwycięscy świata to otrzymuje jakis dyplom na potwierdzenie tego tytułu czy potwierdzeniem jest karta ocen.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...