Jump to content
Dogomania

Mała galeria dorosłej już Mejsi


dysia-u

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No jak to nie widziałam?!
widziałam tylko odpisałam a komp mi to zeżar
no to odpisałam jeszcze raz i ...zawiesił się komp na dobre
matkooooo ta martwa natura mnie wykonczy
3 raz nie miałam cierpliwości pisać
Be kwiatka jutro zmierze bo nigdzie nie było metrówki , kurcze stolarz w domu a merta niiii maa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']Dziewczyny dużo było o kosmetykach dla pupili a może doradzićie albo powiecie jakich wy używaćie dla siebie
zrobiły mi się suche, cienkie włosy
babka w kosmetyku powiedziała że to wina szamponu a raczej że za długo jeden stosowałam
no fakt , 2 lata pantin i do tego odżywka
powiedzcie co wy używacie i przy jakich włosach
nie chce robic kolekcji szamponów w domu bo nie mam aż tylu swetrów do prania hihi[/QUOTE]

musisz pamiętaj ważną zasadę-nie kupuj szamponu i odżywki czy maski z tej samej serii-czyli.jak farbujesz włosy to shp do włosów farbowanych a odzywka czy maska to np.nawilżająca,czy do włosów zniszczonych.
do odżywki czy maski dodawaj sobie np.jedwab czy serum np.z avon'u-coś co dodatkowo nawilży włos i zamknie jego łuski,ale pamiętaj min.ilość
i jak nakładasz odżywke czy maskę to głowa w dół i kosmetyk na włosy-tak żeby nie dotykać skóry głowy,bo to może spowodowac przetłuszczanie się włosów

Link to comment
Share on other sites

megi dzięki

dziewczyny nie pozwólcie nikomu robić prezentu ze zwierzaka
opowiem wam jak to wygląda
miałam wczoraj piesia, roczny yoruś który jak pani mówi nie lubi sie czesać i ...mie był nigdy u fryzjera
nie trzeba dużej wyobrażni żeby wiedzieć jak ten pies wyglądał. Miał nie całe 1,5 kg !!!!!!! i jeden!!!!!! dred na sobie
płakałam z bezsilności
kupili 6 letniemu dziecku na urodziny rok temu
leżał grzecznie na stole więc i pewnie przy czesaniu tak by było tylko nikt /cholera/ tego nie robił
1,5 godz cięłam dredy nożyczkami i poprawiałam maszynką , maszynka nie chciała sie w to wbić
taka chudzina, matkooooo klejonty nie dośc że mikroskopijne to jeszcze "wessane" przez dredy
jak jeszcze raz takiego dostane to sie nie podejme , serce mnie do dzis boli

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ula:)A próbowałaś może profesjonalnych szamponów i odzywek,które np.dostępne są na allegro???ja chwalę sobie serię z jedwabiem firmy STAPIZ,chantal-prosalon....
A co do psich..umyłam kiedyś włosy szamponem firmy DR.Lucy..efekt suuuuuper,włos wygładzony,lejący i mięciutki,szkoda że na psie nie było takiego efektu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']
jak jeszcze raz takiego dostane to sie nie podejme , serce mnie do dzis boli[/QUOTE]

Cześć Ulka !!
Biedny ten maluszek :-(
Jak jeszcze raz taki zaniedbany Ci się trafi to musisz go doprowadzić do porządku.Bo może tak być,że do innego fryzjera właściciele nie pójdą i pies dalej będzie się męczył :shake: A Ty będziesz zadowolona,że dzięki Twojej pracy następny piesek jest odpicowany :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']Jolcia twoje słowa to balsam na dusze
przyszli tacy nie pewni , skrępowani i pytaja czy sie cos da z tym zrobic
zobaczymy czy się szybciej niz za rok pojawią[/QUOTE]

Ach jak mi miło :oops:
A oni mieszkają w Twojej wiosce? Mogłaś ich umówić już na następną wizytę.

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ula, przyszłam!!!!!! Jestem i piszę:)Jola ma rację, musisz przyjmować takie pieski i łapać klientów, ten malutki yorus przjdzie doCiebie następny raz jak troszku odrośnie:). A fotkę zrobiłaś??
Ja teraz w pracy jak wiesz mam gorący okres i do domy wracam nie żywa, wieczorkiem odpalam laptopa a ten mi sie tnie:) i mnie szag trafia:)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...