Jump to content
Dogomania

Mała galeria dorosłej już Mejsi


dysia-u

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cze Ulka - przyszłam Cię pocieszyć - też jestem chora :roll:
[quote name='dysia-u']nooo prosze! jak sie tylko troszke upomnieć to od razu ktos sie znajdzie chętny do pocieszenia
u nas tak pogoda że mozna czuć sie zdezorientowanym ;wiosna to czy co innego
iecie ja to chyba w jakimś kryminalnym swiecie żyje
nigdy tu sie tak nie działo
wczoraj była policja u sąsiada, matkooo te kryminalne sprawy cos za często sie zdarza
sąsiad podżyrował kredyt swojej siostrze a ona nie płaci i juz komornicy za nim latają
no to chłop wezwał policje
no i bądż tu człeku zdrowy[/QUOTE]
Łukiego kolega jest w takiej samej sytuacji. Żyrował bratu . Mieszkają razem, razem pracują no i obu wszedł komornik na pensję. Dostają po ok 900 zł :shake: Oboje rodziców im zmarło, mieszkają w wynajmowanym mieszkaniu :shake: No i co tu ma pomóc policja? W końcu podpisał umowę kredytową, zgodził się żyrować więc teraz nic nie zostało jak płacić :shake:
[quote name='Pegaza']Ula u nas tez byla wczoraj policja pietro wyzej po dziecko ktore ojciec nie chcial wydac matce mial ja caly tydzien u siebie mieszka z matka swoją i ciagle tam sa awantury bo leser nie pracuje i ta matka go utrzymuje..
i jak mial tą mala to co chwile slyszalam jak ta mala placze nie wiem co oni jej robili ale wczoraj jak slyszalam na klatce awanture o te dziecko nie wytrzymalam i powiedzialam tej matce ze ma zabrac te dziecko bo ciagle slysze placz..
2 sasiadki to jeszcze potwierdzily i matka poleciala po policje i dziecko ma spowrotem a ten nademna poszedl wieczorem sie schlac i w nocy sie awanturowal z matka
ja to dopiero mam zycie majac takim wariatow nad sobą eh..gdybym miala kase to bym szukala innego mieszkania a tak sie musze tutaj meczyc..buuu mnie tez pociesz troche buuu;)[/QUOTE]
Daria ja nie wiem czy przeprowadzka Ci pomoże bo wszędzie jacyś odmieńcy się znajdą. Ja tu gdzie teraz mieszkam jest w miarę spokój. Nikt się nie awanturuje, nie rozrabia, zero hałasu.. No właśnie - zero hałasu. Opowiadałam wam chyba jak w święta była u nas Łukiego siostra z chłopakiem. Sąsiadka zeszła o 22:30 , że jest za głośno ona nie może spać :p W zeszłym roku co chwilę dzwoniła do mojej mamy, że psy szczekają :roll: Teraz już Łuki jej powiedział do słuchu więc w miarę spokój z nią mamy to jest następny natręt- mieszkamy w takiej wspólnocie - 3 bloki, odgrodzone płotem, bramy na pilota, kody, monitoring. No i niedawno Łuki na lodzie się ślizgnął i wjechał w ten płot co nieco go uszkadzając (to było po 23) no i jest taki jeden z sąsiedniego bloku co nic innego nie robi jak łazi po tym naszym terenie i ogląda wszystko i wszystkich. Wypatrzył więc, że Łuki ma rysy na zderzaku (ledwie widoczne) no i nakablował do spółdzielni :evil_lol: Żądali od Ł 180 zł za naprawę, ale on ich postraszył policją no bo droga była nie odśnieżona, nie posypana niczym (co wyraźnie widać na nagraniu) no i płot wymienili na swój koszt. Ostatnio komuś nie pasowało jak Łuki zaparkował no i miał kartkę za szybą.. Podobnych sytuacji mamy wiele :shake:
Z kolei jak mieszkamy w domku to imprez mozemy robić do woli - nikt się nie skarży ale znów z parkowaniem mamy problemy bo wszędzie wszystkim źle :shake:
To się rozpisałam .. idę dalej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']ooo dawno cie nie widziałam w galerii
dzięki za tyle komplementów ale co do tej 18tki to mój sie śmieje ze juz nawet na dwie 18tki nie mógłby mnie zamienić hihi
w tunice faktycznie dobrze sie czułam choć myslałam ze bedzie widać moje oponki[/QUOTE]
Nie mam czasu nawet na swoją galerię :(
Albo robię ogłoszenia dla psiaków, albo bazarki wystawiam... eh :)

A Twój Szanowny niech się nie śmieje. Co to On nie wie, że każda kobieta co roku obchodzi 18 imieniny :lol:? Mój za takie żarty dostałby w ucho :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Be ale sie naczytałam i nie wiem co powiedzieć
24 lata mieszkałam w bloku ale dawniej więcej było zyczliwości w ludziach , nikt nie słyszał o żadnym monitoiringu, domofonach a zyło sie lepiej
to ludzie tworzą bariery, o byle co w łyżce wody by utopili
a wystArczy zasada "żyj i daj żyć innym"

Link to comment
Share on other sites

Be to ja myslalam ze na takim osiedlu strzezonym mieszka sie spokojniej:roll:
ale wiesz jakbym szukala to mieszkania na ostatnim pietrze by nikt juz nie mieszkal nade mna;) choc w sumie sasiadow pietro nizej tez slysze wiec co to da:roll: jak dostalam bym pietro nizej glupkow..
a domek to mi sie marzy ale trzeba miec pieniazki na raty na ziemie i dom na ok 30 lat i tego bym sie bala w obecnych czasach..no chyba ze M by awansowal to moze bym zaryzykowala..
Ula moji rodzice wyprowadzili sie z tego mieszkania po 20 latach bo nie umieli sie z nia dogadac mi te mieszkanie zostawili ,tata chcial je sprzedac i kupic gdzies indziej no ale w koncu tak nie zrobili, ja zamieszkalam i horror dalej trwa
moze za lat 10 tez sie w koncu od nich uwolnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

w swoim domku mieszka sie wspaniale ale o każdą najdrobniejszą ustrke trzeba sie samemu zatroszczyć
my mamy sąsiadów tylko sezonowo , tzn wyjechali do Niemiec i wpadaja na kilka tygodni urlopu, balanguja , griluja
ale w koncu wyjeżdżają a my robimy uffffff

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']w swoim domku mieszka sie wspaniale ale o każdą najdrobniejszą ustrke trzeba sie samemu zatroszczyć
my mamy sąsiadów tylko sezonowo , tzn wyjechali do Niemiec i wpadaja na kilka tygodni urlopu, balanguja , griluja
ale w koncu wyjeżdżają a my robimy uffffff[/QUOTE]

Ula no to chyba bym musiala poszukac ziemie na odludziu pod lasem hehe bo widze ze jakbys miala tych sasiadow caly czas to pewnie tez bym nie bylo wesolo..
a z spoldzielni sie musisz wszystkiego doprosic pisac pisemka i czekac czekac az laskawie Ci odpisza ze nie maja kasy by zrobic to czy tamto lub ze trzeba poczekac lat iles..
taa ale macie racje wszedzie jakas zakala sie znajdzie..

Link to comment
Share on other sites

Cze Ulcia....jak tam zdrówko lepiej już troszkę....no niestety zawsze jakiś burak się trafi i wszystko psuje..u mnie na szczęście obywa się bez ekscysji,chociaż z rok temu u nas sąsiad biegał na nago..policja przyjechała,zaczęły się awantury bo facet nie chciał się wprowadzić do radiowozu..no wesoło było...ostatnio mamy głośną sprawę....piętnastolatka ponoć dla zabawy ale nie wiadomo posądziła o gwałt 3 chłopaków,wsadzono ich do aresztu wywieżli gdzieś daleko po za obszary NDM,działają już fora w tej sprawie że nie winni a ona puszczalska ...ech i komu tu wierzyć?

Link to comment
Share on other sites

wiecie jakiego żdzierstwa doznałam, ???? buuuu
kupowałam Norkowi karme w naszym zoologu , zawsze cały wór i płaciłam 150 zł
nigdy nie dali żadnego bonusa w formie chociażby małej kostki /a niech im na zdrowie wyjdzie/
a te samą karme zamówiłam dzięki wam przez neta , ze świata karm właśnie i słuchajcie ile zapłaciłam
109 zł rabatu dostałam 7% i przy zakupie powyżej stówy gratisik do wyboru
wybrałam szczotke dla Mejsi
Norek żarełko a dzidzia szczotke , sprawiedliwie , nie? hihi
no patrzcie jak zdzierali!!!
juz nic u nich nie kupie!!!!!!
nie ma mowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']wiecie jakiego żdzierstwa doznałam, ???? buuuu
kupowałam Norkowi karme w naszym zoologu , zawsze cały wór i płaciłam 150 zł
nigdy nie dali żadnego bonusa w formie chociażby małej kostki /a niech im na zdrowie wyjdzie/
a te samą karme zamówiłam dzięki wam przez neta , ze świata karm właśnie i słuchajcie ile zapłaciłam
109 zł rabatu dostałam 7% i przy zakupie powyżej stówy gratisik do wyboru
wybrałam szczotke dla Mejsi
Norek żarełko a dzidzia szczotke , sprawiedliwie , nie? hihi
no patrzcie jak zdzierali!!!
juz nic u nich nie kupie!!!!!!
nie ma mowy[/QUOTE]

No proszę, cieszę się że również jesteś zadowolona z tego sklepu:)
Ja już od dawna w zwykłych zoologach nie kupuję,bo po prostu szkoda mi kasy...zawsze przez internet i jest pare zł w kieszeni

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie dawno odkryłam ten sklep,pierwsze zakupy robiłam u nich ale przez allegro,byłam mile zaskoczona że tak szybko była dostawa no i gratis dostawa od 50 zł..fajnie co?teraz znów będę u nich zamawiać,a Krak vecie niestety mówię do widzenia(bo tam byłam ich stałym klientem)ale denerwowało mnie to że zawsze czegoś nie mieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Ja też nie dawno odkryłam ten sklep,pierwsze zakupy robiłam u nich ale przez allegro,byłam mile zaskoczona że tak szybko była dostawa no i gratis dostawa od 50 zł..fajnie co?teraz znów będę u nich zamawiać,a Krak vecie niestety mówię do widzenia(bo tam byłam ich stałym klientem)ale denerwowało mnie to że zawsze czegoś nie mieli.[/QUOTE]
O nie Aga masz rację, krakvet już się wypalił!! porozrywane paczki z karmą, przesyłki szły pod zły adres i nikogo to nie interesowało :(
ja już nigdy przenigdy u nich nie zamówię, jak już to zamawiam w światkarm, ale słyszałam że animalia też jest jeszcze niezłym sklepem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']O kurcze:crazyeye:kiedyś kupowałam na allegro za 6zł chyba,fakt że małe pudełeczko ale i tak długo miałam...pewnie dziewczyny też kupowały ten co ja bo gdzieś czytałam że babka z knurowa sprzedaje[/QUOTE]

Aaaa to już wiem o jaki Ci chodzi. Kiedyś widziałam na allegro, ale teraz niet.

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ulcia, nadrobiłam wiadomości, Mejsula zimowa sliczniusia- mała jak rusek na śniegu fruwa:evil_lol:.
Ale Ulcia teraz mnie rozłożyłaś na łopatki:diabloti::diabloti: o jakich ty boczkach czy fałdkach mówisz??????????????ponoć masz taka wagę ze masz kłopot z ciuszkiem na zabawę??!!!!, a ja patrzę fotki:crazyeye:i kogo widzę jakaś laska szczupła:-o no wiesz chce byc taka grubiutka jak ty:placz::placz:.
Pozdrowionka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FREDZIU']Cześć Ulcia, nadrobiłam wiadomości, Mejsula zimowa sliczniusia- mała jak rusek na śniegu fruwa:evil_lol:.
Ale Ulcia teraz mnie rozłożyłaś na łopatki:diabloti::diabloti: o jakich ty boczkach czy fałdkach mówisz??????????????ponoć masz taka wagę ze masz kłopot z ciuszkiem na zabawę??!!!!, a ja patrzę fotki:crazyeye:i kogo widzę jakaś laska szczupła:-o no wiesz chce byc taka grubiutka jak ty:placz::placz:.
Pozdrowionka:loveu:[/QUOTE]

No właśnie Ula pojechałaś z tą grubością heh........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...