Jump to content
Dogomania

Mała galeria dorosłej już Mejsi


dysia-u

Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marzena*']Ula Ty coś za skromna jesteś ;)
Laska z Ciebie, szczuplutka, nogi długaśne ... Nie wiem czego Ty się czepiasz ???[/QUOTE]
Marzka ja mam 170 wzrostu to może sie to troche gubi
Bratowa/ze mną na zdjęciu/ ma rozmiar 36 a ja...42 w przypływie szczerości 44 ciiiii

[quote name='*kleo*']Hej Ula :p
Super na imprezie wyglądałaś :p[/QUOTE]
dzięki , od razu lżej na duszy od takich komplementó

[quote name='tigrunia']No właśnie - kto wymyślił ten karnawał zimą? :mad:[/QUOTE]
Be a może właśnie to dobrze bo człek by sie juz całkiem zapuścił

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dużo było o kosmetykach dla pupili a może doradzićie albo powiecie jakich wy używaćie dla siebie
zrobiły mi się suche, cienkie włosy
babka w kosmetyku powiedziała że to wina szamponu a raczej że za długo jeden stosowałam
no fakt , 2 lata pantin i do tego odżywka
powiedzcie co wy używacie i przy jakich włosach
nie chce robic kolekcji szamponów w domu bo nie mam aż tylu swetrów do prania hihi

Link to comment
Share on other sites

A ja polecam serie z Garniera:)
a jak cos to kup sobie jedwab do wlosow na allegro z serii Biosilk.. i suchych wlosow nie bedzie..wcierasz kilka kropel i pieknie pachna i sa fajne w dotyku :)
oo to widze ze salon odnowy czynny cala dobe:)
[URL]http://img806.imageshack.us/img806/5715/zdjcie0617.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']Cześć Ulka :) łał widzę że profesjonalnie działasz :)

Szukam na allegro oleandrów ale tylko maleńkie są w małopolskim :( Masz może jakieś na sprzedaż?[/QUOTE]
nie robiłam więcej sadzonek bo mój juz mówi że mieszkamy jak w domku z mchu i paproci -paskudnik jeden
oprócz swoich mam jednego dośc dużego ale on jest od dawna przeznaczony dla Be , no chyba że ona nie weżmie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']
oprócz swoich mam jednego dośc dużego ale on jest od dawna przeznaczony dla Be , no chyba że ona nie weżmie...[/QUOTE]
O kurcze Ula on cały czas na mnie czeka? :oops: Myślałam, że go już dawno przekwalifikowałaś na swojego :evil_lol: Hmm.. no ja to się martwię czy będę miała go gdzie przechować zimą póki co.. :shake: Boję się, że mi zamarznie w mojej piwnicy :roll: Ula a jaki on jest w ogóle duży? Tak w cm ..

Link to comment
Share on other sites

Ula z tych leczniczych szamponów bardzo dobre są Seboradin. Moja mama miała szampon i maskę do włosów wypadających. Nie dość, że przestały jej wypadać, to jeszcze zrobiły się grubsze, wydawało się ich więcej, naprawdę super. Cena nie jest aż taka wysoka.

Do kupienia przez stronę producenta i w aptekach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...