Jump to content
Dogomania

Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!


xmartix

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bambino']Co ty, nie zapomniałam :diabloti:. Dlatego napisałam "współfinasować sanatorium" . Ciociunia otwórz oczka :crazyeye:
:lol:[/QUOTE]

:mad::mad::mad: po całym dniu pracy przy komputerze o godz.23;48 ma prawo nie dowidzieć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a poza tym starośc nie radość :grins::grins::grins: swoje prawa ma :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']NO I ZDJÉC BEZUNI WIECEJ NIE ZOBACZYLySMY , BO DOGO ZACZELO SWIROWAC :mad: Koperku kochany wracaj do nas :p[/quote]
Wszystko się zgadza. Coś nie mogłam się na dogo dostać. Teraz wgrywam foteczki, a jak uda mi się dostać na wątek raz jeszcze to Wam cioteczki pokażę piękną [B][SIZE=3][COLOR=magenta]BEZUNIĘ[/COLOR][/SIZE][/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']no i gdzie foty :roll:[/quote]
Kiedyś Cię [B]Goska[/B] wirtualnie umorduję za tą niewiarygodną niecierpliwość!!!:mad:

[SIZE=3][COLOR=magenta]BEZA[/COLOR][/SIZE]:loveu:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/35/af81b7463cc7c493.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/300/8de540349285300a.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/414/63837a38fdc546d7.jpg[/IMG][/URL]

Będą jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

:eviltong::eviltong::eviltong: moze mordowac, ale tylko zapewnij opieka na moim psami :)
Kopereczku dzięki za fotki to jeszcze proszę o info o niej jaka jest ??Chodzi na tej smyczy, czy nie bardzo? Nada sie do innych suczek? do dzieci? Daje sie glaskac bez problemow czy raczej dziczek z niej?
A wielkosci to jest ona wielkosci Onka czy mniejsza czy większa?bo na tych fotach to wydaje się sredniej wielkosci .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']:eviltong::eviltong::eviltong: moze mordowac, ale tylko zapewnij opieka na moim psami :)
Kopereczku dzięki za fotki to jeszcze proszę o info o niej jaka jest ??Chodzi na tej smyczy, czy nie bardzo? Nada sie do innych suczek? do dzieci? Daje sie glaskac bez problemow czy raczej dziczek z niej?
A wielkosci to jest ona wielkosci Onka czy mniejsza czy większa?bo na tych fotach to wydaje się sredniej wielkosci .[/quote]
Właśnie Kopereczku. Ja miałam napisać jakąś notkę o Bezie już jakiś czas temu, ale po rozmowie z Kikou uznałam, że miałam chyba błędne dane o niej, więc w końcu nie dałam wam do skorygowania. Może teraz się uda. Kikou mówiła.że ona jest trochę dzikusek i w jednym miejscu nie usiedzi nawet chwilę. Nie chciałabym pisać o niej jakichś głupot.:shake:
A w ogóle zastanawiałam się, czy to ta sama sunia, bo porównując zdjęcia z 1 postu, to jest różnica :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Więc tak cioteczki...

To jest ta sama sunia, co z pierwszego postu, tyle że bardzo, bardzo wychudzona:shake: Siada jej wątroba, bo wyniki ma kiepskie i niestety będzie coraz gorzej. [B]UWAŻAM, że należy jej szukać szybciutko domku stałego, bo może pożyć kilka lat jeszcze, ale na na prawdę dobrej karmie weterynaryjnej! [/B]Nie wiem, kto jest w stanie zapewnić psu taką...

[B]BEZA[/B] jest przekochana, przełagodna i nawet ze strachu (a ja się nie obcyngalałam:evil_lol:) nie pokazała ani razu, że coś jej nie pasuje! Niestety musialam wejść na boks i wyciągnąć ją siłą z budy (w której nota bene siedziała razem z[B] NIUNIĄ[/B]:p), bo za bardzo bała się pielęgniarza, żeby z nim wyjść z boksu. Ja sobie z nią poradzilam metodą małych kroczków- czyli głaskanko i chwilę ciągnięcia siłą, głaskanko itd.

Za bardzo boi się facetów, żeby od nich nigdy nic zlego nie zaznała:shake: Jak przypadkowo gostek przechodni huknął na innego psa to myśłałam, że [B]BEZA[/B] się na smyczy udławi. Co prawda jest to dla niej kosmos i wchodzi jedynie w grę dom z ogrodem- w budzie czuje się świetnie i umie z niej skorzystać. Nie mówię, że w mieście nie dalaby sobie rady- np. u mnie nie bylo by problemu, bo jest to starsza suczka, która nie ma już tyle sił, żeby kogoś przewrócić! Oprócz tego inteligentna jest i podczas naszego spaceru miała przebłyski chodzenia przy nodze- ale to musi być ktoś konsekwentny, cierpliwy i bardzo łagodny. Determinacja też wskazana ;)

Koty, suczki, psy- nie ma problemu. Konie, świnie raczej też nie przeszkadzają. Co do kur i dzieci- nie mam pojęcia, aczkolwiek kilera z niej nie zrobimy i sądzę, że przy mądrych ludziach nadaje się w każde warunki!!!

Troszkę boi się nowych rzeczy dla psa podwórkowego- czyli kafli, koszyka wiklinowego, progów, drzwi- ale bez przesady- wszystko da się opanować ;)

[B][SIZE=3]Na prawdę świetna, nieabsorbująca sunia, która POTRZEBUJE NATYCHMIAST DOMU, bo jeszcze trochę i nie zdążymy!!![/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[I]...jest coraz chudsza...:-([/I]

Link to comment
Share on other sites

Czyli się da.... :mad: a jak ją chciałam zabrać, to Irena i pielęgniarz nie dali rady, podobno urządziła dzikie rodeo :mad:

Przepraszam, że sie tak odwleka z tym DT u mnie, ale ostatnio byłam zakręcona przez Piki i chciałabym, żeby choc Gaba poszła, zanim wezmę kolejne futro. Ale cos widze że trza się sprężyć... W razie czego, Koper, będę prosiła o pomoc w wyjmowaniu z boksu, bo widać, że tu lepiej działać "nie siłą lecz sposobem" :evil_lol: Aha- gdyby coś, pożyczysz kenelówkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Czyli się da.... :mad: a jak ją chciałam zabrać, to Irena i pielęgniarz nie dali rady, podobno urządziła dzikie rodeo :mad:

Przepraszam, że sie tak odwleka z tym DT u mnie, ale ostatnio byłam zakręcona przez Piki i chciałabym, żeby choc Gaba poszła, zanim wezmę kolejne futro. Ale cos widze że trza się sprężyć... W razie czego, Koper, będę prosiła o pomoc w wyjmowaniu z boksu, bo widać, że tu lepiej działać "nie siłą lecz sposobem" :evil_lol: Aha- gdyby coś, pożyczysz kenelówkę?[/quote]
Sluchaj, a na kiedy spodziewasz się ją przejąć?? Bo tak głośno myślę, że może napierw u mnie... A potem do Ciebie... Sama nie wiem- pogadam z wetem, co do jej stanu, bo nie chce [B]Bony[/B] stresować- później mi się zamyka:roll:

Tylko którą kenelówkę- trójka jest u [B]Belli[/B] i tej na razie ruszyć nie można, a ja mam tylko piątkę, w której śpi gruby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...