Jump to content
Dogomania

Nowy poczatek starej galerii trzech labek i prosiaczka;)


martitaa

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jbk']Ale się ubawiłam przy tych fotkach, Hipolit jest przesłodki ;))[/QUOTE]

:evil_lol:zza obrazka wylazi z mina pod tytulem "wcale nie schowalem tam marchewki,daj druga:evil_lol:Postaram sie dostarczyc nastepne zdjecia niedlugo.A!!!!zaczal sie "odzywac"do mnie.Boszeeee,ilez to roznych odglosow wydaje...ale..jakos cicho(?)moze niesmialy jeszcze:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Witam się. :)
Ta świnka jest cudna. :loveu: Ja miałam, ale długowłosą. A oglądając zdjęcia Twojej świnki od razu mi się taka spodobała. :loveu: Słodka. :)
I psy również świetne, laby są kochane. :)[/QUOTE]

Dziekuje:evil_lol:zwolennikom tej rasy:)))))po prostu malo ich na razie:)wszyscy mysla,ze one sa oslizle jakies i maja cienka skore a tymczasem w dotyku przypominaja...brzoskwinie:loveu:tez bylam zaskoczona jak pierwszy raz go dotknelam:loveu:Podobaja mi sie tez wlochate:)-texele i merino:)laby dziekuja.machaja ogonkami:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martitaa']:evil_lol:zza obrazka wylazi z mina pod tytulem "wcale nie schowalem tam marchewki,daj druga:evil_lol:Postaram sie dostarczyc nastepne zdjecia niedlugo.A!!!!zaczal sie "odzywac"do mnie.Boszeeee,ilez to roznych odglosow wydaje...ale..jakos cicho(?)moze niesmialy jeszcze:cool3:[/quote]

Odgłosy? Świnek i odgłosy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Bo on podsumował cały swój dotychczasowy pobyt u ciebie, powiedział co mu się podoba, a co koniecznie musisz zmienić [przede wszystkim - te trzy mają siedzieć w klatce, a on ma mieć całe mieszkanie do biegania :diabloti:][/quote]

Też bym to tak zinterpretowała :)

Link to comment
Share on other sites

trzy do klatki sie nie zmieszcza,probowalam:evil_lol: a obywatel Hip juz mieszkanie cale zwiedzil,tyle,ze pod nadzorem,bo duzo zakamarkow a do tego boje sie o kabelki,ponoc smakuja takim hipolitom :diabloti:.Rosnie i rosnie i rosnie i rosnie...Boje sie,ze kojec dla Hipolaq trzeba bedzie zbudowac:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, jak tam labusie się miewają? A Hipo? Pewnie rośnie jak na drożdżach. Będziesz go mogła wiosną na trawkę puszczać, czy raczej taka wolność odpada?
Nas dzisiaj w lesie zamieć śnieżna zaskoczyła, a Kenucha skąpała się w lodowatych odmętach zbiornika retencyjnego. Myślała, naiwna, że ją lód utrzyma. No, na pewno nie po tych zimą uzbieranych kilogramach;)
Pozdrawiamy:bye:

Link to comment
Share on other sites

pozdrawiamy:loveu:wszystko ok,jak najbardziej.A z trawka tio tak,ze wlasnie szykujemy specjalny wybieg bezpieczny,taki,by golas mogl skorzystac ze swiezej trawki i parasolek bo sloneczko tej rasie nie sluzy...przypalil by mi sie Hip:))))))poza tym rzadko zagladam,posty dziwnie skacza,nie wiem,czy to tylko tak u mnie,zdjec tez ostatnio wgrac sie nie dalo no i caly post przepadl:(nie wiem czemu:(pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Ooo,czesc;)to widze,ze nie tylko ja mialam klopoty z dogomania,teraz jakby lepiej.Malo mnie bylo ostatnio tutaj,zima wrocila dzis,jakies dziwne zamiecie sniezne i wietrzysko,brrrrr,fe.A wieczorami przy piecu wygrzewamy sie wszyscy:).Trochew malo czasu,mimo to wpadam tu:)bardzo sie ciesze,ze nas odwiedzacie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Ale Hip będzie miał fajnie z tym wybiegiem. :cool3:
Coś ostatnio ta pogoda jest nie najlepsza, ale niedługo pewnie się prawdziwej wiosny doczekamy. :)[/QUOTE]

czekam i czekam na ta prawdziwa i nac:(mam nadzieje,ze juz wkrotce...krokusy zakwitly u mnie na dzialce,bociany wrocily,ale zimno dalej...brr,jak dla mnie o duzo za zimno.Dzieki za odwiedziny:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']No i co tam? Jakieś fotasie?[/QUOTE]

Z czasem jakos nie za bardzo,ale cos tam damy,w dodatku Tajgunia pomieszkuje u mojego bliskiego znajomego,zreszta mamy do siebie rzut beretem,chodza z nia na spacery,bawia sie:)chyba sie w sobie zakochali i bedzie mieszkac bardziej tam,niz tu,ale widzimy sie stale.Hipolitus wiekszy,nic nie robi,tylko je,je je i je:Di zdaje sie,ze to mu sie najbardziej podoba.Cos tam od rana poswiergotal do mnie i naoliwkowany chrupie przysmaki:DA Andzia i Ghana juz czuja wiosne,nie przeszkadza im wcale blotko:)Niedlugo lesne spacery z nimi i Tajga:)tylko czekam,az nasze trasy obeschna troszke:)szpaki tez juz sa na naszym modrzewiu,wiec chyba przyjdzie ta prawdziwa wiosna,choc cos kaprysi w tym roku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...