Jump to content
Dogomania

Nowy poczatek starej galerii trzech labek i prosiaczka;)


martitaa

Recommended Posts

Prosze o przechodzenie do dalszych stron tej galerii,stalo sie tak,ze pousuwalam istniejace tu kiedys zdjecia,lecz za namowa przyjaciol dogomaniakow galeria bedzie pomalu powstawac od nowa a zdjecia mam zamiar uzupelniac i dodawac nowe,Pozdrawiam wszystkich,ja,moje laby i prosiaczek,ktory wkrotce bedzie z nami:)Martitaa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia']Lepiej wstawiaj zdjęcia bezpośrednio do tego tematu;)
Śliczne sunie;)[/QUOTE]

wlasnie:)chcialabym,ale mi to nie wychodzi,dajcie namiary jak to zrobic,daje kopiuj,wklej i nic...:(dziekuje wam za mile slowa:),fajnie,ze wam sie podobaja:)jestem tu bardzo nowa,ale podoba mi sie juz dawno to miejsce:)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Martitaa! Ja tutaj całkiem nowa ale też mam labiszonka. Czarną sunię o imieniu Kenia. Może ci to coś mówi? Twoje dziewczyny są super i jak widzę zero rasizmu ;).
Jak tylko sprawdzę wklejanie zdjątek, to też wystawię naszą Kenię do pooglądania, bo jest tego warta. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genesis']Witaj Martitaa! Ja tutaj całkiem nowa ale też mam labiszonka. Czarną sunię o imieniu Kenia. Może ci to coś mówi? Twoje dziewczyny są super i jak widzę zero rasizmu ;).
Jak tylko sprawdzę wklejanie zdjątek, to też wystawię naszą Kenię do pooglądania, bo jest tego warta. Pozdrawiam[/QUOTE]

Dziekuje:)I widze,ze dogadalyby sie Kenia i Ghana:)a na zdjecia czekam z niecierpliwoscia,tez mam do tej pory problem z wstawianiem ich,zeby byly widoczne od razu w poscie,ale linki juz wstawialam:)tak jak kolezanka mi powiedziala jest opis odnosnie wstawiania fot w dziale administracja:)to czekam na zdjecia Twojej Kenii:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej hej, przyszłam was odiwedzić, bo zachwyciły mnie twoje labki :loveu::loveu:

aha, i jeśli chcesz, żeby obrazki było widać to kliknij na ikonkę: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] i wklej tam adres linka ze zdjęciem ;) i w jednym poście możesz wstawić 5 zdjęć ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki,ze nas odwiedziliscie:)i ciesze sie bardzo,choc moja niby galeria podlinkowana:(mam nadzieje,ze bede ekspertem za jakis miesiac z Wasza pomoca,jestem starym dogomaniakiem zyciowo,natomiast nowym na dogomanii:)i gubie sie czasem,przebaczcie:)jest pozno,jutro sprobuje wkleic tak jak podpowiadacie:)Dzieki:)Dobranoc,moje laby juz chrapia a ja nie:(












dzieki,ze nas odwiedziliscie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']Hej hej, przyszłam was odiwedzić, bo zachwyciły mnie twoje labki :loveu::loveu:

aha, i jeśli chcesz, żeby obrazki było widać to kliknij na ikonkę: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] i wklej tam adres linka ze zdjęciem ;) i w jednym poście możesz wstawić 5 zdjęć ;)[/QUOTE]

JeeeeeZzzz probowalam,choc mialam zasnac rzekomo...niestety dalej link tylko:(POOOOOMOOOOCYYYYY!!!!!spedza mi to sen z powiek:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martitaa']mam tez konto na fotosiku:)tyle,ze tych kodow do zdjecia to tam duzo jest:shake:a w sumie to sprobuje jeszcze te wgrac na fotosik i stamtad je tu przeturlac:evil_lol:[/quote]

To jak klikniesz "pobierz pozostałe kody" to wybierasz "[COLOR=#434343]Pełen rozmiar na forum" i to wklejasz do postu :) Wtedy będzie widać fotkę na forum :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam! Ostatnie zdjęcie wręcz eksportowe!
mam pytanko, bo ja swoją Kenię (nie radzę sobie ze zdjęciami:shake:) mam dopiero 8 miesięcy. To będzie nasza pierwsza zima i nie wiem, czy spanko na podłodze na grubym kocu to to, "co labki lubią najbardziej" ? Wiem, ze wolą łóżko ale mamy w domciu astmatyka, więc ta opcja odpada. Nie wiem, czy nie będzie jej zimno? Choć parę dni temu biegała szczęśliwa i parująca po lesie, bo mi się w jeziorku pluskała. Ty masz większe doświadczenie ze swoimi suńkami, więc poradź.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genesis']Witam! Ostatnie zdjęcie wręcz eksportowe!
mam pytanko, bo ja swoją Kenię (nie radzę sobie ze zdjęciami:shake:) mam dopiero 8 miesięcy. To będzie nasza pierwsza zima i nie wiem, czy spanko na podłodze na grubym kocu to to, "co labki lubią najbardziej" ? Wiem, ze wolą łóżko ale mamy w domciu astmatyka, więc ta opcja odpada. Nie wiem, czy nie będzie jej zimno? Choć parę dni temu biegała szczęśliwa i parująca po lesie, bo mi się w jeziorku pluskała. Ty masz większe doświadczenie ze swoimi suńkami, więc poradź.
Pozdrawiam[/QUOTE]

Witam:)Milo mi,ze mnie pytasz:)najlepiej duza skrzynie do rogu pokoju drewniana,lub podest z drewna,jakis majsterkowicz pomoze ci wykonac a byc moze masz takiego w domu?;)lub zrobic ladna u stolarza.Te psy oczywiscie znosza niskie temperatury,ale otoczenia a na podlodze sam kocyk moze byc troszke za malo-a zalezy tez jaka to podloga-jesli z drewna-to wystarczy-jesli plytki musi miec drewniana skrzynie,lub podescik i tam dasz jej swoja podusie,lub kocyk:)a gotowych wiklinowych koszy do spania nie doradzam-raz,ze jak sie wierci pies to strasznie toto skrzypi:evil_lol:a po drugie maja sklonnosci do pogryzania brzegow koszyka i rozplata sie i wyglada malo estetycznie:evil_lol:potem.Tym bardziej,ze laby lubia takie pogryzanki w tym wieku:evil_lol:.Mozna zrobic bardzo ladnie taki podescik i wtedy suczka bedzie wniebowzieta,szczegolnie.gdy ustawisz go w miejscu lub blisko miejsca w ktorym zwykla polegiwac:)))masz gdzies jej zdjecia?daj namiary:)POZDRAWIAM!!!!!!I pisz:)a jesli nie ma pomyslu kto ma wykonac,to na europalecie przybic z gory podloge z deseczek,konstrukcja juz jest,potem mozesz pobejcowac i polakierowac i jest:)tylko lakierem do pomieszczen,innych nie polecam,wydzielaja dlugo przykry dla psa zapach,pozdrawiam!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']To jak klikniesz "pobierz pozostałe kody" to wybierasz "[COLOR=#434343]Pełen rozmiar na forum" i to wklejasz do postu :) Wtedy będzie widać fotkę na forum :)[/COLOR][/QUOTE]

dziekuje:)fajnie,ze mi podpowiadasz,na pewno w koncu to rozgryze:)Pozdrawiam!!!!mam jeszcze prosbe-moglabys/moglbys mi pozamieniac,lub ktos z was te linki,ktore tu mam na zdjecia widoczne od razu?bo tak glupio to wyglada a nastepne juz naucze sie sama:oops:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, wreszcie ktoś mi jej udzielił :lol:. Kenia śpi na panelach, a toto się zachowuje jak plastik raczej, niż drewno :shake:. Super pomysł z tym podestem. Mój mąż lubi majsterkować, to go poproszę o prezent dla Kenuchy na mikołajki!
Ale chłodek to ona lubi, wczoraj wieczorkiem to sama z legowiska zeszła i położyła się na panelach, Choć moja córka twierdzi, że Kenia woli marznąć na podłodze blisko nas, niż leżeć na kocyku bez nas. Może coś w tym jest?
A zdjęcia wysłałam wczoraj na galerię i ciągle ich nie ma... kurczę, czemu ja taka atechniczna jestem???
Czochrańce dla Andzi i Ghany!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...