Jump to content
Dogomania

Nowy poczatek starej galerii trzech labek i prosiaczka;)


martitaa

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Jbk[/B] ja z bratem tak długo walczyliśmy o psa, aż nam się udało ;). Jak ja miałam6 lat, a Kuba 7 to wzięliśmy naszego pierwszego psa - Itka. Musiałam go uśpić rok temu :placz:...
Też uważam, że dziecko powinno wychowywać się ze zwierzętami, więc jak zakochałam się w Birmie nie robiłam sama problemów, że dziecko... A swoją drogą to wiesz, że Jaga straciła swój pierwszy dom, właśnie przez to, że urodziło się dziecko? A przecież to jest złoty pies do dzieci :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Jbk[/B] ja z bratem tak długo walczyliśmy o psa, aż nam się udało ;). Jak ja miałam6 lat, a Kuba 7 to wzięliśmy naszego pierwszego psa - Itka. Musiałam go uśpić rok temu :placz:...
Też uważam, że dziecko powinno wychowywać się ze zwierzętami, więc jak zakochałam się w Birmie nie robiłam sama problemów, że dziecko... A swoją drogą to wiesz, że Jaga straciła swój pierwszy dom, właśnie przez to, że urodziło się dziecko? A przecież to jest złoty pies do dzieci :roll:.[/quote]

Jak pies jest normalnie wychowany, to chyba każdy z dziećmi pięknie współpracuje.... Ech, ludzie to mają głupie pomysły, naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martitaa']Witam:)nie bylo mnie w domu,wrocilam przed chwila,rzucilam rzeczy na wieszak i od razu na Dogomanie:D:D:D.Moje obie tak pieknie sie przy Filipie wychowywaly a on przy nich,ze nie bylo najmniejszych nawet problemow nigdy.Jak raz zostal u babci na noc to chodzily smutne,stekaly,na kazdy odglos patrzyly w drzwi i chodzily obwachiwac miejsca w domu gdzie czesciej bywa,nie wiedzialy,ze wroci,w nocy Andzia piszczala.Jak wrocil na drugi dzien radosci nie bylo konca.Okazalo sie,ze w ten wieczor Filip zapytal babcie przed zasnieciem-jak myslisz Ghana i Andzia juz spia,czy jeszcze sie bawia?O nas nie zapytal:loveu:Ja od dziecka wychowywalam sie w domu,gdzie byly dwa psy i wiem,ze to w duzym stopniu wplywa korzystnie na mloda osobe i jej pozniejsze podejscie do zwierzat.Mysle tez,ze tacy ludzie ucza sie od nich...dobroci.Teraz choinki sie nie mozemy juz doczekac,jak ja ubieramy-wszyscy:evil_lol:to one maja z tego taka radosc jak i maly,obwachuja bombki,chodza dookola podekscytowane nowa sytuacja.I odkad sa z nami Swieta sa cudowne:)jakies fotki ze Swiat tegorocznych zrobie i wstawie tu na pewno[/quote]

No po to jest galeria, żeby fotki wstawić ;) Też będziemy robić :)

Link to comment
Share on other sites

Tofik z nami nie mieszka,byl gosciem u nas w domu:)nie jest nasz.Mamy duzo gosci na czterech lapkach.Wczoraj nasz znajomy byl u nas z jack russelem anglikiem:)fajny piesek,bardzo zywy i pojetny a ma dopiero pol roczku,umie juz bardzo duzo.Nasze suki byly wniebowziete,bawili sie razem wszyscy,choc na poczatku russel obszczekiwal ich w ich wlasnym domu:lol:to potem juz sie ich nie obawial.Szkoda,ze fotek nie zrobilam,ale nastepnym razem zrobie:)bo to dobry znajomy nasz i czesto bedzie u nas z psiakiem bywal:multi:Pozdrawiam wszystkich,ktorzy zechca nas tu odwiedzic.Ostatnio jakby mniej czasu mam,pogoda super jak na grudzien i korzystamy:)jestesmy z labkami ciagle"w terenie",zmienilam im tez karme ostatnio i bardzo sobie ja chwala:)poza tym powiekszamy im wybiego-kojec w ktorym przebywaja obie po pare godzin dziennie-teraz bedzie 8 metrow na 4,wiec i stad ten brak czasu:)Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']To musi Ci wejść w nawyk, fotka, jak się tylko coś dzieje, czy psi goście, czy cokolwiek nowego, ciekawego, a nawet, jak dziewczynki sobie odpoczywają ;) Fotki muszą być ;)[/QUOTE]

OK:)oczywiscie,masz racje:)i beda,obiecuje.Aparat i tak jest na okraglo ze mna,tylko czasem tak nas ponosi,ze zapominamy o nim wtedy,gdy jest najfajniej:)

Link to comment
Share on other sites

heh,ja tez mam duzo,ale na plytach,tak od ich psiego dziecinstwa.A to dobrze,ze tyle im trzaskasz:)Bo sa naprawde piekne a i przez to ich strona jest warta obejrzenia i ciagle cos sie tam dzieje nowego:)Ucaluj ich w nochalki czarniutkie ode mnie i moich czworonoznych przyjaciolek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martitaa']heh,ja tez mam duzo,ale na plytach,tak od ich psiego dziecinstwa.A to dobrze,ze tyle im trzaskasz:)Bo sa naprawde piekne a i przez to ich strona jest warta obejrzenia i ciagle cos sie tam dzieje nowego:)Ucaluj ich w nochalki czarniutkie ode mnie i moich czworonoznych przyjaciolek:)[/quote]

Z płyty też da się wrzucić na dogo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']No to czekam na zdjęcia :p[/QUOTE]
Beda na pewno juz niebawem sie zabiore za jakze marna na razie galerie moich psineczek.Chmury nad moja glowa mam nadzieje znikna i wyjdzie sloneczko.W miedzyczasie tez moze w jakiejs spokojnej chwili(o ile taka bedzie)cos wkleje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...