Jump to content
Dogomania

Leszno Champion of Champions 2009


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='tulasy']A my z żalem tą wystawę odpuszczamy jako wystawcy. Weteranki AURY nie będę zgłaszał, a młodsza UNGA będzie po sterylce ( a nie zaryzykuję stresu dla suki ).


Michał[/quote]


....my też żałujemy, że Was zabraknie:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='tulasy']A my z żalem tą wystawę odpuszczamy jako wystawcy. Weteranki AURY nie będę zgłaszał, a młodsza UNGA będzie po sterylce ( a nie zaryzykuję stresu dla suki ).
Michał[/quote]
My tez żałujemy...
Ale, ale. Michał, a może byś tak jakieś fotki do Waszej Galerii wstawił? Zaglądam, zaglądam, a tam ... nul...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolka']Jak myslicie czy gdybym miała ostatnie cwc z Głogowa 25.01.09. to Z. Główny wystawił by mi dyplom championa w przyspieszonym tempie, albo leszno przyjęło by zgłoszenie i pozwoliło dosłać dyplom przed wystawą.

Mam spełnione wymagane warunki na championa ale bez limitu czasu, dopiero Głogów się łapie , zgłaszać na championy czy nie.[/quote]
Nie ma takiej opcji poniewaz ZG uzalezniony jest od oddzialu ktory organizowal wystawe:lol:Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My tez żałujemy...
Ale, ale. Michał, a może byś tak jakieś fotki do Waszej Galerii wstawił? Zaglądam, zaglądam, a tam ... nul...

Pzdr.[/quote]

Asiu
Pozwolę sobie odpowiedzieć za Michała.....Tulasy aktualnie przebywają "na swoich włościach", a tam z netem kiepsko....może już niebawem powrócą na łono "cywilizacji"....:p


Ania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HAWAN']Maks i Spark i Elitesse - DZIĘKUJĘ ŚLicznie za odpowiedź:iloveyou: - i znowu złowiek mądrzejszy jest:loveu: to w takim razie chyba się pokusimy i zgłosimy. Pozdrawiam[/quote]


...nie ma sprawy:lol: zgłaszaj swojego championa;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='karolka']Jak myslicie czy gdybym miała ostatnie cwc z Głogowa 25.01.09. to Z. Główny wystawił by mi dyplom championa w przyspieszonym tempie, albo leszno przyjęło by zgłoszenie i pozwoliło dosłać dyplom przed wystawą.

Mam spełnione wymagane warunki na championa ale bez limitu czasu, dopiero Głogów się łapie , zgłaszać na championy czy nie.[/quote]

Może być ciężko, gdyż organozatorzy wystaw mają 45 dni na rozliczenie się z ZG z organizowanej wystawy, czyli na wysłanie wyników. A z autopsji wiem, że często nie "wyrabiają się" w tym czasie.
Może zadzwoń do Leszna i wyjaśnij, poproś.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...