Jump to content
Dogomania

Oczy Agrafki wolą zasnąć niż patrzeć na człowieka. Szczesliwa w nowym domu :)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pati-c']No i nie mam już Agrafki :-(:-(
Umowa adopcyjna podpisana i jutro mała jedzie do Poznania.
Strasznie pusto bez niej...[/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Pati :glaszcze::glaszcze:
Trzymajcie się z Pepkiem :glaszcze:
Ale to dobre wieści trzeba się cieszyć :p

Link to comment
Share on other sites

Może domek sam coś o sobie napisze :razz::)

Ja mogę jedynie napisać- dobrze,że są jeszcze na tym świecie ludzie,którzy nie patrzą na żywą istotę przez pryzmat ilości jej nóg..
Dziś Agrawa spędzi noc jeszcze w W-wie,a jutro czeka ją długa droga w nowe miejsce,gdzie, mam nadzieję,będzie szczęśliwa do końca swojego psiego życia.. Miejsce jest w okolicach Poznania,bez schodów ;),z ogródkiem, wśród młodych ludzi z córeczką :) Pozna też nową koleżankę- charcicę uratowaną z Chin.

Mnie od jutra do wt.niet.

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy jeszcze w wawie na grojeckiej. Agrawa daje rade, pakuje sie na kanapy gdziekolwiek sie pojawiamy i pochlania wszystko co jej sie podsunie pod piekna mordkę. Nie zła z niej ciekawska, wszedzie zaglada i weszy. Nie wygląda na bardzo zagubiona, jak na ta sytuacje w ktorej sie znalazła. Dziarska z niej panna, Pepik i Pati dobrze ja do zycia przygotowali! Chyba do facetow ja ciagnie bo wlasnie uporczywie probuje sie dostac do łóżka mego kuzyna :) . Dobra idziem spać . Dobranoc .Śpijcie spokojnie Agrawka bezpieczna :calus:

Link to comment
Share on other sites

agrafkowo - olbrzymie podziekowania i niech Agrafka przynisie Wam wiele miłości szczęścia i chwil naprawdę wyjątkowych :loveu:

Pati-c olbrzymie podziękowanie również dla Ciebie bo dając dom Agrafce uratowałaś jej zycie i zdania nie zmienię. W schronisku nie miała szans będąc w takiej kondycji psychicznej i fizycznej.

DAREM WASZEGO SERCA - jest zycie Agrafki w zdrowiu, miłości, pewności kolejnego dnia. Dziękuję Wam w jej imieniu i swoim.:loveu:

[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2835/dsc2773vs8.jpg[/IMG]

Agrafko żyj pięknie bo miałaś wiele szczęścia w tym jak nieszczęśliwie zaczęłaś swoje psie zycie ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...