Jump to content
Dogomania

To się w głowie nie mieści !!!


Saint

Recommended Posts

to jest opis na aukcji internetowej Allegro. Nieźle co??

************* Przdmiotem licytacji są 11-tygodniowe pieski rasy OWCZAREK

NIEMIECKI. Są odrobaczone, zaszczepione i posiadają książeczkę zdrowia. Psy

wychowywane w miłej wiejskiej atmosferze z dala od zgiełku i ruchliwych

ulic. Posiadają agresywnych i wyszkolonych rodziców.

Tupi ojciec szczeniaków ma typową budowę psa policyjnego, jest ukontowany,

słucha poleceń: SIAD, WARUJ, OBCY, DAJ GŁOS.

Nami matka szczeniaków również posiada wiele pozytywnych cech jak

agresywność, której ma więcej niż Tupi, również słucha komend: SIAD, WARUJ,

OBCY

Maluchy są wyjątkowo żywe bawią się wszystkim co im wpadnie w ręce,

zaczynają warczeć i szczekać na obcych************

Link to comment
Share on other sites

Aż szlak mnie trafia, jak czytam takie posty. Nie dalej jak wczoraj w poście "jak mogłeś" opisana była inna aukcja na allegro - chodziło o 5-letniego psa.

Dziwi mnie, że w ogóle można licytować żywe stworzenia??!! A potem co? Przesyłka Pocztexem czy Szybką paczką? W pudełku? Za pobraniem?.... :evil:

Link to comment
Share on other sites

W sytuacji, gdy taka aukcja pojawia się na allegro, należy w prawym górnym rogu aukcji kliknąć na "zgłoś naruszenie zasad" - jeśli wątpliwości co do aukcji są uzasadnione, administracja allegro ściągnie ją w dość krótkim czasie. W przyadku opisywanej aukcji byłoby to jak najbardziej wskazane. Jeśli ktoś sobie życzy mogę wysłac adres aukcji na pw. Nie trzeba być zarejestrowanym w allegro, żeby zgłosic naruszenie zasad.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie - znajoma czasami równiez ogłasza sie na allegro. I kiedy bedę miała szczenieta bez nabywców, sama to zrobię. Nie widzę w tym nic złego, jak długo nie wypisuje się bzdur, a jedynie rzeczowe informacje - rasa, pochodzenie. Z zaznaczeniem, że ostateczna decyzja po osobistym kontakcie ! No i rzecz jasna dowóz - odbiór osobisty.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ale miałam przyjemnośc spotkać się osobiście z takim szczeniaczkiem. Tylko już urośniętym. Saba tez miała taką przyjemność. Ledwo wyszła żywa ze spotkaniem z dobrze skontowanym ( :wink: ) ON-kiem... :( :( :(

To tak, jak Skrętka... Mamy takiego w sąsiedztwie...

A mnie też kilka szwów zostało po takim spotkaniu :(

Link to comment
Share on other sites

Hihihi... kochani, to chyba efekt obecnych czasów :) Kąt się z kontem myli ;)

A na co poniektórych bata nie ma - usłyszeli, że kątowanie jest u ON ważne, totez produkuja bezrozumnie kontowane owczarki...ehhhhhhhhhhh.... :-? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Od razu wyjasniam, żeby nie było... nie o błędy ortograficzne i pomyłkę pojęć mi chodzi, tylko o kompletne lekceważenie psów, nabywców oraz psychiki i potrzeb zarówno jednych, jak i drugich. Nieszczęsne konta i kąty wziełam za przykład, bo drazni mnie, samo rzuca sie w oczy i cos o człowieku świadczy... :-?

Link to comment
Share on other sites

A mnie też kilka szwów zostało po takim spotkaniu :(

A mnie ten pies w ogole nie rusza. Wręcz przeciwnie, na mój widok merda ogonem :o :o :o 8) :lol: Dodam, że jestem mu obcą osoba i teoretycznie powinien zrobic ze mną to co z innymi chcącymi przejść obok jego BUDY( :evil: ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...